News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
wlamaj1    35

Tak z ciekawosci, gość pisze że cała w oryginale - czy one w oryginale nie miały opon "jedenastek", bo na zdjęciach chyba są "dziesiątki"?

tomek1976    0

To zwykly unia grudziadz. Tylko odkladnie srubowe. Wie ktos od jakiego pluga moga byc? Sam chcialem tak swoj przerobic.

http://olx.pl/oferta/przewracarka-do-siana-CID757-ID8Y5hn.html#29e5636253

Czy jest sens kupować przewracarkę ciąganą w tym stanie jak w linku wyżej  jest bez luzów i potem dokupić wieżyczkę(Jaka cenę może wynieść wieżyczka do df kh500). Do niektórych łąk mam kilka km i po drodze jest trochę dziur. Czy kupić od razu podnoszoną i nie kombinować. Za 4tyś mogę kupić df 5m składanego do tyło na szerokiej oponie ale w gorszym stanie, bez luzów ale ma jeden feler była spawane dwie środkowe osie. Tak jakby ktoś wpadł w dziurę i połamały osie dwa na raz.

wlamaj1    35

Bzdura  że  mniej , nie  odczujesz  nawet  tego  , nowe  silniki  5211 miały  51  koni  ,  a  c 360  52 konie 

Mam 5211 i trochę pracowałem C-360 przy wykopkach buraku "Anną" parę lat temu. Moc może i porównywalna (nie miałem okazji sprawdzić) ale jeśli chodzi o moment obrotowy to "sześćdziesiątka" ma wyższy lub lepiej "rozłożony". Kombajn swoje waży, w zbiorniku też coś było i czasami przez pomyłkę zdażało mi się ruszyć z "czwórki" (fakt że po koleinach), ciągnik ruszał normalnie, zetor też na pewno by ruszył ale nie z taką "kulturą"...

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez DariuszRobertWasilewski
      wycinka drzew nie wiedząc gdzie granicą

Woj lodzkie
      Lodzkie
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      To jest temat specjalnie założony, ażeby nie zaśmiecać tymi ogłoszeniami pachnącymi z daleka oszustwem, tematu - "Z cyklu znalezione na allegro".
      Tu można pytać, co koledzy sądzą o takowych "okazjach".
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez damianTDD
      tak jak w temacie (jeśli taki temat byl proszę go usunąć)
    • Przez PronarekP5
      Witam wszystkich Agrofotowiczów, moderatorów i Admina, i mam propozycję do was forumowicze i pytanie do Admina i moderatorów, czy istnieje możliwość założenia tematu w którym każdy z nas może dodać zdjęcie lub zrzut ekranu ukazujący dana maszynę, ewentualnie miejsce gdzie dana maszyna była wystawiona  ( bo linku chyba nie można dodawać i opisać maszynę). Było by to pomocne bo dużo maszyn jest fajne na  foto i przez telefon a na miejscu klapa, i mogło by to pomóc zaoszczędzić czas i paliwo, jadąc oglądając coś co nie jest takie jak twierdzi właściciel. Tyle że To muszą być rzetelne opinie, i prawdziwe a nie psucie komuś opinii i interesu. Czekam na wasze opinie co wy na to, dodałem w tym dziale no to w sumie pomoc w wyborze ciągnika. Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.