Go艣膰

Koronawirus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Go艣膰   
Go艣膰

Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko b臋dzie po 0,70 z艂, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.馃槬馃槬

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
kr9292    945

Eee tam kryzys, na wsi z g艂odu nie umrzesz, zanim zjesz ostatnia krow臋 b臋d膮 ju偶 m艂ode kartofle, niech sie w mie艣cie martwi膮 馃構

• Like 4
  • Haha 5

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰

Wczoraj z wetem o tym gada艂em, sam si臋 zastanawia艂 jak to b臋dzie.

Z kier贸wc膮 od mleka nie ma problemu, mo偶e sobie zak艂ada膰 r臋kawiczki jak z samochodu w ysiada i starczy, tylko ci co pilnuj膮 偶eby kierowca mleka nie ukrad艂 b臋d膮 mieli problem.聽

Ja teraz mam sporo wyjazd贸w, w tym jeden do lekarza z babk膮, a tam wiadomo jaki t艂ok w tym 艂ukowie.聽

W tamtym roku za eurotanka 1050 l bez odzysku da艂em 9000, za tego pewnie wi臋cej nie dostaniesz, du偶o ma艂ych nie ma odzysku i zdaje im si臋 偶e to im nie potrzebne.聽

Udost臋pnij ten post

Wiadomo艣膰 z agroFakt.pl

slawek74    8669

Karol to wyp贸艣膰 babk臋 i sied藕 w samochodzie 馃榾 po sklepach nie chodzi膰 co si臋 da to przez neta a co do mleka to mi si臋 zgadza a jak u Ciebie?

Udost臋pnij ten post

ThePerkins    598
3 godziny temu, slawek74 napisa艂:

Karol to wyp贸艣膰 babk臋 i sied藕 w samochodzie 馃榾 po sklepach nie chodzi膰 co si臋 da to przez neta a co do mleka to mi si臋 zgadza a jak u Ciebie?

Co z tego , 偶e przez neta zam贸wisz, kto艣 przywie藕膰 musi ... Rachunki op艂aci膰 i 偶arcie kupi膰 te偶 b臋dzie trzeba, wi臋c to raczej聽nieuniknione tylko zobaczymy w jakim stopniu.

Udost臋pnij ten post

slawek74    8669

przelewy robi臋 przez internet a jak co艣 przywioz膮 to do bramy na odleg艂o艣膰馃榿馃槈

Udost臋pnij ten post

semos    41

nie robi si臋 艣miesznie.. u mnie w rejonie ju偶 nawet busy od jutra b臋d膮 je藕dzi膰 rzadziej

Udost臋pnij ten post

slawek74    8669

藕le si臋 dzieje bo ludzie bagatelizuj膮 pojedzie taki na wczasy do hiszpani i wraca przychodzi do przychodni i m贸wi 偶e go 艂ep napier przypadek z dzisiaj z niedalekiego zoz trzeba ograniczy膰 wyjazdy do mnimum

• Like 2

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰

Teraz to mnie wystraszy艂e艣 z tym zozem.聽

Udost臋pnij ten post

slawek74    8669

Mia艂em z ojcem jecha膰 w przysz艂ym tygodniu do Bia艂ej P. ale raczej prze艂o偶ymy wizyt臋

• Like 1

Udost臋pnij ten post

slawek74    8669

Nikt nie karze siedziec w piwnicy tylko ograniczy膰 kontakt z lud藕mi do zupe艂nego minimum ksi膮dz w ko艣ciale u nas w 3cia niedziele ma wi臋ksz膮kas臋 chyba w tym tygodniu b臋dzie skromna

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

GrzesiekAgro    238

Ilo艣膰 zgon贸w na 艣wiecie z tytu艂u sezonowej grypy to: 86940 (1337 dziennie!)
W samej Polsce umiera z powodu chor贸b uk艂.oddechowego 25 tys.rocznie ( 68 dziennie!)

Ilo艣膰 zgon贸w na 艣wiecie z powodu koronawirusa podano liczb臋: 3387

Edytowano przez GrzesiekAgro
  • Like 2

Udost臋pnij ten post

slawek74    8669

Liczby liczbami bo to pocz膮tek kt贸ry dla niekt贸rych okaza膰 si臋 mo偶e ko艅cem

Udost臋pnij ten post

danielhaker    5008

艢mieszne ale i prawdziwe. Ja na razie jestem spokojny, bo na wie艣 tak szybko nie dojdzie i nie mam jakich艣 cz臋stych kontakt贸w z obcymi

Je艣li kt贸ra艣 mleczarnia stanie to pewnie odsprzeda surowiec innej

Siostra fizjoterapeutka chcia艂a kupi膰 w lutym p艂yn do dezynfekcji, wychodzi艂 ok. 17-20z艂 za litr ale nie mia艂a pilnej potrzeby i zwleka艂a z zakupem. Dzi艣 ten sam p艂yn 100z艂/l

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰
1 godzin臋 temu, przezuwaczka napisa艂:

Je艣li si臋 da, lekarzy unika膰, t艂um贸w, ko艣cio艂a itp.

unikanie koscio艂a najbardziej do mnie przemawia 馃ぃ

Udost臋pnij ten post

slawek74    8669

Daniel ja wiem o czym艣 o czym Ty nie wiesz ale z naszych stron ludzie te偶 za granic臋 wyje偶d偶aja i .... lepiej by si臋 nie potwierdzi艂o

Udost臋pnij ten post

GrzesiekAgro    238

Dzieci maja wolne od szko艂y , bo przenosz膮 wirusa bezobjawowo. Rodzice wyslae do dziadk贸w , czyli do grupy najwi臋kszego ryzyka. Kurde m膮dry ten Mateuszek, emerytur mniej b臋dzie musia艂 p艂aci膰 馃檲

• Haha 3

Udost臋pnij ten post

slawek74    8669

danielhaker Ty mo偶esz unika膰 ale to nie znaczy 偶e tacy ludzie nas unikaj膮

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰

Ciotki firma wynajmuje pomieszczenia w biurowcu w kt贸rym pi臋tro wy偶ej pracuje Chinka. Jak w Chinach si臋 to wszystko zaczyna艂o to Chinka wywioz艂a dziecko z wawy do Gda艅ska do te艣ci贸w i po frun臋艂a do Chin do chorego ojca, ojciec zmar艂 a ta wr贸ci艂a do wawy 2 tygodnie siedzia艂a w domu i wr贸ci艂a do pracy bez 偶adnych bada艅. Jak si臋 ludzie dowiedzieli, to napisali lisyt do kadr, 偶e si臋 boi膮 i 偶eby si臋 przebada艂a, kadry odpisa艂y 偶e to rasizm. Chinka jeszcze dziecka od dziadk贸w na wszelki wypadek nie odebra艂a.聽

Tak偶e panika si臋 dopiero zacznie jak ludzie b臋d膮 widzie膰 bezpo艣rednie zagro偶enie dla siebie.聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez danielhaker
      Jak oceniacie obecn膮 sytuacj臋 polityczn膮 w kraju? Czy co艣 si臋 zmieni w roku 2022? Jaki wp艂yw ma polityka na prac臋 rolnik贸w?
      Kontynuacja najgor臋tszego tematu na portalu:

• Przez marcianjargit
      dzisiaj ogladalem agrobiznes i mowili ze zaczynaja sie strajki na zachodzie co wy na to bedzie ich wiecej?
    • Przez debrzyna
      Powinni艣my聽podj膮膰 sie informowania rolnik贸w i nie tylko ,kto w poszczeg贸lnych wojew贸dztwach organizuje wyjazd na nast臋pny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na prote艣cie
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zb臋dnej聽polityki聽
    • Przez tracker
      Portal wPolityce.pl聽dotar艂 do聽o艣wiadczenia organizacji drobiarskich dotycz膮cego materia艂贸w wyemitowanych przez TVN i聽TVN24. Sygnatariusze zarzucaj膮 obu stacjom skrajn膮 i聽niedopuszczaln膮 manipulacj臋 emocjami聽widz贸w
      Przytaczamy jego pe艂n膮 tre艣膰聽poni偶ej:
      Pod o艣wiadczeniem podpisali si臋 sygnatariusze Porozumienia Rolniczego Zrzesze艅 i聽Organizacji聽Drobiarskich:
      Krajowa Federacja Hodowc贸w Drobiu i聽Producent贸w Jaj - Pawe艂 Podstawka - Prezes聽poster
      Krajowa Rada Drobiarstwa 鈥 Izba Gospodarcza - Dariusz Goszczy艅ski - Dyrektor聽Generalny
      Polski Zwi膮zek Zrzesze艅 Hodowc贸w i聽Producent贸w Drobiu - Andrzej Danielak - Prezes Zarz膮du聽G艂贸wnego
      Krajowa Izba Producent贸w Drobiu i聽Pasz - Piotr Lisiecki - Prezes聽Izby
      Krajowa Rada Izb Rolniczych - Zygmunt Stromski - Przewodnicz膮cy Ekspert聽Copa-Cogeca
      Og贸lnopolski Zwi膮zek Producent贸w Drobiu 鈥濸OLDR脫B鈥 - Stefan M. Chrzanowski - Dyrektor Biura OZPD聽POLDR脫B
      Polski Zwi膮zek Hodowc贸w i聽Producent贸w G臋si - Wies艂aw Wojtczak - Prezes聽Zarz膮du
      Zrzeszenie Rolnik贸w i聽Producent贸w Indyk Lubuski - Beata W艂odarczyk -Lewandowska - Prezes聽Zarz膮du
      Unia Producent贸w i聽Pracodawc贸w Przemys艂u Mi臋snego UPEMI - Wies艂aw R贸偶a艅ski - Prezes聽Zarz膮du
      Polska Federacja Hodowc贸w Drobiu - Jakub Pi贸ro - Prezes聽Zarz膮du
      Regionalna Grupa Producent贸w Drobiu FARMER - W艂odzimierz Olszewski - Prezes聽Zarz膮du
      Stowarzyszenie Innowator贸w Wsi - Krzysztof 艁uczak - Dyrektor聽Generalny
      wpolityce.pl/mt
      https://wgospodarce.pl/informacje/107251-drobiarze-odpowiadaja-na-atak-tvn-niedopuszczalna-manipulacja-emocjami-widzow
    • Przez danielhaker
      Jak oceniacie obecn膮 sytuacj臋 polityczn膮 w kraju? Czy co艣 si臋 zmieni? Jaki wp艂yw ma polityka na prac臋 rolnik贸w?
      Kontynuacja dyskusji z 2020r.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

U偶ywamy plik贸w cookies, aby poprawi膰 funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj膮 tre艣膰 strony, w tym wy艣wietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa艅 u偶ytkownika, pozwalaj膮 nam r贸wnie偶 zrozumie膰, w jaki spos贸b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zamieszczane w Twoim urz膮dzeniu ko艅cowym. Mo偶esz dokona膰 w ka偶dym czasie zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Wi臋cej szczeg贸艂贸w w naszej Polityce prywatno艣ci i plik贸w cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj