Skocz do zawartości

izydor6280

Members
  • Postów

    9565
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O izydor6280

  • Urodziny 2 Września

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    15km na południe od Lublina

Ostatnie wizyty

25321 wyświetleń profilu

Osiągnięcia izydor6280

Wschodząca gwiazda

Wschodząca gwiazda (9/14)

  • Conversation Starter Unikat
  • Well Followed Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • Dedicated Unikat
  • Very Popular Unikat

Najnowsze odznaki

1.3 tys.

Reputacja

  1. izydor6280

    Groch siewny

    14 dni zdecydowanie za długo przy takim nalocie jak mamy w tym roku
  2. izydor6280

    Ziemniaki

    nawet w oborniku mogła być słoma z pozostałościami herbicydu
  3. tuleja spadnie z widełek jak zrzucisz wałek zostaw ten korpus a zainwestuj w zaczep 355/360st
  4. nie głupio cenowo jak za taką ładowność https://sprzedajemy.pl/przyczepa-12-t-chelm-4-e30984-nr73547324
  5. https://sprzedajemy.pl/sprzedam-rozrzutnik-do-wapna-kozice-dolne-kolonia-4-e30984-nr73396484
  6. głupi ja oponę zrzucam do wyjęcia dętki
  7. izydor6280

    Groch siewny

    jary sypałem i jak był opad to było co przyorać
  8. telewizja kłamie 🤣
  9. większość na jedno kopyto klepane, nie licz że jak zapłacisz więcej to jakość będzie znacznie lepsza
  10. w takiej cenie i wymaganiach chyba tylko forsz 514
  11. izydor6280

    Groch siewny

    póki nie kwitnie spokojnie można jechać
  12. nigdy nie musiałem ustawiać więc nie pomogę, choć nawet fabrycznie ustawiane były tak że gdzieś potrafiło łapać, więc jak masz luźno to będzie hulać
  13. izydor6280

    Groch siewny

    przy większej roślinie, która wypuszcza wąsy czasem nawet śladu nie ma przy i to przy dawce bliższej 3l
  14. wierząc opisom to m20 i faktycznie może tak być, bo m18 idzie na szpilki koła https://agromet-monki.pl/hamulce/14976-7160020514-7010100120-sworzen-szczeki-d-47-mimosrod-5700037396989.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v