galan99

Members
 • Ilość treści

  12304
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7574 Excellent

6 obserwujących

O galan99

Ostatnio na profilu byli

11538 wyświetleń profilu
 1. Ziemię powinien posiadać Pan - chłop to od zawsze był robol . Komuna poczyniła wielkie zło , rozdając dw...om ziemię . Zachodnich krajach tego nie poczyniono .
 2. Dla przykładu będzie 5 gospodarstw o powierzchni 50 ha . 5 rolników kolegów , zbiegiem czasu narośnie pomiędzy nimi chęć zmowy , odebrania tych 50 ha . któremuś który będzie najsłabszym ogniwem łatwo wiernym człowiekiem . Nie rozumiesz czy nie chcesz rozumieć . Słowa dominacja . Zawsze jest ktoś bogatszy.
 3. Jednak czyni lepszym tego bogatszego . Jest tu jeden co powiada , że nie mają racji bytu małe gospodarstwa . Są mało rolni i do tego lennie i nie mają racji bytu i rozwoju . powinni przekazać temu większemu lub sprzedać . Tak dana dominacja narasta w chłopach . Ten co ma 100 ha będzie dziadem dla tego co ma 1000 ha i tak dalej i dalej . Ten przykład nie przekłada się u ludzi . Nieantagonistyczna forma współżycia między organizmami należącymi do różnych gatunków, korzystna dla przynajmniej jednej strony i nie szkodząca innej .
 4. dominacja jest złem ale z rodzaju tych koniecznych symbioza ... Nieantagonistyczna forma współżycia między organizmami należącymi do różnych gatunków, korzystna dla przynajmniej jednej strony i nie szkodząca innej . Dominacja chłopska . Ten co posiada 50 ha jest lepszy od tego co ma 5 ha ?.
 5. Dominacja człowieka nad innym człowiekiem jest dobra ?. Pytanie odnoszące się do świata zwierząt ?. Czy ktokolwiek mógłby zaprezentować gatunek zwierząt, którego osobnicy współpracują ze sobą i w którym nie zachodzi dominacja wśród osobników. Jeżeli nikt nie znajdzie takiego przykładu to czy dominacja jest podstawą współpracy?
 6. @dysydent czy wszyscy ludzie w Polsce są równi wedle pochodzenia klasowego , wszystkim należy się jednakowa miska ryżu ?. Zadałem pytanie . Należy się jednakowa miska ryżu ?.
 7. 1600 ha nie sprzedają zboża , dalsza cześć w materiale . https://www.facebook.com/reel/1378491216198490
 8. Przypominam wyznawcom rudego , coś mało o nim powiadają nie wychwalają , jak miało to miejsce po wygranej 15 paź . Były urodziny rudego , przemilczeli , Rudy blokady chłopskie rozwalił milczą co jest . Unia może wszystko .
 9. Teraz wszystko można . Muszkieterzy . https://www.facebook.com/reel/404959598968328
 10. Szanowni ćcigodni, odwołaliśmy wreszcie , szczęśliwie Mateusz i Jakuba Morawieckiego . A powołaliśmy Tuska zbawiciela narodu Polskiego . Mariaże obserwowałem widziałem że Kamysz , popierał ale się nie cieszył . Co to za bełkot . Czarzasty , przemawiał zazębiać się Tusk . następna wypowiedz bełkot . jednak Polska poparła Tuska i wybrali go na , Premiera . Co w tych wypowiedziach jest sensownego NIC , BEŁKOT SŁÓW . Nie ma czym się zachwycać w tych wypowiedziach , to jest bełkotanie nie powiem kogo . Nie będziemy leczyć dżumy cholerą! (youtube.com) Tym się zachwyciłeś pogratulować ci tylko głupoty leczyć trzeba .
 11. Wystarczy mi kilka słów jak powie i nie da się słuchać , same brednie . Wiem że to twój idol i naśladujesz go . Nigdy nikogo nie przekonasz i on też nie .
 12. Z każdym stwierdzeniem jak zaczyna swe frazesy wymieniać , zmieniam kanał na inny nie mogę słuchać .
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj