arekpl3

Members
 • Ilość treści

  159
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutral

7 obserwujących

O arekpl3

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 02/14/1985

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

5287 wyświetleń profilu
 1. A jak pszenżyto w Wipaszu? Kijowiec 880 netto pszenica wczoraj.
 2. Jasne, mi przyszła już faktura powinna być dobrze wypełniona. Akurat zamawiałem zwykły radkowit 5 aut ok 2 tyg. temu, u mnie wyszło najtaniej z kopalni a dzwoniłem chyba w 10 miejsc min. do kolegi BIALY2005.
 3. Bezpośrednio z kopalni, najszybciej i najtaniej - na ich stronie masz kontakt wszystkiego się dowiesz.
 4. arekpl3

  Rzepak

  Na jakim skupie ta cena?
 5. To że słychać pykanie przekaźnika nie musi znaczyć że jest przejście prądu, mogły się styki nadpalić. Tam są 4 takie same: zasilający sterownik w trybie siatki, w trybie sznurka, 3 odpowiada za wysuwanie owijania a 4 a wsuwanie owijania. U mnie tak było ze czasami wsuwanie się zacinało, po rozkręceniu wystarczyło puknąć w ten przekaźnik i działało. W wolnym czasie wylutowałem go i podmieniłem z tym zasilającym w trybie sznurka i od tej pory nie ma problemu.
 6. A słychać pykanie przekaźnika? W tej skrzynce po prawej stronie w zamkniętej aluminiowej puszce jest układ scalony i tam wlutowane przekaźniki. Przy ręcznym wysuwaniu i wysuwaniu powinno być słychać tam załączanie przekaźnika. Jego oznaczenie to: NDO12/01CD. Są tam 4 o takim oznaczeniu.
 7. Wcześniej też miałem 550 z siatką i podbieraczem 1.8. Sprzedałem ją za 23tys. ale to było w 2012roku, wtedy właśnie kupiłem obecną 590.
 8. Moja akurat rotor i siatkę ma. Jak pisałem VAT odzyskałem, stare sprzedałem za 2 tys. wiec nie wyszło wcale tak źle. A druga sprawa kupić starą prasę z dobrym pasami to u nas nie osiągalne. A ta na ok 3 tys. bel na rok daje spokojnie rade.
 9. Akurat pasy wymieniałem w maju 2015, dokładnie 8950 zł brutto z kompletem spinek i zakuciem. Wszystko oryginał JD zakupione w serwisie JD Agrotechnika, mogę pokazać FV.
 10. Pasy nie takie znowu drogie, za 9 tys. można mieć komplet oryginałów JD. Ja wymieniałem, VAT zwrócony stare za 2 tys. poszły i już 3 lata spokój.
 11. arekpl3

  Jałówki Blonde d'aquitaine

  Witam. Można prosić cenę na priv
 12. Właśnie magazyn paszowy tylko przy produkcji zwierzęcej przejdzie jakaś hala w której trzymamy zboże wyłącznie na pasze, baloty siana słomy itp. Maszyn nie mozna trzymac. Kwestia ile m2 przejdzie.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj