Skocz do zawartości

galan99

Members
 • Zawartość

  844
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

24 Excellent

2 obserwujących

O galan99

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

2282 wyświetleń profilu
 1. Za duże ryzyko by zmieniać przed wypłatą pierwszej transzy 48 tyś , a nikt nie powie na sto procent że nie będzie miało wpływu na póżniejszą wypłatę . Jest czas na realizacje 3 lata ( wedle rozporządzenia ) Moim zdaniem lepiej negocjować po otrzymaniu 48 tyś bo to nowe działanie ?
 2. To wiem dokładnie można zmienić maszynę tylko trzeba poprawiać w biznesplanie . Co do dilera to agencja nie wnika . Z ceną to do końca sam nie wiem w Poniedziałek wniknę dokładnie ?
 3. Poruszę jeszcze taki temat odnośnie zakupu maszyn ? Jeśli była zapisana dana maszyna ( mowa o tym że maszyna zostaje tak jak zapisane ) Tylko cena podana była 6 tyś a jest możliwość takiej samej kupna za 5,5 tyś . Natomiast inna maszyna jest droższa o 500 zł . Pytałem już kilka razy w agencji o tą sytuacje jest '' odpowiedz że ich nie interesuje ile i skąd dana maszyna będzie kupiona by tylko kupiona to co jest zaplanowane było pokryte fakturami na sumę 60 tyś .
 4. Jutro jadę do agencji poprawić ewidencję, bo są zastrzeżenia. Co się nie podoba w ewidencji ?
 5. Wiem bo jeden drugiemu odradzał , a sam za przeproszeniem nic nie wie wiadomo , że trzeba się wywiązać z deklarowanych inwestycji . Ale to jest 60 tyś bezzwrotne inwestycje bez własnego wkładu , jak na moje poglądy to na wiosnę będzie więcej startować do programu ale jak będzie zobaczymy . Ważne żeśmy się załapali bez problemu .
 6. Jak w całym kraju będzie z 8 tyś wniosków pozytywnie rozpatrzonych to będzie dobrze . Słabo wypadł ten program bardzo dużo odpada w samym Lubelskim 22 % ale patrząc po innych Województwach to samo .
 7. Jestem na lisie na pozycji 630 a 640 .
 8. Dzięki benio1967 za info już sprawdzam .
 9. To jak wczoraj słyszałem w Agrobiznesie powiada że z programu działalność po za rolnicza podostawali decyzje i maja 9 miesięcy na złożenie wniosku o płatność atu w pierwszych dniach już składają o płatność to co , myśleli że będą czekać następny rok by złożyć wniosek . To i w tym programie RMG też tak myślą to się pomyli , na jedno co jest dobre że mało jest na ten rok może złapie 10 tyś co dostaną decyzje to szybciej wypłacą zanim wszystko podrożeje jak zapowiadają się podwyżki nawet do 15 % . To nawet za dana maszynę trzeba będzie dołożyć z 10 tyś 1500 zł lub robić poprawki .
 10. Pozwoliłem se zadzwonić do Gorzowa tel 683292700 i co powiada że mają czas do 25 na rozpatrywanie wniosków a dopiero listy i decyzje , to powiadam że decyzje powinni być do 25 już to odpowiada powinni ale mają czas . Dzwoniąc do Agencji na Podlasie to powiada że jak nie w piątek to po niedzieli dopiero listy i od razu decyzje , tel 856785641. Któraś agencja blokuje nadal nie przesłała list do centrali tylko która ?
 11. Dawidos01 nie denerwuj się nie daleko mnie już 4 takich dużych zlicytowali co mieli po 5 traktory kombajny tylko coś się uda a wszystko się wali , wystarczy jak tylko gradobicie lub deszcz nawalny i leżą i kwiczą .
 12. Nie mogę się do Lublina dodzwonić wolne maja dziś za sobotę bo było święto ? Jak jeszcze poprawki mają w środę to pozostałych mogli by zawiesić a pozostali co poprawiają dopiszą albo odrzucą .
 13. Tak zapytam ile taki byczek teraz kosztuje ? Może dziś będą jakieś listy zawieszone .
 14. Pszenica Ozima i jara

  Panowie to jakie NPK i PK zastosować pod pszenicę jarą żeby były wszystkie składniki w nawozie i ekonomicznie ? Podam pha 5,5 .
 15. To jak od złożenia ani razu nie zapytałeś to jesteś cierpliwy mnie już po głosie rozpoznają .
×