andrzej78

Members
 • Ilość treści

  3051
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

571 Excellent

O andrzej78

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  LU
 • Zainteresowania
  Motoryzacja

Ostatnio na profilu byli

11642 wyświetleń profilu
 1. . Każdy orbitrol wyje a dźwięk przy gaszeniu to prawdopodobnie sprzęgło przedniego napędu, zrób taki sam test na załączonym napędzie.
 2. https://www.agrofoto.pl/forum/topic/280636-opryskiwacz-hardi/
 3. Bo muszą się spieszyć przed nowymi zbiorami .
 4. Przy efektywniej wydajności kompresora 600,L/min i dyszy 4mm można już piaskować, to takie minimum na własne potrzeby
 5. Raczej to sprawa uzupełnienia hełmów,co to na UA przekazali i doposażenia mundurówki bo chcą ciapatych werbować.😃 Trochę historii.
 6. Pierwsze primo - ile amper ma obecny altek. Drugie primo -czy napęd jest na dwa paski . Trzecie primo - czy w nowszych modelach tych zetorków przypadkiem nie były " mocniejsze" altki.
 7. Nawet jeżeli jedziesz na zającu ,a zmieniasz bieg to i tak po puszczeniu sprzęgła załącza najpierw żółwia i dopiero przechodzi na zająca.
 8. Nie wszystkie bociany odlatują do Afryki , część z nich pozostaje w Europie, dlatego widok bocianów w tym okresie jest zjawiskiem spotykanym .
 9. Tylko nie ładuj za dużo na rozrzutnik i unikaj nierówności ,bo rama nad kołem zrobi dwie opony z jednej.
 10. Żeby nie było niejasności , z naciskiem na słowo " dopuszcza się .
 11. Bo to była zapowiedź nowych lub zwiększonych podatków ,aby te pieniądze bezpośrednio trafiły do kasy państwa . Pożyjemy , zobaczymy.
 12. Bo rządzić to trzeba umieć .😃 Pod koniec ubiegłego roku , na starcie ekipy pewna ministra od uzdrawiania finansów zdrowia , jasno określiła ,że celem rządu jest walka z inflacją , dlatego jak to powiedziała " wszystko co zostanie rozdane , będzie z powrotem wessane do budżetu" 😄. Ponadto to wszystko wina Obajtka , nakupił drogiej ropy 😄
 13. Sprawdzałeś w tym wątku - bardzo zbliżony układ..? https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2090344.html
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj