Skocz do zawartości

ZYLA

Members
 • Zawartość

  857
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

36 Excellent

11 obserwujących

O ZYLA

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 11.09.1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowieckie

Ostatnio na profilu byli

3198 wyświetleń profilu
 1. Zeppelin

  Wyrośnie i wyprze zimą i w uj wszystkie Twoje plusy. Jak by tak było różowo to sieli by ludzie w sierpniu. W naszych stronach każdy siał kiedyś około 10 września. Wystarczyły 2-3 zimimy i nikt już tak wcześnie nie sieje.
 2. Zetor 5320 & Tur Rol-Mar

  Bo płaszczyzna mocowania na łyżce jest mocno pochylona. Plusem jest to że łyżka się mocno zamyka i dobrze przewozić np. zboże. Minusem jest to co opisałeś. Ja mam Trac-Lift'a i do załadunku zboża dorobiłem sobe dystanse, do reszty nie są potrzebne.
 3. Zetor Forterra

  Gąbka, szczoteczka, a nie pierdylion BAR.
 4. Ja nie ruszam nic. Nawet marki. Co wziąłem to wiąłem. Może bym co nieco zmienił, ale nie będę komplikowal. Kazdy mówi co innego, bo i jemu mówią co innego. Z rachunkowoścą jedni mówią to, inni tamto, a mnie odsylali do księgowej bo nic nie wiedzieli. Co do cen, to najgorzej poszla blacha w górę w porownaniu z okresem z naboru, bo mocno podrożała stal. Teraz musiał bym sporo dołożyć. Czekam na spadki notowań. Na maszyny w jakimś stopniu też to się przekłada. @elwiraxyz wystarczy
 5. To raczej nie przeszkadza. Jak już to w zestawieniu rocznym trzeba być na plus.
 6. Nie. Ja do dziś nie wiem ile uzbierałem
 7. Garaż

  Wszystko nowe czy pomalowałes elementy robocze?
 8. http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-63-pomoc-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej-na-rzecz-rozwoju-malych-gospodarstw/pytania-z-poddzialania-63-pomoc-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej-na-rzecz-rozwoju-malych-gospodarstw-operacje-typu-restrukturyzacja-malych-gospodarstw.html
 9. Zetor Forterra

  Mozesz mieć zawias wygięty. Daj u góry od strony zawiasu jedną podkładkę gumową, a u dołu od strony zawiasu daj dwie. Powinno wile dać. Ja montowalem polski zamiennik i pasuje idealnie. Ogólnie to już trzecie drzwi montowalem (2 sąsiadowi pomagałem).
 10. Można kupować na stronie agencji jest objaśnienie.
 11. Biardzki 600litr/15m

  Raczej byś nie chciał Oo proszę proszę. Tylko ciiii ;D
 12. Badanie gleby

  Nie ma tragedii. Magnezu masz w opór. Możesz dać kredę
 13. Pszenica ozima rivero

  Siejesz 500 kg/ha? ^^
 14. Ścieżki technologiczne

  Tak jakoś trzeba będzie sobie radzić. Dzięki.
×