jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

mirro    6461

No i pizło, zgodnie z planem.

ublin112.pl/jest-decyzja-o-upadlosci-kampol-fruit-teraz-syndyk-bedzie-musial-zdobyc-pieniadze-dla-rolnikow/?fbclid=IwAR2SxAPjXP_5esuRXo2irlhsBuU5Y1coAb0_QzoB05WkRsu3SRyyhxzG0d8_aem_AajbPUBmNc4QSMotPkaUR3u2HhTY4wdgT8rWcV8UsfyNA75Vw3XMMhJ_9gfcwXbrtpVAXfdnjltBgqfVBNPpkVrH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9279
Przed chwilą, mirro napisał:

No i pizło, zgodnie z planem.

ublin112.pl/jest-decyzja-o-upadlosci-kampol-fruit-teraz-syndyk-bedzie-musial-zdobyc-pieniadze-dla-rolnikow/?fbclid=IwAR2SxAPjXP_5esuRXo2irlhsBuU5Y1coAb0_QzoB05WkRsu3SRyyhxzG0d8_aem_AajbPUBmNc4QSMotPkaUR3u2HhTY4wdgT8rWcV8UsfyNA75Vw3XMMhJ_9gfcwXbrtpVAXfdnjltBgqfVBNPpkVrH

przeciez o to chodziło, wycyckać polskich rolników, zabrać kase na ukrainę i mieć w dupi.... polaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mirro napisał:

Aby nie pod wiatr.:lanie:

Podejrzewam że szybciej wykończy mnie mój własny kraj,

No co Ty ,za Tuska ma być tak super 🤩

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061
1 godzinę temu, mirro napisał:

Aby nie pod wiatr.:lanie:

Podejrzewam że szybciej wykończy mnie mój własny kraj,

spokojnie -ile lat nas wykanczaja ?? chyba od tej pory odkad sa swiry,bo tylko oni wierza w teorie spiskowe..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5633
4 godziny temu, jacus napisał:

policz za ile lat w swoje wsi bedziesz mogl sczac wszedzie -bo juz nikogo nie bedzie 🤣 srednia wieku to ile ? 80 +

Średnia mieszkańców mnie mało interesuje, ale średnia wieku nas takich, co na prawdę gospodarzą to około 35, maks 40 lat bedzie, dużo młodych jest ;) Nie taki skansen małopolski jak u was xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

byles ?widziales ? takich jak pioter to juz prawie nie ma.

maja zony ?? dzieci ?? beda mieli nastepcow ?? maja po 100 hekarow i zadnej pespektywy na dalszy ciag -niestety tak u nas jest i a u was inaczej ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5633
Napisano (edytowany)

U nas nie taka ciemnota jak u Ciebie, a i mając sady jabłoniowe nie potrzeba mieć 100ha, wystarczy 10 żeby mieć więcej niż z 100ha zboża ...

Byłem kilka razy w tych podkrakowskich rejonach i widziałem to wasze słynne "bogactwo" xD a i w cieciowce nikt do gospodarstwa nie musi sobie dorabiać ...

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2083

Klub KO wprowadził dyscyplinę obecności oraz głosowania nad projektami dot. aborcji.

Giertych nie przyszedł na głosowanie.

giertrych wydymał tuska czy tusk wydymał swoich wyznawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6461
6 godzin temu, jahooo napisał:

przeciez o to chodziło, wycyckać polskich rolników, zabrać kase na ukrainę i mieć w dupi.... polaczków

Przypominam tylko że właścicielem był Polak. Miał zakład w Milejowie, gdzie płacił rolnikom po roku i miał w piździe wszelkie wrzaski. A jak się odbyło kupno Ryk i kto w tym maczał paluszki, to temat na dłuższy wywód.:lol:Pragnę też przypomnieć że PiS nie był zainteresowany kupnem przez Polską Grupę Żywnościową tego zakładu, tak samo jak zakładu SVZ . Czyli mieli w d*pie przetwórstwo a hasła i repolonizacji to tylko mamienie prostego luda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7667
Napisano (edytowany)

W Polsce nie potrzebne są zakłady , można wszystkie pozamykać . Niczego  nie zabraknie .

Do tego się przy....ł , co kogo obchodzi co wyrzuca na śmietnik .

W internecie ZAWRZAŁO! Facet przyłapał pracowników Biedronki na WYRZUCANIU jedzenia!

https://www.facebook.com/watch?v=1150042926134575

Dla biednych nie ma .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336
Napisano (edytowany)
Dnia 10.04.2024 o 13:55, tracker napisał:

UE jest kolejnym krokiem do podporzdkowania sobie Europy przez Dojcze, nie wyszło z Adolfem to podbijemy was gospodarczo, lidele, kauflandyle, duża kasa iszła i dalej idzie na korumpowane czego efektem jest np. obecny ryży :)

założ jeszcze foliową czapeczkę do kompletu, niemcy to sobie mogą nadmuchać w kijek a nie podbijać europę, mieli ku temu okazję, ale ten czas minął i może ich gospodarka z naszego wąskiego punktu widzenia jest za***ista, ale tak naprawdę na skraju przepaści, (my też niby oscylujemy między g19-21światowo , a jak jest każdy widzi) jeszcze trochę durnej polityki energetycznej i będzie po nich, już im firmy spierdalają do stanów ze względu na koszty (jeszcze 10 lat temu może by i do nas uciekały, obecnie nie jesteśmy konkurencyjni) dodatkowo nikt w UE nie pomyślał o względnym uniezależnieniu ię od łańcuchu dostaw i to dalekich. No chyba, że planem jet bazę przemysłu trującego zrobić na resztkach ukrainy, ale to zamki na piasku.

A jak tak narzekasz na spisek niemiecki to pewnie wszystko co ichnie omijasz szerokim łukiem od sieci spożywczych, przez maszyny, auta, chemię czy to domową czy SOR  itd, ba nawet jak zobaczysz  hanysa to dla pewności plujesz przez lewe ramię bo to prawie niemce są...

Dnia 10.04.2024 o 14:00, Tomasz0611 napisał:

Nie no PiS nie godził się na zielone łady, fit for 55 i inne te śmieci, wysłanie czy PiSu czy PO, czy TD do europarlamentu będzie nasza porażka ...

PiS to chyba najgorszy był, w kraju szczekali że się nie zgadzają, a jak pojechali do Brukseli to nas sprzedawali za niemieckie euro ... Tylko w tym nawet Orban ich pokonał, bo tamten wyciągał grubą kasę, a ci sprzedawali się za drobniaki ...

Mam wrażenie, że obecni to za darmo wszystko. Jestem w stanie uwierzyć, że na wazelinę do dymania to się składamy solidarnie co miesiąc, dla naszych polityków co dymają nas i dla europejskich co dymają naszych rządzących.. Co by nie powiedzieć to 8 lat rządów pisiorów dało większy wzrost PKB i mniejszy dług niż 8 lat rządów platfusów z durnym chłopstwem peeselowskim. Drugie podejście platformersów już na starcie wygląda beznadziejnie i jakości z tego gówna już nie ulepimy. Same szopki, tematy zastępcze, a dziadostwo jakich mało i większość tego narodu się na to łapie. 

Szef Ryanair udziela od miesiąca wywiadów zagramanicznym mediom, iż cieszy się że cpk nie powstanie i obecne nasze władze jak zapewniał go nasz wiceminister podzielają zdanie o bezcelowości inwestycji, no to na ch*j się pytam przepalać miliony na tzw audytach? Atomu też nie będzie, ale będą kolejne orliki, no ja pier**lę. Tu nawet Mazurek Budkę wypunktował, że PO miał wpisaną w 2009 roku strategię, że w 2024 ma stać pierwsza elektrownia. O partyjnych kolegach na stanowiskach w państwowych spółkach to już mi się nawet nie chce. Chyba Tusk chce zostć Antymidasem, bo jak na razie co nie dotknie to gówno z tego wychodzi. No i jeszcze na dodatek ma w rządzie tą tzw lewicę, która z prawdziwą lewicą nie ma nic wspólnego. No ale to problem całego zachodniego świata, że prawdziwa lewica wymarła i zostały po niej popłuczyny na usługach wielkiego kapitału, które usilnie próbują i jakże skutecznie skupić uwagę na "wojnie kulturowej" by nikt nie zajmował się problemamy gospodarczymi i obiegiem pieniądza, który wypracowują doły obciążone wysokimi podatkami, a góra ucieka z nimi do rajów lub zapewnia sobie bonusy w kraju.

Edytowano przez Takeda
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

wiejskie eunuchy znowu kobity pokazuja.. wszystkie mlode ze wsi uciekly to co im prawicowym impotentom zostalo,, tylko wizyta na plebanii.

2 godziny temu, Tomasz0611 napisał:

U nas nie taka ciemnota jak u Ciebie, a i mając sady jabłoniowe nie potrzeba mieć 100ha, wystarczy 10 żeby mieć więcej niż z 100ha zboża ...

Byłem kilka razy w tych podkrakowskich rejonach i widziałem to wasze słynne "bogactwo" xD a i w cieciowce nikt do gospodarstwa nie musi sobie dorabiać ...

gdzie byles dokladnie ?? rozrozniarz aglomeracje krakowska od kieleckiego ?? 

i co wam z tego bogactwa jesli wiekszosc mlodych ucieka do nas ?? dziwne to bogactwo..kazdy od niego ucieka czy to od podlaskiego gnoju czy lubelskich czarnoziemow..

ilu po studiach wraca na wies ?? ile masz dzieci we wsi ,?? 

w rybnej w parenascie lat przybylo ponad 700 mieszkancow a w rybnie ??

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5633
Napisano (edytowany)

Weź już przestań robić z siebie pajaca, zobacz czy nie masz co do posprzątania labo ugotowania xD 

I uwierz mi widziałem te wasze niby bogactwo podkrakowskie ...

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593
9 minut temu, jacus napisał:

wiejskie eunuchy znowu kobity pokazuja.. wszystkie mlode ze wsi uciekly to co im prawicowym impotentom zostalo,, tylko wizyta na plebanii.

gdzie byles dokladnie ?? rozrozniarz aglomeracje krakowska od kieleckiego ?? 

i co wam z tego bogactwa jesli wiekszosc mlodych ucieka do nas ?? dziwne to bogactwo..kazdy od niego ucieka czy to od podlaskiego gnoju czy lubelskich czarnoziemow..

ilu po studiach wraca na wies ?? ile masz dzieci we wsi ,?? 

w rybnej w parenascie lat przybylo ponad 700 mieszkancow a w rybnie ??

No rzeczywiście bogactwo. Igołomia , Tropiszów czy inne Proszowice to chujnia po kilka hektarków mimo że ziemie tam dobre. Tylko czekają aż ktoś będzie chciał od nich kupić na mieszkaniówkę. Kiedyś sadzili wczesną kapuste kalafiory ogórek pod osłonami a teraz po kilka morgów warzyw i chryzantemy z papryką pod foljkami. Od zachodniej strony taki sam syf tylko ziemia byle jaka. Bogactwo jak cholera😂

  • Haha 2

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

a wszelkie wsioki tu uciekaja..

26 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Weź już przestań robić z siebie pajaca, zobacz czy nie masz co do posprzątania labo ugotowania xD 

I uwierz mi widziałem te wasze niby bogactwo podkrakowskie ...

gdzie widziales ?? na liscie miliionerow to waszych chyba brak.. 

ty nie musisz robic z siebie pajaca...

7 minut temu, Ulman napisał:

No rzeczywiście bogactwo. Igołomia , Tropiszów czy inne Proszowice to chujnia po kilka hektarków mimo że ziemie tam dobre. Tylko czekają aż ktoś będzie chciał od nich kupić na mieszkaniówkę. Kiedyś sadzili wczesną kapuste kalafiory ogórek pod osłonami a teraz po kilka morgów warzyw i chryzantemy z papryką pod foljkami. Od zachodniej strony taki sam syf tylko ziemia byle jaka. Bogactwo jak cholera😂

I i II klase ?? bredzisz .. ida na etat a po nim pare zlotych przytula .nie bieduja na zadupiu jak wy.

gdzie byles po zachodniej stronie ?? dziecko specjalnej troski popatrz po domach i obejsciach a potem na te obrazy z grzedy co dalem niedawno..

ja pierdziu same przyglupy wsiowe.. wszedzie byli wszystko widzieli -tylko gdy zapyta o szczegoly to zonk..

na ra bez odbioru do poniedzialku..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018

dziady i włóczęgi  co nic swojego nie mają ...puste księgi wieczyste .,🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3598
1 minutę temu, jacus napisał:

wszelkie wsioki tu uciekaja

Nom....dlatego brak tam u was inteligencji...

Wiesz Jacus....wczoraj w Lublinie byłem i tak sobie obserwowałem przechodniów, bo czekałem na współpasażerów...

Pełno u nas różnych narodowości ..

Ciekawe czy nie więcej niż tam u was w ty smoczy jamie....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593
2 minuty temu, jacus napisał:

I i II klase ?? bredzisz .. ida na etat a po nim pare zlotych przytula .nie bieduja na zadupiu jak wy.

gdzie byles po zachodniej stronie ?? dziecko specjalnej troski popatrz po domach i obejsciach a potem na te obrazy z grzedy co dalem niedawno..

ja pierdziu same przyglupy wsiowe.. wszedzie byli wszystko widzieli -tylko gdy zapyta o szczegoly to zonk..

na ra bez odbioru do poniedzialku..

Wschodnia strona Krakowa ma I i II klasę, mniej wiecej jak u mnie bo to też lessowe ziemie.  Dorabiają na etacie? Czyli typowi chłoporobotnicy. Jakby mieli odpowiednią skalę to by dorabiać nie musieli a że bida to cieciują nocami w marketach.

 Na zadupiu jest możliwość rozwoju a u ciebie co? Będziesz się modlił żeby ktoś działeczkę kupił ? Domy i obejścia? 99% na kredyt hipoteczny na kilkadziesiąt lat. Nosz karwasz rewelacja😆


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3018

placek kible sprząta a na drzwi i okna czekał na dotacje bo taka bida że nie miał za co wymienić nędzarz ...🤣

poka placek te swoje obejście i te cuda wianki nędzarzu i ściemniaczu 😲

ty piszesz co inni mają a sam nic nie masz 

zadziw świat tym połamanym zetorem 🤣🤣🤣😲

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25840

Musisz Tour de Pologne oglądać,mówił że widać zawsze w telewizji jak za płot kolarze mu bidony rzucają🤣

Czasem nawet i batona energetycznego🤭

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5156
30 minut temu, jacus napisał:

a wszelkie wsioki tu uciekaja..

Raczej z południowego wschodu. 

U nas to Warszawka zaczyna zjeżdżać, ale to są ponoć dopiero  

32 minuty temu, jacus napisał:

wszelkie wsioki

:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj