Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszd93    559

Na  burtach  widać  napisy  , mozliwe  ze fabryczne , trudno powiedzieć .

Cena mocno  wygórowana ,  raczej  tylko dla  kolekcjonerów  ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    183

Tak z ciekawosci, gość pisze że cała w oryginale - czy one w oryginale nie miały opon "jedenastek", bo na zdjęciach chyba są "dziesiątki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tanie nie  jest , kupi  sie  za  tą  cenę kilka  zestawów  nozyków ,  ale możliwe  że  spisuje  się  nieźle  , też  chętnie poznam  opinie 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

do wlamaj1 ;najczęściej miały opony 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1976    0

To zwykly unia grudziadz. Tylko odkladnie srubowe. Wie ktos od jakiego pluga moga byc? Sam chcialem tak swoj przerobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

siły będzie tyle co z dobrej c360 a spali może ciut mniej, perkinsa nie porównuj do tego bo nie ma polotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Bzdura  że  mniej , nie  odczujesz  nawet  tego  , nowe  silniki  5211 miały  51  koni  ,  a  c 360  52 konie 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/przewracarka-do-siana-CID757-ID8Y5hn.html#29e5636253

Czy jest sens kupować przewracarkę ciąganą w tym stanie jak w linku wyżej  jest bez luzów i potem dokupić wieżyczkę(Jaka cenę może wynieść wieżyczka do df kh500). Do niektórych łąk mam kilka km i po drodze jest trochę dziur. Czy kupić od razu podnoszoną i nie kombinować. Za 4tyś mogę kupić df 5m składanego do tyło na szerokiej oponie ale w gorszym stanie, bez luzów ale ma jeden feler była spawane dwie środkowe osie. Tak jakby ktoś wpadł w dziurę i połamały osie dwa na raz.

 

 


MASSEY FERGUSON 590
URSUS C330 M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    183

Bzdura  że  mniej , nie  odczujesz  nawet  tego  , nowe  silniki  5211 miały  51  koni  ,  a  c 360  52 konie 

 

Mam 5211 i trochę pracowałem C-360 przy wykopkach buraku "Anną" parę lat temu. Moc może i porównywalna (nie miałem okazji sprawdzić) ale jeśli chodzi o moment obrotowy to "sześćdziesiątka" ma wyższy lub lepiej "rozłożony". Kombajn swoje waży, w zbiorniku też coś było i czasami przez pomyłkę zdażało mi się ruszyć z "czwórki" (fakt że po koleinach), ciągnik ruszał normalnie, zetor też na pewno by ruszył ale nie z taką "kulturą"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj