jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

PRZMAS19821982    962
10 godzin temu, Tomasz0611 napisał:

Chociaż może pokażemy że widzimy coś więcej niż POPiS ...

Możemy pokazać...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

liste opublikowala minister rolnictwa tymczasowego niejaka gembicka..

11 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

w cywilizowanym świecie to wysiedli z takiego złomu jak twój 20 lat temu... a ty dalej się turlasz tym złomem i do usrabnej śmierci już niczego się nie dorobisz bos za tępy .🤪

wyobrażać to ty sobie cuda możesz ...a fakt jest taki żeś zacofany z rolnictwem i zwykły  ciec kiblowy w robocie 🤣🤣🤣....

 

 

 

 

kiedy ostatni bogdan zgasi swiatlo ??  chyba nawet nie bedzie mial czego bo do paru domow w gminie nie bedzie mial kto linii naprawiac..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3020

ty już zgasiłes ...u mnie już na  dwa pokolenia przedłużone 🤣🤣🤣🤣🤣

ale dobrze zrobiłeś bo po co ta nędzę przedłużać 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3212
11 godzin temu, DTaras napisał:

Lubię elektryki. Fajne to

oo, jeszcze fajniejsze podróżowanie "górą", jakieś latające osobówki to nawet dróg nie trzeba budować tylko co z ekonomią? no i podpatrując Naturę to główna masa żywa na tej planecie jednak lotnicza nie jest.
Oczywiście że eksperymentować z elektromobilnością i nawet ją wdrażać ale nie przymusem administracyjnym bo może się okazać że to właśnie na siłę elektryfikowanie nawet tam gdzie nie ma to ani ekonomicznego ani logistycznego sensu do reszty skazi tę planetę po za progi przeżywalności dla cywilizacji człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062
9 minut temu, Bogdan_ja napisał:

ty już zgasiłes ...u mnie już na  dwa pokolenia przedłużone 🤣🤣🤣🤣🤣

ale dobrze zrobiłeś bo po co ta nędzę przedłużać 🤪

bedzie mial kto pampersy zmeniac..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3020

taka kaleka jak ty musi się martwić że nie będzie komu pampersa zmienić 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6468
1 godzinę temu, dysydent napisał:

oo, jeszcze fajniejsze podróżowanie "górą", jakieś latające osobówki to nawet dróg nie trzeba budować tylko co z ekonomią? no i podpatrując Naturę to główna masa żywa na tej planecie jednak lotnicza nie jest.

Jakby Bóg chciał żeby człowiek latał, to by mu drzwi od stodoły do tej czynności nie polecał.:lanie:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3212
Napisano (edytowany)

ani z drzewa na ziemię nie strząsał

no teraz ta "pasywność" energetyczna chałup ma być odgórnie nakazana to najlepiej ten warunek spełniają ... ziemianki tak że kierunek raczej nie w górę ale w głąb by pasował jak się - nomen omen - głąby za rządzenie biorą
marzyło się bratać z orłami a przyjdzie z kretami xD

Edytowano przez dysydent
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
dysydent napisał:

11 godzin temu, DTaras napisał:

Lubię elektryki. Fajne to

oo, jeszcze fajniejsze podróżowanie "górą", jakieś latające osobówki to nawet dróg nie trzeba budować tylko co z ekonomią? no i podpatrując Naturę to główna masa żywa na tej planecie jednak lotnicza nie jest.
Oczywiście że eksperymentować z elektromobilnością i nawet ją wdrażać ale nie przymusem administracyjnym bo może się okazać że to właśnie na siłę elektryfikowanie nawet tam gdzie nie ma to ani ekonomicznego ani logistycznego sensu do reszty skazi tę planetę po za progi przeżywalności dla cywilizacji człowieka.

Też lubie. Nawet trochu umie... Teraz wiem co trzeba było za młodu robić aby pierwsze lepsze drzwi od stodoły powziąć i użyć - ale człowiek był za durny...


dysydent napisał:

ani z drzewa na ziemię nie strząsał

no teraz ta "pasywność" energetyczna chałup ma być odgórnie nakazana to najlepiej ten warunek spełniają ... ziemianki tak że kierunek raczej nie w górę ale w głąb by pasował jak się - nomen omen - głąby za rządzenie biorą
marzyło się bratać z orłami a przyjdzie z kretami xD

Pasywność to przerąbane - trzeba praktycznie mieć jakiś kawałek buszu aby jednak te EP do zera na papierze zjechać. Silną energooszczędność popieram, stosuje i nawet mam PADa 16 skitranego gdyby prądu do tego w sieci zabrakło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    656
Napisano (edytowany)
Zapewniam, że samorządy, w których rządzi PiS, nie zgodzą się na przyjmowanie migrantów – powiedział przewodniczący klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak.

Europosłowie przyjęli w środę pakt migracyjny. Opowiedziało się za nim 301 deputowanych, 272 było przeciw, 46 wstrzymało się od głosu. Pakt migracyjny przewiduje obowiązkową solidarność z krajami UE, które doświadczają "presji migracyjnej". W takiej sytuacji pozostałe państwa członkowskie mają wybór między relokacją osób ubiegających się o azyl na swoje terytorium, a wniesieniem opłaty.

Premier Donald Tusk zapewnia, że Polska nie zgodzi się na przymusową relokację imigrantów. Z kolei przedstawiciele Zjednoczonej Prawicy alarmują, że zapisy paktu są skrajnie niekorzystne dla Polski.

Błaszczak: Katastrofa dla Polski

Szef klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak przekonuje, że przyjęcie paktu migracyjnego to "katastrofa dla Polski". Podkreślił, że politycy PiS zawsze stanowczo sprzeciwiali się temu rozwiązaniu.

– Sam kiedy zostałem ministrem spraw wewnętrznych i administracji, jesienią 2015 roku zablokowałem przyjmowanie migrantów, rząd wcześniejszy PO-PSL zgodził się właśnie na coś w rodzaju paktu migracyjnego, a więc na przyjmowanie migrantów – powiedział polityk PiS.

Błaszczak przekazał, że w związku z faktem, że kilku europosłów należących do członków koalicji rządowej zagłosowało za paktem migracyjnym, PiS będzie domagało się szczegółowych wyjaśnień na ten temat podczas trwającego posiedzenia Sejmu. Błaszczak mówił dalej, że samorządy, w których władzę sprawują politycy PiS nie zgodzą się na przyjmowanie migrantów. W związku z tym złożył Donaldowi Tuskowi pewną propozycję.

 

– Mamy taką sugestię. Jeżeli Donald Tusk będzie chciał mimo wszystko przyjmować migrantów, to proponujemy, żeby miejsca dla nich znaleźć w miasteczku Wilanów w Warszawie, bo rozumiem że Rafał Trzaskowski będzie bardzo otwarty na taką propozycję, tudzież w dzielnicy Wrocławia Jagodno, gdzie tak dużym poparciem cieszyła się PO w wyborach parlamentarnych – powiedział.

 

https://dorzeczy.pl/opinie/573270/blaszczak-pakt-migracyjny-to-zagrozenie-dla-polski.html

Edytowano przez tracker

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6468
2 godziny temu, tracker napisał:

Zapewniam, że samorządy, w których rządzi PiS, nie zgodzą się na przyjmowanie migrantów – powiedział przewodniczący klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak.

No to niech się nie zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7673
Napisano (edytowany)

Do Brukseli posłać potrzeba takich polityków jak nasz ukochany umiłowany panujący nam Premier słońce .

 

https://www.instagram.com/reel/C5is_e8oJfV/?igsh=YmZxa2ltNmNnNjU%3D

Nasza religia Chrześcijaństwa wstydzą się .

Religia świata . Islam .

https://www.facebook.com/watch/?v=909561719132526

 

Następna branża do upadku szykowana .

– Firmy funkcjonujące w Polsce staną się ofiarami przepisów, które mogą doprowadzić do odcięcia krajowych eksporterów od części intratnego zachodnioeuropejskiego rynku – tak problem na naszych łamach komentował Jacek Podgórski, dyrektor Forum Rolnego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w rozmowie z Portalem ...

 

Polska jest trzecim, po Szwecji i Danii, eksporterem łososia na unijny rynek. Jesteśmy też światowym liderem w jego przetwarzaniu. Decyzja podjęta w Brukseli może to zmienić. Posłowie Parlamentu Europejskiego przyjęli regulacje, które - jak przekonuje branża - uderzą w sektor przetwórstwa rybnego w Polsce.

https://www.money.pl/gospodarka/decyzja-w-brukseli-zapadla-to-cios-w-polska-branze-firmy-stana-sie-ofiarami-7015762351799104a.html

COŚ TAKIEGO CIEKAWE .

Władze państwowe nie powinny pozwalać rolnikom, ani nikomu innemu, na blokadę kraju na 48 godzin. To łamanie konstytucyjnych praw i wolności innych obywateli, m.in prawa do swobodnego przemieszczania się. Nie mówiąc o zagrożeniu bezpieczeństwa.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Ivy Karsky @Lacraa6 Jeszcze będ... Czytam właśnie, że "Rolnicy" planują od jutra 48h blokadę kraju. Musi im być bardzo dobrze, skorą mogą sobie pozwolić na odejście od wideł na dwa dni.. Jednak czegoś nie rozumiem.. Premier Tusk, który nie ma nic wspólnego z Zielonym Ładem, na który zgodził się Morawiecki, musi się z gnojoskokami użerać. Więc tu chodzi o ZŁ czy o Tuska!? Jeżeli jutro faktycznie sparaliżują kraj, będę pierwszą obywatelką, która będzie popierać likwidację niesprawiedliwego KRUSu Ps. Nie umrzemy bez Was z głodu”

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2083

w kanale zero jest rozmowa z bosakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650

ja jestem tak zarobiony ze nawet nie wiem co się dzieje , a co bd Białorusini budować  ? wchodzą do nas z drabinkami 

Szturm granicy polsko-białoruskiej. Ruszyli z drabinami na zasieki  [NAGRANIE] - Wiadomości


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

wam w polsce zle a miliony ludzi marzy o zyciu u nas 😂.

romus temat dla ciebie -aborcja..

ja tez zarobiony- slonce,woda, piasek, upal..

slonce za mgla, woda w polach, piasek w zebach, 90 stopni na czujniku.. zyc a nie umierac a tu urlop sie konczy, we wtorek do roboty.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8556
15 godzin temu, mirro napisał:

No to niech się nie zgadzają.

Ujnia i Ukraina zlikwiduje ci biznes to w pustych halach zakwaterujesz ,,gości"😆

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5636
2 godziny temu, jacus napisał:

wam w polsce zle a miliony ludzi marzy o zyciu u nas 😂

W tym smogu gdzie ledwo widać sąsiada który nie umie korzystać z toalety tylko szczy po krzakach, nigdy bym się w takie miejsce nie przeprowadził xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2083

Statystyki pracy parlamentu. Mizerne wyniki Sejmu, a Senat nie ma co robić
Zaledwie 15 dni obrad w ciągu trzech miesięcy tego roku i tylko 19 uchwalonych ustaw.

 

"Dalej jazda do roboty, j**ane nieroby
Toć roboty u nas ni ma. I co ty na to powiesz?" 

:D 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

nigdy nie mow nigdy-pare lat suszy woda wypompujecie wszystka i co wtedy ? ??  zmiany klimatu doprowadza do tego ze bez pracy na etat to kto u was zostanie we wsi ??

pis wygral wybory i do roboty sie nie bierze  ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5636
1 minutę temu, jacus napisał:

nigdy nie mow nigdy-pare lat suszy woda wypompujecie wszystka i co wtedy ? ??  zmiany klimatu doprowadza do tego ze bez pracy na etat to kto u was zostanie we wsi ??

Do Golicji i Głodomerii nigdy się nie przeprowadze, prędzej na zachód wyjadę niż do tego twojego dziadowskiego podkrakowskiego zaszczanego przez Ciebie smrodkowa ...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

🤣 za cienki w uszach jestes zeby u nas sie znalezc -teraz nawet do lopaty pakistanczycy by cie nie dopuscili..

policz za ile lat w swoje wsi bedziesz mogl sczac wszedzie -bo juz nikogo nie bedzie 🤣 srednia wieku to ile ? 80 +

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6468
19 minut temu, jacus napisał:

policz za ile lat w swoje wsi bedziesz mogl sczac wszedzie

Aby nie pod wiatr.:lanie:

4 godziny temu, witejus napisał:

Ujnia i Ukraina zlikwiduje ci biznes to w pustych halach zakwaterujesz ,,gości"😆

Podejrzewam że szybciej wykończy mnie mój własny kraj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj