coolman111

Cena ziemi 2014-2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
-smyk-    9
" hoodoowca" liczę że nie będzie źle :)W sobote mamy prowadzić negocjacje, myślę że 20 tys to bedzie max. "Kaj" u mnie w przyblizeniu takie same ceny. Skąd dokładnie jesteś jak to nie tajemnica :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rsiejka    61
Mazowieckie 50 km na poludnie od Warszawy hektar ziemi zalozmy 4 klasa od 100-130 za ha do 300, a jest jeden wariat zo i 450 da jak mu podpasuje dzialka. 6 klasa raczej nie spotykana u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jaja sobie robisz, chcesz kupić i tutaj pytasz się o cenę. Święta się zbliżają i z choinki sie urwałeś. Jak dla mnie to po 40 za 4 kl,  powinienieś zamknąć oczy i brać  Super cena  u nas. Bo poniżej 50 nie ma szans żebyś kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

a po co ma przepłacać, co region to inna cena. Jezeli jest gdzies z moich okolic to 40 tys to duzo tym bardziej za 4-6 kalse. 6 Mozna kupic za mniej niz 20 tys.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

40 to i tak tanio jak na moją okolice, idę spać nie ma co się denerwować

  • Haha 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rsiejka    61
@agrest tak okolice wilgi. tylko sady i nic wiecej, troche kapusty. a Ty jakie okolice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
node3mer    24

ja tez powiat siedlecki, u mnie 5-6 klasa po 10tys za ha ale wkoło tylko brzózki i dziki. Rolników brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25635

@rsiejka ja powiat lipski. Domyśliłem się że jesteś z rejonu Wilgi bo studiowałem z kolegą z tych stron.  20 lat temu jak u mnie ziemia dochodziła do 4000zł za ha to on już o 80000 zł za hektar mówił. Tylko wtedy były jeszcze złote czasy na jabłkach bo taką kwotę to w dobrym roku miał z 1-2 ha na czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Kuzynka  sprzedała  miesiąc  temu  15  ha. +   4  ha.  lasu  średnio  po 20 tyś.   za ha.  Klasa  4-5  z przewagą   4-, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-smyk-    9
@Uziu92 gmina przesmyki.@tomek73 4-tej klasy to może jest z 40 arów :) u nas jest takie zróznicowanie gleb że możesz mieć nawet od 2 do 6 klasy na jednym kawałku. Nie nie urwałem się z choinki. Takie ceny są u Ciebie, lecz nie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

no to tam kolego juz fajne górki macie miejscami i faktycznie niezła mozaika, musisz sie targować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

ja gmina Mordy, więc po sąsiedzku i u nas do 40 tyś można wyrwać. Głód jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
32 minuty temu, ZYLA napisał:

ja gmina Mordy, więc po sąsiedzku i u nas do 40 tyś można wyrwać. Głód jest.

Po tyle, to głodu nie ma.

U nas poważne rozmowy to ok. 100000/ha, tylko uprawy rolne, nie sady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103
ja 10km od Siedlec w stronie Sokolowa Podlaskiego :)

Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103
Na szczescie " u nas" jeszcze takich chorych cen dla kupujacych jak 100tys nie ma. Czasem jedynie w okolicach 50tys cos gdzie pojdzie

Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25635

Dziś kupione 7.8 ha za 273tys. zł.

Oby się kiedyś zwróciło. I to raczej nie przy sprzedaży tylko trochę wcześniej;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

placic 100 tys za hektar to masakra, za 100 tys to mozna otworzyc juz jakąś działalnośc pozarolnicza i na pewno bedzie z niej wiecej zysku jak z tego hektara pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

ktoś kto kupuje hektar za 100 tysi nie kupuje do uprawy tylko jako lokatę kapitału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Fugeo
      Cześć
      Mam pytanie jak to jest ze sprzedażą ziemi po sprawie spadkowej? Osoba A założyła sprawę i finalnie sąd przyznał ziemię właśnie tej osobie. Teraz ta osoba chce ją sprzedać. Czy jest jakiś okres "karencji" tzn zakaz sprzedaży przez okres iluś tam lat czy może od razu ją sprzedać?
    • Przez Gregor55
      Gospodarstwo rolne kilkanaście km od granicy z Polską
      Baza to cztery obiekty w różnym stanie technicznym
      1. stan bardzo dobry ponad 1000 m2 konstrukcja żelbetowa wysoka obiekt suchy
      2. suszarnia ok 500 m2 wysoki żelbet stan b dobry
      3. stajnia cegła + żelbet średni do remontu ponad 1000 m2
      4. stajnia cegła + żelbet zły do remontu ponad 1000 m2
      działka ponad 5 ha do prywatyzacji można zwiększyć i ilość budynków i ilość ziemi budowlanej.
      i to kosztuje 60 000 $.
      Do końca roku możemy dla tego gospodarstwa zarejstrować ok 400 ha ziemi max.
      cena rejstracji to 300-350 $ za ha.
      Jest możliwość w następnym etapie prywatyzowania ziemi ornej.
      Pozdrawiam
      Grzegorz Bajster
      +380674641803
      Kontakt również poprzez aplikacje Viber i WhatsApp























      WhatsApp Video 2018-07-13 at 12.02.27.mp4



    • Przez nowa11
      Otrzymałam od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ursusowski289
      Otrzymałem od rodziców 2.70ha ziemi rolnej 5i6 klasa ziemi . Czy ma ktoś pomysł jak ją wykorzystać aby mogła przynosić dochód. Działka położona jest w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro przy działce droga i ścieżki rowerowe Ja osobiście myślę coś w kierunku turystyki, może ktoś wie jak wygląda sprawa z wynajmem pod kempingi czy kampery, umowy  długoletnie itp. Może ktoś ma inny, lepszy pomysł jak zarobić
    • Przez ChiquitaB
      Witam. w 2016 roku żona otrzymała darowizną gosp rolne o pow. 15ha, jako że sytuacja zmusza nas do zaniechania prowadzenia gosp dalej i jego sprzedaży. Moje pytanie, czy możemy sprzedać ziemie na powiększenie innego gosp. bez żadnych konsekwencji i płacenia podatków? Żona nabyła gosp przed zmianą przepisów w 2016
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj