jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Tomasz0611    5636
6 minut temu, jacus napisał:

ta nedza to jakos dziwnie przyciaga setki tysiecy ludzi- od bogactwa priwislanskiego kraju ucekaja..

Tak sobie wmawiaj xD Dziady małopolskie xD Kto by chciał do tego smogu się przeprowadzać, szkoda płuc xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474
5 godzin temu, Tomasz0611 napisał:

Na Mazowszu znowu pogonilismy PiSuar

Bo PiSowca, wal z gumowca?:lanie:Tylko zamiast gonić nad jakie urwisko, to żeście ich pogonili do nas, na Lubelszczyznę. Nie dość że Czarnek, to jeszcze uciekinierzy z Mazowsza.:lol:

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5636
1 minutę temu, mirro napisał:

Tylko zamiast gonić nad jakie urwisko, to żeście ich pogonili do nas, na Lubelszczyznę. Nie dość że Czarnek, to jeszcze uciekinierzy z Mazowsza.:lol:

U nas urwisk nie ma, a i tak w powiecie zostali, w niedzielę byłem w Kazimierzu, tam kilka ładnych urwisk było, to myślałem że sobie z naszymi PiSowcami poradzicie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474
4 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

to myślałem że sobie z naszymi PiSowcami poradzicie xD 

No to trza ich faktycznie do Kazimierza zaprosić. :lol:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7674

A czemu taki zdziwiony .

To są zachodnie korporacje , tylko uprawiają na Ukrainie i będą się śmieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2083

dymać frajerów

Gdybym był premierem benzyna byłaby po 5,19 zł. I to mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością - mówił kilka miesięcy temu Donald Tusk. 


Nie biorę odpowiedzialności za ceny benzyny, bo to nie jest decyzja premiera - mówi dziś premier Donald Tusk.

 

będzie potrzebny program wazelina+ :D po trzech miesiącach wyznawcy tuska już chodzą okrakiem, to co to będzie po czterech latach?

------------------

minister rolnictwa

Szanowni Państwo, od kilku miesięcy na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi dostępna była lista importerów zboża z Ukrainy. Lista ta, jako uchodząca w odbiorze społecznym za listę podmiotów, które przywoziły z Ukrainy tzw. zboże techniczne, spowodowała w wielu firmach dużo negatywnych skutków. Nie mogę cofnąć czasu ani decyzji mojej poprzedniczki, pani minister Anny Gembickiej, która upubliczniając listę, nie dostrzegła możliwych, szkodliwych efektów takiego działania.

Od chwili zamieszczenia listy do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi napływają liczne skargi, żądania i oczekiwania sprostowań oraz zapowiedzi procesów sądowych, co utwierdziło mnie w przeświadczeniu, że decyzja o upublicznieniu listy była błędna i nieodpowiedzialna.

gdy rządził pis to darli ryja, że listy nie ma bo są na niej firmy kolesiów z pisu, żądali listy jak najszybciej, a teraz ...............

dymać frajerów :D  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7674
Napisano (edytowany)

 że decyzja o upublicznieniu listy była błędna i nieodpowiedzialna.

Wypłacą milionowe odszkodowania za wpisanie na listę która była błędna .

Co tam Tusk walczy o lepszą Polskę .

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Anna @Anna @Anna1590963 Podziwiam PDT, że ma tyle siły i determinacji, że jeszcze mu się chce walczyć O lepszą Polskę. Ja, po tylu latach obrzucania mnie gównem Z każdej możliwej strony, już dawno bym odpuściła i korzystała z uroków życia na emeryturze, za uczciwie zarobioną kasę! Szacun mój Premierze Szacun!”

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5636

@nie może być problem z wazelina, całe zapasy wykupili wyborcy PiS dymani prze ostatnie 8 lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3020
3 godziny temu, jacus napisał:

ta nedza to jakos dziwnie przyciaga setki tysiecy ludzi- od bogactwa priwislanskiego kraju ucekaja..

wakacje,dlugie weekendy krakow pustoszeje .. pol miasta chce zazcerpnac bogactwa w domach rodzinnych..

slowo klucz .. byla .. jak to czasy sie zmienily..a u was dalej po staremu-same starte nieudaczniki zostaly 😂

teraz bogdanami stoi -wiecej ich niz na nie-po -suwalsczyznie..

ja pisz eo swojje okolicy, byly wsie gdzie nawet jednej rodziny nie bylo,albo gora 2-3 na 300-400 domow.. karczmy, sklepy ,rzemieslnicy wszyscy byli katolikami .

temu u was bueda jest bo nie macie zadnej smykalki do handlu.

byle miasteczko pod krakowem wieksze niedlugo bedzie niz wojewodzkie i powiatowe suwalki 😂😂😂

rybna ma ponad  3 tys mieszkancow a rybno ile ? 

tyle biedy zatłoczonej i śmierdzącej 😲🤣 

Kraków i okolica to zydolandia ,temu nędza i smród i zacofanie ...🤣

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474
1 godzinę temu, nie napisał:

Od chwili zamieszczenia listy do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi napływają liczne skargi, żądania i oczekiwania sprostowań oraz zapowiedzi procesów sądowych, co utwierdziło mnie w przeświadczeniu, że decyzja o upublicznieniu listy była błędna i nieodpowiedzialna.

gdy rządził pis to darli ryja, że listy nie ma bo są na niej firmy kolesiów z pisu, żądali listy jak najszybciej, a teraz ...............

dymać frajerów :D  

Ty popatrz, to PiS nawet rzetelnie listy podmiotów importujących nie umiał przygotować? Było błędem czy nie publikowanie, to sprawa dyskusyjna. Ale że poszli drogą wrzucenia gówna w wentylator pod względem rzetelnoęci, to już inna sprawa. Z reszta tyle czasu odkładali publikację że mogli coś tam posprawdzać.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9034
1 godzinę temu, Tomasz0611 napisał:

@nie może być problem z wazelina, całe zapasy wykupili wyborcy PiS dymani prze ostatnie 8 lat xD

Czym będą  się smarowac wyborcy obecnej władzy😄?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7674
Napisano (edytowany)

Mlekiem  i miodem .

Jeść kawior .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8568
14 minut temu, GRZES1545 napisał:

Czym będą  się smarowac wyborcy obecnej władzy😄?

towotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7674
Napisano (edytowany)
7 minut temu, 12Pafnucy napisał:

Mirabelek jeszcze nie ma.

Będą a szczaw już rośnie .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7674
16 minut temu, mirro napisał:

A nie szczaw i mirabelki?:lol:

Co za różnica , pierw jest szczaw .

11 minut temu, 12Pafnucy napisał:

Ale teraz tylko szczaw.

Trochę biedne danie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066
2 godziny temu, Bogdan_ja napisał:

tyle biedy zatłoczonej i śmierdzącej 😲🤣 

Kraków i okolica to zydolandia ,temu nędza i smród i zacofanie ...🤣

nie to co filipow i okolice-tam powietrze czyste bo wiekszosc juz tylko na cmentarzu zatruwa srodowisko, madrzy i zdrowi dawno uciekli..

zostal tylko ogarek-nogi ma zdrowe moglby uciec tylko glowa nie pozwala zlapac azymutu na cywilizacje.

54 minuty temu, 12Pafnucy napisał:

Mirabelek jeszcze nie ma.

pieknie kwitly w tym roku

45 minut temu, 12Pafnucy napisał:

Ale teraz tylko szczaw.

Trochę biedne danie.

dajesz jajko, kielbaske i piekna zupa..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4651
10 godzin temu, Tomasz0611 napisał:

@jacus u was to jednak zacofanie, znowu PiS będzie rządził w Małopolsce ... Na Mazowszu znowu pogonilismy PiSuar ;)

po sezonie truskawkowym bd płakał jak racyl za pisem 

  • Haha 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, mirro napisał:

A nie szczaw i mirabelki?:lol:

"chopie"; dopiero co garnek wylizałem, pierwsza szczawiówka w tym roku a'la barszcz wielkanocny z jajkiem na twardo i niech się te wszystkie wędliny a i ośmiorniczki schowają. (zwłaszcza ośmiorniczki - pasza dla bezmózgich bezgustnych snobów i ew jakiej nadmorskiej biedoty:P)
Szkoda że ostatni taki barszcz w tym roku bo szczaw my zaorali i kartofle już posadzone to tylko raz udało się zebrać :(

o - @jacus już wcześniej wychwalił tylko przegapiłem bo bym nawet nie wspominał
no może jedno - ja w szczawiowym barszczu wędlin nie uznaję; psują smak i aromat naturalny szczawiu, jedynie jajko pasuje na twardo

_______________
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/unia-wszczela-dochodzenie-w-sprawie-wiatrakow-z-chin-podejrzenie-o-dumping/de1tvym

może byście tak sq,,yny wszczęli dochodzenie antydumpingowe na płody rolne z Ukrainy a nie to czego sami nie potraficie wyprodukować i to z branży wysoce pożądanych urzadzeń dla uzyskania niezależności energetycznej i wędkę antydumpigują ale ryby już nie.
Wytwarzanie wiatraków jest energochłonne i może warto by tylko po dumpingoeych cenach je kupować bo przecież produkują energię a gdy ta potanieje (marne nadzieje no ale załóżmy) to wtedy wytwarzanie kolejnych u siebie stanie się tańsze tylko te debile zarżną kurę od złotych jajek jeszcze zanim sama się z jaka wykluje.
Oto jedna z przyczyn dla których ten eurokołchoz upadnie - banda debili w urzędach broniących interesów miejscowych partaczy i nierobów bo te nieroby mają kasę z takiego blokowania rynku na łapówki i łapówka dla unijnego urzędasa na np takie procedury jest lepszą inwestycją niż w rozwój technologii.

wysoce prawdopodobne u tych debili są też antydumpingowe procedury np na południowych Koreańczyków że za tanio Polakom broń sprzedają co przecież jedno z drugim jest niemal wprost porównywalne

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4651
5 godzin temu, GRZES1545 napisał:

oni się śmieją a rudy nie bd im noża wbijał w plecy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2083

inflacja spadła w marcu do 1,9% r/r 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj