Polecane posty

stuart    121

Takie ceny to chyba nikogo już tutaj nie ruszają. 😐

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Kiedys na olx rolnicze bylo za free 

Teraz drogo 30-60 zl zdzierstwo złodziej stwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19724
11 godzin temu, jahooo napisał:

potrzebuję lewe

problemem jest koszt transportu takiego gabarytu, dzwoniłem do dwóch handlarzy i żaden nie chciał wysyłać, bo koszt przekracza 3-4 razy cenę drzwi.

ogarnij transport za dobrą flaszkę są lewe ale chyba bez zamka, niby nie zgnite trochę pogięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znaczy - podziwiasz i zazdrościsz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj pytałem o tą isarie becker, byłem dziś zobaczyć i kupiłem, z opcji to elektryczne znaczniki ma, dorobie sobie jeszcze ścieżki i więcej mi nie trzeba, 4 tys dałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425
5 minut temu, zetorki12 napisał:

Znaczy - podziwiasz i zazdrościsz ?

Myślę że koledze chodzi o głupotę :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
14 godzin temu, jahooo napisał:

potrzebuję lewe

problemem jest koszt transportu takiego gabarytu, dzwoniłem do dwóch handlarzy i żaden nie chciał wysyłać, bo koszt przekracza 3-4 razy cenę drzwi.

Gdzie dokladnie trzeba je dostarczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszkos    18
8 godzin temu, jarecki napisał:

korzystał ktos z usługi alegro cos  50 zł za półroku darmowa dostawa '' albo jakos tak była reklama tego produktu . na niekture popierdołki wysyłka drozsza od towaru  nieraz by si przydało a trnsport drogawy

Ja za opcje smart zapłaciłem 49zł na rok. To zależy ile zamawiasz, średnio cena przesyłki to w granicach 8-15zł wiec przy pięciu wysyłkach wychodzisz na zero tylko nie wszyscy sprzedawcy mają taką opcje w swoich aukcjach. Raczej nie ma minimalnej kwoty zamówienia.

8 godzin temu, stuart napisał:

https://sprzedajemy.pl/wal-lakowy-gladki-zelechow-2-e30984-nr54047371

Te chińskie łożyska to w sam raz jak na zawieszany wał. ;)
 

Przynajmniej powinny być te łożyska zamontowane nad ramą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
3 godziny temu, zetorki12 napisał:

Znaczy - podziwiasz i zazdrościsz ?

Nie miał bym czego zazdrościć... Po prostu dziwi mnie to ,ze ktoś daje takie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9245

Od sołtysa do WAWA, Lublin lub Krasnystaw, każda z tych lokalizacji mi pasuje

Sołtys jest z PZL

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461
9 godzin temu, Zbyszkos napisał:

Ja za opcje smart zapłaciłem 49zł na rok. To zależy ile zamawiasz, średnio cena przesyłki to w granicach 8-15zł wiec przy pięciu wysyłkach wychodzisz na zero tylko nie wszyscy sprzedawcy mają taką opcje w swoich aukcjach. Raczej nie ma minimalnej kwoty zamówienia.

Przynajmniej powinny być te łożyska zamontowane nad ramą.

Jest minimalna kwota zamówienia - 40zł.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2202

olx 482406495,ten hak ,to chyba koniowi w paszporcie podbić,ale ogólnie cacko za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam w swoim Zetorze 7245 opony 16,9/34 i 380/70/24 a tu są jeszcze większe. Fabrycznie chyba takich nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Jak masz 2 dzwignie to polbieg masz mala dzwigienka z prawej strony kolumny kierowjiczej i masz 3 glowne biegi i reduktor polowe szosowe. Mialem taki ciagnik i to naprawialem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj