Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
12 minut temu, Rolnik7343 napisał:

bo czemu niby ? jeżeli w miar wytrzymała konstrukcja i nie złamie się po kilku dziesięciu widłąch gnoju to w większym kojcu robota może iść tak samo jak miniładowarką

chłopie wez juz sie nie kompromituj .... juz ci kasy braknie na remonty ładowarki ze szukasz takich wynalazków ?

Edytowano przez ozzborn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

ty sie nie bój ładowarka ma się dobrze ;)

i nie nie szukam pojawiło mi się na stronie głównej olx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869

Rolnik7343 napisał:

ty sie nie bój ładowarka ma się dobrze ;)

Ty sie od razu przyznaj, ze nie o traktorek tu chodzi tylko o ta Baske, co go sprzedaje. pewnie miala piekny biust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
wiem gdzie lezy taka kabina obcieta na tej samej wysokosci. mozna skompletowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

Jak psu chomonto 😆 i nie zmieni to faktu że to dalej zwykła sześćdziesiątka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9245

Może i zwykła, ale ma kilka usprawnień, które podnoszą walory użytkowe. Po dołożeniu dobrej kabiny i EHR do podnośnika wyjdzie ciekawy ciągnik klasy 60KM, tyle że cena zaporowa. A maska nawet nawet, przynajmniej to wszystko estetycznie połączone ze sobą a nie na drut i trytytki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
14 godzin temu, daron64 napisał:

Uzytkuje/użytkowal ktoś unhz 750? Jak on wypada w porównaniu z polskim cyklopem? 

z tego co słyszałem to cyklop może się schować, samo to że nie trzeba dusić ciągnika na pełnych obrotach to już zaleta, a do tego pracuje o wiele szybciej


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Sąsiad ma jechać oglądać jednego, może kupimy na spółkę, tylko w okolicy u nikogo nie widziałem takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Dość zawily  temat. Ktoś gdzieś znalazł ogłoszenie i dał numer dla sąsiada i ten dzwonił do tego typka, a tamten żeby przyjechać, że napewno się dogadamy itd. No i pytał mnie sąsiad, czy byłbym zainteresowany. Także narazie to tak patykiem po wodzie pisane wszystko, ale wstępnie jutro ma jechać go obejrzeć. 

Na tura szkoda kasy, a ten solecki  cyklop, to pierdolca idzie dostać.  Mamy dwóch takich we wsi, że aby sobie wywieźć i reszta nieważna. Jeden widły polamal w tym roku i po co pospawac, jak można założyć szufle. I tak za każdym razem. W tamtym roku jak poruszyłem temat wymiany oleju, jak u mnie stał bo już to nawet nie olej tylko biała papka, to jeden przyjechal, dolal jakiegoś oleju, zabrał cyklopa i po wymianie. Dość już mam tego. To samo kiedyś jeden, że trzeba się złożyć i mu oddać bo łańcuch na obrotnicy robił. To mówie, że pewnie ze trzeba się rozliczyć, bo sąsiad sam obudowę przekładni kupił, tryby na spółkę z nami i z ojcem sami to robiliśmy, to jeszcze coś tam się kupowalo.  No i tamten już jednak nie chciał się rozliczać. 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Z sąsiadem mamy łącznie 4 x c360, 1 x 7011,1 x mtz, 1 x 8145. Także to problemem chyba nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
4 minuty temu, daron64 napisał:

Z sąsiadem mamy łącznie 4 x c360, 1 x 7011,1 x mtz, 1 x 8145. Także to problemem chyba nie będzie :)

Lo to do wyboru do koloru jak c360 nie Podola na womie to zetor dopomóże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19724
6 godzin temu, daron64 napisał:

Dość zawily  temat. Ktoś gdzieś znalazł ogłoszenie i dał numer dla sąsiada i ten dzwonił do tego typka, a tamten żeby przyjechać, że napewno się dogadamy itd. No i pytał mnie sąsiad, czy byłbym zainteresowany. Także narazie to tak patykiem po wodzie pisane wszystko, ale wstępnie jutro ma jechać go obejrzeć. 

Na tura szkoda kasy, a ten solecki  cyklop, to pierdolca idzie dostać.  Mamy dwóch takich we wsi, że aby sobie wywieźć i reszta nieważna. Jeden widły polamal w tym roku i po co pospawac, jak można założyć szufle. I tak za każdym razem. W tamtym roku jak poruszyłem temat wymiany oleju, jak u mnie stał bo już to nawet nie olej tylko biała papka, to jeden przyjechal, dolal jakiegoś oleju, zabrał cyklopa i po wymianie. Dość już mam tego. To samo kiedyś jeden, że trzeba się złożyć i mu oddać bo łańcuch na obrotnicy robił. To mówie, że pewnie ze trzeba się rozliczyć, bo sąsiad sam obudowę przekładni kupił, tryby na spółkę z nami i z ojcem sami to robiliśmy, to jeszcze coś tam się kupowalo.  No i tamten już jednak nie chciał się rozliczać. 

Blisko nie oglądałem takie coś z nowymi pompami za lekko poniżej 4 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Sąsiad mówił, że liczy na 3 tysiące, ale nie wiem na jakiej podstawie rzucił taka kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Jak patrzyłem po ogłoszeniach, to raczej koło 5 się kręcą 750tki. No ale zobaczymy, czy coś z tego będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
37 minut temu, daron64 napisał:

Sąsiad mówił, że liczy na 3 tysiące, ale nie wiem na jakiej podstawie rzucił taka kwote

Może ty dajesz trzy tysiące a sąsiad zalatwia i przyprowadza i macie na spółkę😂

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

To chyba się oszukałem 2 tyg do tyłu sprzedałem dobrego cyklopa (widły + łyżka) za 2800 zeta. Myślałem że to już przeżytek.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

Miałem parę maszyn w życiu na spółki z paroma osobami i nigdy więcej spółek ;) 

Jak chciałem ja wziąć maszynę to oczywiście sąsiad musiał być pierwszy bo mu tylko kawałeczek trzeba jeden obrobić.... Nie wspominając o totalnym niedbalstwie, coś się połamało to do naprawiania nie było kogo. A trochę smaru dać tak samo nie było komu jak mnie... 

Nie chcę więcej na oczy widzieć żadnych spółek z tymi dobrymi znajomymi.... :)

Tak samo jak kiedyś zboże się młóciło wspólna warmianką to każdy użytkował ale do smarowania to kompletnie nikogo nie było. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj