Polecane posty

matisz    121

juz wiem wiem doczytałem w innym temacie :) A na co jeszcze zwrocic uwage przy ogladaniu? jak miałes taki ciagnik to podziel sie uwagami .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszkos    18
28 minut temu, tobi866 napisał:

Ja mam w swoim Zetorze 7245 opony 16,9/34 i 380/70/24 a tu są jeszcze większe. Fabrycznie chyba takich nie było. 

Pytanie czy się prędkości teraz zgadzają pewnie przód rwie mocno do przodu. Poza tym ta felga na przodzie jest za wąska do tej opony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Glownie ten polbieg. Skrzynia jest synchronizowana wiec muai chodzic lekko, silnik jest w miare zrywny i nie powinien kopcic mocno w zasadzie delikatnie i to nawet pod obciazeniem, podnosnik nie powinien opadac po zgaszeniu bo w tey trzeba sie dobrac do pompy a to 2x rozpolawianie, przy ewentualnej naprawie polbiegu tez skrzynia do wyciagniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
12 godzin temu, jahooo napisał:

Od sołtysa do WAWA, Lublin lub Krasnystaw, każda z tych lokalizacji mi pasuje

Sołtys jest z PZL

Jakbym Ci przytargal do Frampola tj. 60km od Krasnegostawu to sobie odbierzesz?  Lublin... tez mialbym opcje dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

To zapraszam zaraz po nowym roku :),chyba ze pilna sprawa z tymi drzwiami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Tak pilna , bardzo pilna, już ich nie mam 6 lat, więc mnie nawet 3 miechy nie zbawią :D Dzięki, nie będę musiał sam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

A jeździsz tak bardziej systematycznie w temte strony ? Bo bym czasem z Sołtysem coś uhandlował, ale zawsze wszystko rozbijało się o koszty transportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Pochodze z tamtych stron,bywam tam 2-3x w roku. Jak masz cos do kupienia a brak transportu to daj mi znac… moze bede mogl pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Zbyszkos napisał:

Pytanie czy się prędkości teraz zgadzają pewnie przód rwie mocno do przodu. Poza tym ta felga na przodzie jest za wąska do tej opony.

Felgi mam inne, jakies szerokie chyba takie same jak mam w zetorze 12045. Prędkości się zgadzają, ciągnik jest u mnie już z 15 lat i jest ok,. Ten zetor był sprowadzony z Francji i chodził tam na bliźniakach z tyłu, i dlatego przód też miał szeroki. Te szerokie opony są dobre na łąki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19719
1 godzinę temu, Narko napisał:

Pochodze z tamtych stron,bywam tam 2-3x w roku. Jak masz cos do kupienia a brak transportu to daj mi znac… moze bede mogl pomoc.

a bliższa lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Potrzebuję stacyjki do Renault Ceres ( TA dedykowana kosztuje ponad 200zł.) może wiecie od jakiego polskiego ciągnika nadała by się stacyjka. Potrzebne są 4  pozycje (kolejno): 

- zero,

- włączony zapłon,

- grzanie świecy płomieniowej,

- start rozrusznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Z ursusow z silnikami perkinsa czyli jakis 4512 i pochodne no chyba ze nie montowali do kazdego swoecy bo tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Spokojnie od MF 255 możesz zamontować ,Nie pamiętam czy to w CERES-ie , czy Cergos-ie jest dodatkowy obwód rozłączany przy rozruchu, który należy podłączyć na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Uzytkuje/użytkowal ktoś unhz 750? Jak on wypada w porównaniu z polskim cyklopem? 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
48 minut temu, soltys48 napisał:

Proszę Cię do czego to??

gnój z kojca wywieziesz, zwijek przywieziesz, bronki pociągniesz, grabiarke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Rolnik7343 napisał:

gnój z kojca wywieziesz, zwijek przywieziesz, bronki pociągniesz, grabiarke :P

Chyba w symulatorze farmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

bo czemu niby ? jeżeli w miar wytrzymała konstrukcja i nie złamie się po kilku dziesięciu widłąch gnoju to w większym kojcu robota może iść tak samo jak miniładowarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj