Polecane posty

daron64    4258

Ze wsi to akurat jedyna osoba, z którą można wejść w spółkę ze  sprzętem. 

Ja tam mam zima parę przyczep na pryzme wywieźć i potem na jesieni, no nie wiem, ze 40 rozrzutnikow. Także z dogadaniem się nie będzie problemu. Ale to najpierw niech pojedzie i zobaczy. Jak nie to będziemy szukać. Narazie obaj mamy wszystko wywiezione, także gdzieś do marca jest czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

No właśnie lepiej jechać we dwóch. 

Jak masz jeszcze jakieś belki to ja bym szukał tura zamiast cyklopa itp ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Jutro z rana na stolicę mam wyjazd także mnie nie będzie. 

Tylko tur jakiś przyzwoity to większe pieniądze. Do tego jak mam 60tke, 7011 i 8145, by wypadało na tego ostatniego założyć, ale nim sieje nawozy(ładowanie bigbagow) no i obornik też nim ciagam, pomimo że rozrzutnik mały. 

Belki mam, ale to mi robi sąsiad, albo wujek. Obaj maja tury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

no na pewno 360 jest poręczniejsza z cyklopem niż z turem jeśli nie chodzi o baloty , a tak to udźwig podobny i po twardym można w podobnym tempie ładować , bo jak ślisko czy błotnisto to tur przy 360 to nie robota 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Sąsiad ma na 60tce, to jak w tym roku kosilem w baloty owies, co go po wymoknietych dolkach  siałem,  to 60 nie dała rady, musiałem do wujka w lache uderzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869

daron64 napisał:

Sąsiad ma na 60tce, to jak w tym roku kosilem w baloty owies, co go po wymoknietych dolkach  siałem,  to 60 nie dała rady, musiałem do wujka w lache uderzyc

wlasnie w takich momentach brakuje mi polskich znakow... ;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869

daron64 napisał:

Sąsiad ma na 60tce, to jak w tym roku kosilem w baloty owies, co go po wymoknietych dolkach  siałem,  to 60 nie dała rady, musiałem do wujka w lache uderzyc

wlasnie w takich momentach brakuje mi polskich znakow... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869

daron64 napisał:

Sąsiad ma na 60tce, to jak w tym roku kosilem w baloty owies, co go po wymoknietych dolkach  siałem,  to 60 nie dała rady, musiałem do wujka w lache uderzyc

wlasnie w takich momentach brakuje mi polskich znakow... ;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Mi z kolei ihc przypomina. Wydaje mi się, czy koleś wrzucił zdjecia-screeny z telefonu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Mam na oku zetora 6718 , według Konadeta ma mieć ok. 65 KM ale czy to możliwe jeśli Zetor 6211 ma maks 61 KM . Co możecie powiedzić o tym tym ciągniku , co do orki i w prasie . 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25635

Jakieś 15km. Ale pierwszy raz o istnieniu gościa się dowiedziałem od Ciebie. Więc nie pomogę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Warto to kupić czy nie? 

https://www.olx.pl/oferta/widly-do-palet-tura-paleciak-euroramka-1000x80x40-CID757-IDvkYne.html

@Agrest daleko to od ciebie i jakie opinie o tym gościu? 

Kupowałem od niego stopki do przyczep jak sam jeszcze nie robiłem, szybko wysyła, dobre wykonanie, no i jak coś chciałem żeby inaczej zrobił to nie było problemu, z mojej strony myślę że ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj