Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomekskw    43

Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2023 będzie dla nas lepszy czy gorszy?

Czy styczniowe obniżki to tylko lekka korekta, czy wstęp do poważniejszego dołka?

Link do kontynuacji tematu :

 

  • Like 8
  • Confused 1
  • Sad 1

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6574
31 minut temu, Kamil20151 napisał:

Taka specyfika zawodowa :P .Dostał ktoś z was już sms z mleksa?

A jak w ogóle wam tam płacili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekRolnik    3017
14 godzin temu, Dream1990 napisał:

A ktoś ma ten nowy cennik mlekpolu? jak liczą teraz bazową?

Zawsze na email przysyłają, ale jeśli na emailu nie masz to proszę bardzo, mówisz i masz :D

CENNIK.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2695
14 godzin temu, DanielFarmer napisał:

Kto miał rację Damianku? Skąd te nerwy w postach wyżej ? Karma wraca PS. Wszystkim szczerze współczuję obniżek poza Panem Damianem 😇 Piona 🤚

Jakie nerwy? Jak ktoś czytać sms nie potrafi to mu trzeba dobitnie tłumaczyć ;)

Ten rok był wybitny, i jak ktoś liczył na nieustające podwyżki to musiał żyć w niezłej bajce. A te obniżki to w stylu - niby człowiek wiedział że przyjda ale jednak się łudził ze może nie. 

A co do cen z chęcią bym zestawił średnia za cały rok. :)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    590

Dużo było takich, że blisko emerytury lub blisko ogólnie do decyzji o opuszczeniu tej niewoli codziennej, tylko czekali bo w sumie głupio przy fajnej cenie kończyć, teraz będzie dla nich moment na ewakuację. Jestem ciekaw jak to statystycznie, procentowo będzie wyglądać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1814
59 minut temu, niesamowity90 napisał:

Dużo było takich, że blisko emerytury lub blisko ogólnie do decyzji o opuszczeniu tej niewoli codziennej, tylko czekali bo w sumie głupio przy fajnej cenie kończyć, teraz będzie dla nich moment na ewakuację. Jestem ciekaw jak to statystycznie, procentowo będzie wyglądać.

U mnie w okolicy 2 ta przypadki. Jeden do końca kwietnia będzie doił, a drugi z przyzwyczajenia kilka szt jeszcze ma .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    590

Mnie zastanawia brak smsa z grajewskiej centrali, zawsze coś tam krzyknęli, a teraz tylko emailem po cichu, a i to nie do wszystkich podobno dolatuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

Bo jak podwyżka to oficjalnie a jak obniżka to cicho-sza😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
3 godziny temu, niesamowity90 napisał:

Dużo było takich, że blisko emerytury lub blisko ogólnie do decyzji o opuszczeniu tej niewoli codziennej, tylko czekali bo w sumie głupio przy fajnej cenie kończyć, teraz będzie dla nich moment na ewakuację. Jestem ciekaw jak to statystycznie, procentowo będzie wyglądać.

Pójdziesz to prywaciarza będzie cię ganilal jak psa dopiero będziesz mieć niewolę 

2 godziny temu, leszek1000 napisał:

U mnie w okolicy 2 ta przypadki. Jeden do końca kwietnia będzie doił, a drugi z przyzwyczajenia kilka szt jeszcze ma .

Będę doić ale robić za parobka u prywaciarza za3tys

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    590

Czemu kolego myślisz że będę albo doił, albo robił za parobka? Znasz moje możliwości? Może działalność założę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    112

Mleczarnie tymi obniżkami chyba do VAT się przygotowują tak jak Orlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj