jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

jacus    3063

pare postow wczesniej  juz bylo o tym moscie.. tak wszystkoz drozalo za rzadow pis-u..tonajlepszy przyklad.

Dnia 12.04.2024 o 21:40, 12Pafnucy napisał:

Nom....dlatego brak tam u was inteligencji...

Wiesz Jacus....wczoraj w Lublinie byłem i tak sobie obserwowałem przechodniów, bo czekałem na współpasażerów...

Pełno u nas różnych narodowości ..

Ciekawe czy nie więcej niż tam u was w ty smoczy jamie....

krakowskie uczelnie wobec lubelskich to wymiekaja..

byles kiedys w krakowie ??  z ilu krajow przylatuja samoloty a z ilu do lublina ??

Dnia 12.04.2024 o 21:48, Ulman napisał:

Wschodnia strona Krakowa ma I i II klasę, mniej wiecej jak u mnie bo to też lessowe ziemie.  Dorabiają na etacie? Czyli typowi chłoporobotnicy. Jakby mieli odpowiednią skalę to by dorabiać nie musieli a że bida to cieciują nocami w marketach.

 Na zadupiu jest możliwość rozwoju a u ciebie co? Będziesz się modlił żeby ktoś działeczkę kupił ? Domy i obejścia? 99% na kredyt hipoteczny na kilkadziesiąt lat. Nosz karwasz rewelacja😆

tylko wszyscy zaglosowali nogami i uciekli.. tobie ukraincy odbiora jako swoje .

rozwoj przy cenie 600 za zboze 😂..nawet komornik nie bedzie mial komu sprzedac..

Dnia 13.04.2024 o 21:31, galan99 napisał:

Na pewno tak jest .

ogika nakazuje nie wydawać przeterminowanej paszy, nawet z banku żywności.

Prawie 200 ton starego mięsa w puszkach, prosto ze Szwecji, trafiło do polskich zakładów przetwórstwa. Jedni uważali, że nie nadaje się do spożycia, inni — że wręcz przeciwnie, bo to produkt liofilizowany, więc ma bardzo długi termin przydatności do spożycia .

Mięso, które trafiło w puszkach do Polski, zostało wyprodukowane na początku lat 80., w okresie zimnej wojny, na potrzeby wojska. Jak wykazało dziennikarskie śledztwo, oficjalnie nie miało prawa trafić do żadnego kraju Unii Europejskiej z przeznaczeniem do spożywania przez ludzi. Mogło być traktowane wyłącznie jako pokarm dla zwierząt.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/200-ton-starego-miesa-trafilo-na-polskie-stoly-mozna-sie-zatruc/enb1r92

i przerobili na kielbasy,sanepid jezdzil po okolicznych masarniach-ale wszystko juz na slas pojechalo.

4 godziny temu, racyl napisał:

i co z tego wynika ?? akumulatora w ciagniku czy aucie nie wymieniasz ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3625
46 minut temu, jacus napisał:

byles kiedys w krakowie ??  z ilu krajow przylatuja samoloty a z ilu do lublina ??

Nie prowadzę takich spisów.

Nie napawam się czymś nie swoim jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5636

Bo Jacuś to zwykły dziad, cieć i musi się cudzym dowartościować bo swojego nic nie ma, wycieczka z kanapkami i termosem to szczyt jego osiągnięć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5595
8 godzin temu, DTaras napisał:

Aaaa to dziś dwie asteroidy śmigną kole globusa w odległości bliższej niż księżyc jest. Galan w bunkrze pewno siedzi...

 

Ja niewiem - po co?

 

 

 

 

Tak apropos - skoro cukierki odwija się z papierka przed zjedzeniem to kto mi powie poco jeść kapuchę z gołąbka?

 

Bizony koszo na godziny...

 

 

Skoro Mojżesz to jak wymyśli rozstąpić morze w Cieśninie Ormuz to spowoduje trochę zamętu.

 

 

3 godziny temu, jacus napisał:

tylko wszyscy zaglosowali nogami i uciekli.. tobie ukraincy odbiora jako swoje .

rozwoj przy cenie 600 za zboze 😂..nawet komornik nie bedzie mial komu sprzedac..

Taaaak wiem, schizofrenik galan mi to też kilka razy w tygodniu wróży.😆

Zboże po 600 to bida i dlatego trzeba mieć minimum 8 ton żeby jakiś zysk z tego został. Przy 3 tonach żyta z ha to po ile by nie było to będziesz dziadował.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3216
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, jacus napisał:

i co z tego wynika ?? akumulatora w ciagniku czy aucie nie wymieniasz ??

jeśli by wymiana miała kosztować 600tys zł to by se na korbę odpalanie zrobił
na pedały nie da tam rady bo pewnie jeszcze te strefy wolne od lgbt ... gdzieś tam w okolicy mieli i wymiotło

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-15/dmytro-kuleba-ma-nowy-pomysl-chce-wykorzystac-bron-rozmieszczona-w-polsce/

czy nie dociara do Ukraińców że jankesi i reszta natowskiego stada się kacapów zwyczajnie boi?
nawet ostatnie dni; ile to się Ukraińcy nażebrali na obronę ukraińskiego nieba przez NATO a Żydki nawet nie zdążyli poprosić
co innego irańskie pociski strącać a co innego ruskie
tak Józiu - te Twoje najlepsze eskadry srają ogniem przed rosją oj srają i wcale takie najlepsze nie są skoro się boicie nawet z własnych gwarancji wywiązać
https://tvn24.pl/swiat/joe-biden-dziekuje-dowodcom-eskadr-jestescie-najlepsi-na-tym-cholernym-swiecie-st7869469

teraz sprawy zaszły już tak daleko na Ukrainie że nie ma szans na dotrzymanie jankeskiego słowa z Budapesztu.
pamiętam tych naszych buców co tak liczyli na sojuszników jak demontowali polskie siły i przemysł zbrojne, i jak wam teraz w dziobach pajace?

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5595

Do banderowców nic nie dociera. Jedynie ciągle daj i daj. Im się w głowach popieprzyło i uważają że wszystko kręci się wokół upadliny.

Bezczelne , roszczeniowe, stepowe plemię

  • Like 2
  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3216

no w piz..u @galan99
samo se do podwieczorka siadłem a Ten mi tu odchudzanie załatwił do jutra bo teraz to apetyt mi odjęło zanim skleroza nie zadziała i zapomnę
tylko żebym spamiętał aby na af nie zaglądać w politytkę na pińcet siedemdziesiątej dziewiątej stronie

tylko mi tam kto nie cytować na następne strony bo aż tyle chudnąć nie muszę

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7673

Ciekawi mnie kiedy dojadą rolnictwo w Polsce ?. Na protestach jest po 5 chłopa , protesty upadły , Rudy wygrany ma jaja nie boi się chłopa . Ukrainie nie wbije noża w plecy . Granicy nigdy nie zamknie i nikomu nie pozwoli zamknąć .

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „"ZRESTRUKTURYZOWANA" POLSKA CUKROWNIA CUK WLOSTOW ZAKLADY MECHANICZNE UITOASMHTURSUS URSUS DWORZEC MIEDZYCHODZIE (zach. Wielkopolska STOCZNIA GDAŃSKA Zakłady Radiowe Unitra- Diora w Dzierżonlowle JLURT HИTA CHORZÓW PORT KOŻLE STOP SZPITAL KOSZALIN SZPITALZABRZE SZPITAL ZABRZE”

Bohaterowie walczyli jak lwy .

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i tekst „NAŻARLI SIĘ I NAPILI. TAK KOMUNĘ OBALILI. SZOPKĘ LUDZIOM ODEGRALI, DO KOŃCA ŻYCIA SIĘ POUSTAWIALI...”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3063

w paru tych miejscach bylem -juz tak nie wygladaja..

4 godziny temu, witejus napisał:

Jest zmiana w powiecie u jacusia, Nędza zastąpiła biedę ,,koniec biedy, teraz nędza"

https://www.facebook.com/GrzegorzPiotrNedza/?locale=pl_PL

u nas w nazwiskach u was w dochodach.. popatrzyles na zdjecia jakie dodaje ??

dosyc popularne nazwisko- sasiad siostry po slubie przyjal nazwisko zony...

4 godziny temu, 12Pafnucy napisał:

Nie prowadzę takich spisów.

Nie napawam się czymś nie swoim jak ty

myslalem ze napawasz sie widokiem mlodych imigrantek 🤣

4 godziny temu, Tomasz0611 napisał:

Bo Jacuś to zwykły dziad, cieć i musi się cudzym dowartościować bo swojego nic nie ma, wycieczka z kanapkami i termosem to szczyt jego osiągnięć ...

i rogacz nie zapomnij o rogaczu-w koncu co dzien go w lusterku widzisz 🤣

1 godzinę temu, Ulman napisał:

 

Taaaak wiem, schizofrenik galan mi to też kilka razy w tygodniu wróży.😆

Zboże po 600 to bida i dlatego trzeba mieć minimum 8 ton żeby jakiś zysk z tego został. Przy 3 tonach żyta z ha to po ile by nie było to będziesz dziadował.

tobie ?? kazdemu..

do ciebie przyjedzie specjalnie z leningradzkiej oblasti seryjny samobojca- tyle kasy na twoje pisnaie zmaronwali na daremno.

1 godzinę temu, dysydent napisał:

jeśli by wymiana miała kosztować 600tys zł to by se na korbę odpalanie zrobił
na pedały nie da tam rady bo pewnie jeszcze te strefy wolne od lgbt ... gdzieś tam w okolicy mieli i wymiotło

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-15/dmytro-kuleba-ma-nowy-pomysl-chce-wykorzystac-bron-rozmieszczona-w-polsce/

czy nie dociara do Ukraińców że jankesi i reszta natowskiego stada się kacapów zwyczajnie boi?
nawet ostatnie dni; ile to się Ukraińcy nażebrali na obronę ukraińskiego nieba przez NATO a Żydki nawet nie zdążyli poprosić
co innego irańskie pociski strącać a co innego ruskie
tak Józiu - te Twoje najlepsze eskadry srają ogniem przed rosją oj srają i wcale takie najlepsze nie są skoro się boicie nawet z własnych gwarancji wywiązać
https://tvn24.pl/swiat/joe-biden-dziekuje-dowodcom-eskadr-jestescie-najlepsi-na-tym-cholernym-swiecie-st7869469

teraz sprawy zaszły już tak daleko na Ukrainie że nie ma szans na dotrzymanie jankeskiego słowa z Budapesztu.
pamiętam tych naszych buców co tak liczyli na sojuszników jak demontowali polskie siły i przemysł zbrojne, i jak wam teraz w dziobach pajace?

zrobili strefy-choc pewnie wielu z nich po kryjomu marzy o tym.. a pozniej jak szczury uciekli..

wiesz ile kosztuje nowy autobus ??  koszt baterii to nie jest jakas wielka wartosc.

27 minut temu, Ulman napisał:

Do banderowców nic nie dociera. Jedynie ciągle daj i daj. Im się w głowach popieprzyło i uważają że wszystko kręci się wokół upadliny.

Bezczelne , roszczeniowe, stepowe plemię

po ilu pokoleniach to zanika ?? twoje dzieci-wiesz juz ile masz  ?? wnuki jeszcze beda ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3625
10 minut temu, jacus napisał:

myslalem ze napawasz sie widokiem mlodych imigrantek 🤣

A wiesz co... niektóre to łojjjjj....🙆‍♂️ 

...jak dzik w kukurydzę by....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3063

co nam zostalo-popatrzec 🤣,

gdy dziki zaatakuja kukruryze to potem obgryzione kolby leza na ziemi 🤣

na plazy zawsze zajmuje miejsce z widokiem 😂. na nudystow to same stare baby sa niestety.

wczoraj w nocy pojechalem tramwajem na plaze.. ide sobie za potrzeba a tu akcja na stojaka. mlodzi sie relaksowali..🤣

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650
5 godzin temu, jacus napisał:
10 godzin temu, racyl napisał:

 

i co z tego wynika ?? akumulatora w ciagniku czy aucie nie wymieniasz ??

@jacus  ale prostakiem teraz zawaliło zero strategii i rozwoju tłumaczy prowadzenie twojego gospodarstwa mózg chyba znalazłeś na śmietniku 

500k autobus miejski najlepszym wyposażeniu  firmy merc 

2,5 mln autobus elektryczny po 6 latach wymiana za 800k  

a ty to porównujesz do akumulatora za 300zł ? brawo 

1 godzinę temu, Ulman napisał:

Do banderowców nic nie dociera. Jedynie ciągle daj i daj. Im się w głowach popieprzyło i uważają że wszystko kręci się wokół upadliny.

Bezczelne , roszczeniowe, stepowe plemię

to powiedz to rudemu co przyznał im socjale 72mld   niestety jak to pisałem tacy pato lewicowcem jak ty nie srają od rana do wieczora ze źle gdy dali swojemu to srałeś dalej niż widziałeś  

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    382
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, galan99 napisał:

Ciekawi mnie kiedy dojadą rolnictwo w Polsce ?. Na protestach jest po 5 chłopa , protesty upadły , Rudy wygrany ma jaja nie boi się chłopa . Ukrainie nie wbije noża w plecy . Granicy nigdy nie zamknie i nikomu nie pozwoli zamknąć .

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „"ZRESTRUKTURYZOWANA" POLSKA CUKROWNIA CUK WLOSTOW ZAKLADY MECHANICZNE UITOASMHTURSUS URSUS DWORZEC MIEDZYCHODZIE (zach. Wielkopolska STOCZNIA GDAŃSKA Zakłady Radiowe Unitra- Diora w Dzierżonlowle JLURT HИTA CHORZÓW PORT KOŻLE STOP SZPITAL KOSZALIN SZPITALZABRZE SZPITAL ZABRZE”

Bohaterowie walczyli jak lwy .

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i tekst „NAŻARLI SIĘ I NAPILI. TAK KOMUNĘ OBALILI. SZOPKĘ LUDZIOM ODEGRALI, DO KOŃCA ŻYCIA SIĘ POUSTAWIALI...”

Cukrownia Włostów niedługo będzie wyglądać tak ... https://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/w-miejscu-dawnej-cukrowni-wlostow-powstanie-inkubator-przemyslowy,437797.html

 

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25871

Po cukrowni to jedynie imponujący komin z czerwonej cegły został służący za maszt telefonii. Reszta budynków skończyła jako gruz na utwardzenie terenu.

Hale magazynowe i biurowiec już stoją wybudowane, teraz trwają prace porządkujące teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25871
Napisano (edytowany)

Z dzisiejszych doniesień medialnych wychodzi że izraelskie gołąbki pokoju prowadzące misję sanitarną nie odpuszczą i będą przeć do konfliktu światowego.

 

I nie wiem czemu tak usilnie podają mi ile to ich obrona kilkugodzinna kosztowała w miliardach złotych. Guzik mnie to obchodzi bo to i tak za mało, ale czuję się jakby już mi rachunek wystawiali. Niech liczą w swoich szeklach lub amerykańskich dolarach a od złotówki niech się pijawki odpierwiastkują.

Po co mówić w mediach o mordowanych , jak tam realne straty materialne ponoszą. No niedobra to, niedobra...

Edytowano przez Agrest
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7673
Napisano (edytowany)

Czekam z niecierpliwością , na odwet pejsatych na Iran , będzie zabawa , będzie się działo .

Z dzisiejszych doniesień medialnych wychodzi że izraelskie gołąbki pokoju prowadzące misję sanitarną nie odpuszczą i będą przeć do konfliktu światowego.

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3625
1 minutę temu, galan99 napisał:

Czekam z niecierpliwością , na odwet pejsatych

Bawi cię to?

Lubisz przemoc i odwet?

Śmierć i cierpienie w euforię cię wprowadza?

Pomyśl o leczeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7673

Świata nie ozdrowisz z durnoty .

Ekspertka uważa, że narastający konflikt w regionie jest niekorzystny nie tylko dla państw regionu Bliskiego Wschodu, ale i dla USA, które podjęły już kroki w celu złagodzenia sytuacji. — Stany Zjednoczone [...] zapowiedziały, że jeżeli Izrael będzie chciał odpowiedzieć na działania Iranu w jakiś bezpośredni sposób, to Stany Zjednoczone nie będą brały w tym udziału .  Na pewno ?.

Jak byś dostał w r,,,j to też byś oddał .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3625
Przed chwilą, galan99 napisał:

Świata nie ozdrowisz z durnoty .

Może i nie 

Ale czerpanie z tych durnot podniety, chore jest.

Lecz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7673

Jak  pejsatym wolno to i wszystkim wolno .

Nie umoralniaj nikogo . Zachowaj to dla siebie co komu się podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3625

Nie umoralniam.

Uświadamiam tobie chorobę.

To współczucie bardziej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7673
Napisano (edytowany)

 NATALIACHU UMORALNIAJ , może wysłucha .

Tym razem Donek .

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Belarus Ukraine @Propeertys Premier @donaldtusk zadeklarował właśnie na konferencji prasowej Z Premier Danii, że Polska przystąpi do projektu europejskiej tarczy antyrakietowej MAPSZANA Brawo! SPOTKANIE PREMIERA TUSKA PREMIER KRÓLESTWADANII DZIEN NASWIECIE 18:15 BONES DSTALZATRZYMANY GUEINFLACIA NFLACIA MAЛCи 18:27• 15 kwi 24 3295 Wyświetlenia”

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3063
1 godzinę temu, Roman176 napisał:

@jacus  ale prostakiem teraz zawaliło zero strategii i rozwoju tłumaczy prowadzenie twojego gospodarstwa mózg chyba znalazłeś na śmietniku 

500k autobus miejski najlepszym wyposażeniu  firmy merc 

2,5 mln autobus elektryczny po 6 latach wymiana za 800k  

a ty to porównujesz do akumulatora za 300zł ? brawo 

to powiedz to rudemu co przyznał im socjale 72mld   niestety jak to pisałem tacy pato lewicowcem jak ty nie srają od rana do wieczora ze źle gdy dali swojemu to srałeś dalej niż widziałeś  

autobus za pol miliona ?? chyba uzywany..

ja tez uwazam ze elektryki to slepa uliczka.. jedynie hybryda ..

12 minut temu, 12Pafnucy napisał:

Bawi cię to?

Lubisz przemoc i odwet?

Śmierć i cierpienie w euforię cię wprowadza?

Pomyśl o leczeniu..

jemu raczej nie pomoze. na stare lata dostanie swira i wtedy go zamkna przymusowo..zeby tylko komus czegos nie zrobil.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj