michal1993

Members
 • Ilość treści

  3925
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

461 Excellent

O michal1993

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 06/04/1993

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  okolice Rypina (kuj.-pom.)
 • Zainteresowania
  KPK Komurun Team

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 185 litrów wody na hektar przy mieszaninie mezotrion terbutylazyna i nikosulfuron będzie ok?
 2. Ja nikosulfuron w środku Ikanos dawałem nie raz w dawce 45g/ha i nie było problemów.
 3. Robił ktoś z Was ostatnio remont piasta RCW? Da się dopasować z czegoś czy może występują oryginalnie do niego talerze z nierdzewki?
 4. Pod względem jazdy nie ma problemu, obsycha na wierzchu. Tylko chodzi o tę wodę w roślinach
 5. Dziś trochę popadało, drugi deszczyk 5mm w tym tygodniu. Pierwszy w poniedziałek, dziś drugi. Kukurydza miejscami ma szósty liść widoczny, presji chwastów dużej nie ma ale chyba za bardzo nie mogę czekać z zabiegiem na chwasty bo jednak fazy uciekają. Byłem teraz na polu i widzę, że w niektórych kukurydzach stoi woda w środku rośliny - chwasty suche - można zrobić zabieg bez obaw o przypalenia czy poczekać aż dobrze wyschnie?
 6. Wstrzymałem się na razie z t3 - 20-30% ma już pylniki...
 7. Pszenżyto mi się wykłosiło jakoś pod koniec tamtego tygodnia. t2 robione 3 maja, priaxor 0,8l. Od 20 kwietnia nie padało do wczoraj, wczoraj 4 litry. Nie byłem oglądać jak sprawa z pylnikami ale jakby nie było to planuję jutro t3. W teorii w czwartek deszcz. 100g tebu i 60g metkonazolu będzie ok?
 8. Mam tura w swoim MTZcie - dwa lata temu podłączyłem go "na chwilę" dp drugiej sekcji rozdzielacza oryginalnego, wyjścia na złączeniu między silnikiem a sprzęgłem. Nyple rozwierciłem tak żeby miały jak największy przepływ. Po załączeniu tura nie słychać obciążenia na pompie, praktycznie nie występuje wyskakiwanie dźwigni oryginalnego rozdzielacza przy obciążeniu. Ale teraz już wiem, że ten ciągnik chwilę z tym turem popracuje to bym chciał podłączyć to bardzie profesjonalnie. Rozdzielacz tura to galtech q45 o przepływie 60 litrów. Czy wydajność rozdzielacza jest wystarczająca do zasilenia go bezpośrednio z pompy i potem dalej przez tuleję ciśnieniową do oryginalnego rozdzielacza?
 9. Ingerencja w konstrukcję polega na zmianie kształtu więźby dachowej - wymiana łaty na taką samą tylko, że zdrową nie nosi "znamion tego czynu"
 10. W pszenżycie zrobiłem T1 0,7kg unixu + 0,5l ternu, t2 0,85 priaxora, a co polecicie na T3? 60g metkonazolu i 100g tebu czy może jakiś protiokonazol?
 11. W pszenżycie zrobiłem T1 0,7kg unixu + 0,5l ternu, t2 0,85 priaxora, a co polecicie na T3?
 12. https://migomat.com.pl/przecinarka-plazmowa/przecinarka-plazmowa-magnum-cut-70.html Co powiecie o tym, tak na użytek w gospodarstwie?
 13. T1 w pszenicy było protiokonazol i fenpropidyna, 170kg N/ha. Klasa IIIb, stanowisko po QQ. Na t2 planuję priaxor. Sam wystarczy czy coś dodać? Mam w magazynie metkonazol i tebukonazol oraz azoksystrobinę. T3 planuję
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj