Skocz do zawartości

mirro

Members
 • Zawartość

  538
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

209 Excellent

6 obserwujących

O mirro

 • Ranga
  Zaawansowany

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Czyżby jakieś przymiarki do ewentualnej ewakuacji?
 2. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Dlatego napisałem żeby wyluzowali. Problem mordów i czystek to też taki element wojny hybrydowej. Załatwienie brudnej roboty czyimiś rękami, aby w razie czego można usprawiedliwić "gniewem ludu". W planie Hitlera żadna wschodnia nacja nie miała szans na przetrwanie w dłuższej perspektywie. Eksterminacja miała być procesem ciągłym i tak do skutku. Bo waż ny był cel ostateczny. A tym była dominacja tej właściwej rasy. Z racji "pracy" dane mi było poznać ludzi z terenów bliskich daron 64.. Górowa Iłowieckiego, Dobrego Miasta. A niektórych gościć nawet potem u siebie. Większość ma za sobą historię tragiczną. A dlatego że większość życia spędzili w niepewności. Niepewności czy zostaną na tych terenach dokąd ich przewieziono. Nakręcanie się nic nie wnosi. Jednak izolacja samej Ukrainy może skończyć się źle. Nie mówię tu o uściskach i wpadaniu sobie w objęcia. Według mnie dobrze byłoby aby ewentualny konflikt ze strony wschodniej rozgrywał się na terenach naszych sąsiadów, a nie naszych. Bo na razie przygotowujemy się do wojny która znowu ma się odbywać ściśle na naszym terytorium. A więc taki bufor jest jak najbardziej wskazany. Ulman pomimo tego iż Twoje tereny są mi bliższe niż przypuszczasz i rozumiem w pewnym sensie obawy proszę abyś ciut przystopował.
 3. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Wyluzujcie trochę. Tak czy inaczej jesteśmy skazani na nich. Oby tylko kiedyś Unia nie stwierdziła że to tylko nasz problem, zgodnie z deklaracją miłościwie panujących iż przyjmujemy Ukraińskich emigrantów.
 4. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  To ma być wersja soft czy raczej coś na modłę francuską?
 5. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  No tak, bo przecież pozwolenia na meczet nie dadzą.
 6. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  A to już krzyż na Giewoncie nie wystarczy?
 7. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Niech stoi jako memento. Jak już napiszą historię na nowo przyda się jakiś punkt zaczepienia do odkopania prawdy.
 8. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Wice MON ostatnio deklarował się że on to razem z chłopakami,w ramach szkolenia migiem w perzynę obrócą. A potem to już tylko wywiady, medale i zameldować że "Oko Saurona" zniszczone.
 9. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Pewnie taki sam jak usuwanie T-34 pomników. Desowietyzacja, tylko zalecałbym szybkie pozbycie się również T-72, MIG 29, SU 22 i paru innych.
 10. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Chyba że tu chodzi o coś innego. Może ta gadka o burzeniu PKiN to takie tłuczenie kijem po prętach klatki z małpą? Tak żeby czymś zająć a przy okazji wku..wić.
 11. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Jak to mówią? Jak odejść to z wielkim hukiem! Toż to rząd planuje spektakularne pożegnanie z narodem? No wysadzenie PKiN na takie wygląda. Islamiści nie wpadli na taki pomysł a tu proszę.
 12. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Miało być dzisiaj merytorycznie, bo to dzień przedstawiania osiągnięć w resortach, a tu Antonii minister jak zwykle. Właśnie zameldował narodowi że katastrofa smoleńska już wyjaśniona i że karabinki kosztowały po 100 tyś za sztukę. Myślałem że choć to wystąpienie będzie przyzwoicie zrobione, jest jak jest ii ja to rozumiem. Niestety ich merytoryczne osiągnięcia pokrywa cyrk słowny.
 13. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Była za to duża szansa że dziś moglibyśmy świętować.albo opłakiwać, kolejną rocznicę rzezi Birczy. Mam nadzieję że polityka historyczna skonsumuje swoich twórców i propagatorów.
 14. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Lewak to wróg idealny, zawsze pod ręka i taki swój krajowy. Wiadomo że zawsze coś knuje a szczególnie na zgubę Ojczyzny.
 15. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Na zawołanie- "My chcemy Boga" ciśnie się tylko jedno pytanie. A cóż Wam złego ten Bóg uczynił? To bardzo podobnie brzmiące do wrzasków ludu izraelskiego w czasie sądu nad Jezusem. Jak jeszcze zaczną wrzeszczeć "Krew jego na nas i na dzieci nasze" to ja się poddaję. Bo to już będzie koniec świata.
×