jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

PRZMAS19821982    962
19 minut temu, GRZES1545 napisał:

Masakra...ludzie nadal zabetonowane łby mają 🤦‍♂️ 

Konfederacji i bezpartyjni nadal nie docenieni🤦‍♂️

U mnie  rządzą bezpartyjni...

Dałem im szansę na dalsze rządy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3065
23 minuty temu, Roman176 napisał:

konfederacja wygrała na prezydenta w Katowicach 

czego prezydenta ?? bo nie miasta ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278
16 minut temu, DTaras napisał:

ale wiesz, że prezydent jest od wykonywania decyzji rady, sejmiku czy co tam jest?

To samo tyczy się Warszawy. Trzaskowski może się cieszyć na razie że wygrał i to wszystko. U mnie na przykład wiadomo tylko, że frekwencja była 50 na 50%. Cienko widzę wybory za 2 miesiące. Czyli bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9034
Napisano (edytowany)
41 minut temu, Roman176 napisał:

konfederacja wygrała na prezydenta w Katowicach 

🧐

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3065

raczej pijany..

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650
26 minut temu, jacus napisał:

czego prezydenta ?? bo nie miasta ?

krupa ma poparcie pisu i konfederacji  PiS nie wystawiło kandydata na urząd prezydenta Katowic. Prezes Jarosław Kaczyński oficjalnie poparł Krupę. Ten uzyskał reelekcję w pierwszej turze, otrzymując 55,41 proc. głosów. Drugi rezultat osiągnął Jarosław Makowski z Koalicji Obywatelskiej (24,11 proc.). 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    382

Leszek Piechota z poparciem PiS uzyskał 9,7%poparcia

W każdym razie jedno co mnie cieszy to że lewica prawdopodobnie będzie miała słaby wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3218
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, DTaras napisał:

dlaczego niedobra? Ściągają forsę fo jewropy za pomocą czegoś co militarnie i tak łatwo rozpirzyć a czym rozpirzać się nie da. To jest bądź co bądź dobra wiadomość...

to że Niemcy z kacapami się dogadują lepiej niż my z kimkolwiek innym oraz to że w razie by w Polsce do poligonu doszło wojny zachodu ze wschodem to takim samym wrogiem będą i kacapy jak i szkopy dla Polski czyli po trzecie - Polska nie ma żadnych przyjaciół ani też nie ma z nikim dla tego drugiego istotnych interesów których bez cienia żalu by się nie wyrzekł w przetargach ponad Polski głowa do których niechybnie dojdzie i to szybciej niż nam się wydaje.

co się tak ekscytujecie tymi wyborami? nie dalej jak przedwczoraj pisałem że stary układ wygra że nawet szkoda fatygi po komisjach się szlajać.
Wybory niczego w Polsce nie zmienią bo jeszcze nie uwidoczniły się skutki degeneracji systemu i wszystkim żyje się względnie komfortowo a statystycznie najlepiej od kiedykolwiek i nikt nie ma odwagi ryzykować zmian. No jeśli ktoś miał swojego - nazwę - "prywatnego" kandydata czy to z kręgu bezpośrednich znajomych czy rodziny to miał motywację głosować reszta utraciła wiarę w szansę na zmianę po przez wybory i po pierwszych szacunkach widać że miała rację.
Mamy zabetonowany układ/system etatystyczno partyjny a tego bez jakiegoś dramatycznego impulsu tak łatwo rozwalić się nie uda.
Tylko ładnej pogodzie wynik frekwencyjny nie był rekordowo niski a tylko niski
tak po prawdzie to te wybory powinny odbyć się pół roku temu no ale skoro PiS sobie tak wymyślił to teraz przegrał nawet bardziej niżby w legalny czas

bo przegrał i koalicja obecnie rządzaca wyjdzie z jeszcze lepszym sumarycznym wynikiem niż w parlamentarnych; przynajmniej tk wynika z pierwszych szczątkowych na razie wyników
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650

fajną mam radną 

„Mogę się j***ć bez przerwy”. Kontrowersyjny film wodzisławskiej kandydatki na radną

https://row.info.pl/moge-sie-jc-bez-przerwy-kontrowersyjny-film-wodzislawskiej-kandydatki-na-radna/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
dysydent napisał:

to że Niemcy z kacapami się dogadują lepiej niż my z kimkolwiek innym oraz to że w razie by w Polsce do poligonu doszło wojny zachodu ze wschodem to takim samym

Łooo takie rzeczy to i bez odbudowy Mariupola były przewidywalne. Geografia jest nieubłagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3065

az ogladnolem filmik romusia- to o tobie ta panna mowila na koncu ??

niemcy tak kochaja rosje ze toczyly z nia  2 wojny swiatowe i pare mniejszych....

pamietajcie chlopcy ze wschodu-ci co nigdzie nie byli i nic nie widzieli-tych niemiec juz dawno nie ma.. tych z waszych rojen..brud ,smrod,ubustwo,,, bylem wszoku gdy po ponad 20 latach znowu tam pojechalem.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8565
20 minut temu, jacus napisał:

az ogladnolem filmik romusia- to o tobie ta panna mowila na koncu ??

Dłużej dołka jak kołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
jacus napisał:

az ogladnolem filmik romusia- to o tobie ta panna mowila na koncu ??

niemcy tak kochaja rosje ze toczyly z nia  2 wojny swiatowe i pare mniejszych....

pamietajcie chlopcy ze wschodu-ci co nigdzie nie byli i nic nie widzieli-tych niemiec juz dawno nie ma.. tych z waszych rojen..brud ,smrod,ubustwo,,, bylem wszoku gdy po ponad 20 latach znowu tam pojechalem.

Zależy gdzieś wlazł ja pamiętam brud smród i ubóstwo z lat wielkiej yumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3065

nie pisz ze z mlodymi wilkami jezdziles do berlina ???🤣 odzyskiwaliscie reparacje  juz wtedy ??😂

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960

Eee jaaa? Gdzie tam. Ja tylko turystycznie..


U Was też słońca nie widać od pyłu? Jeszcze spaliny przydusza i śmierdzi powietrze w 3pipy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3218
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, jacus napisał:

niemcy tak kochaja rosje ze toczyly z nia  2 wojny swiatowe i pare mniejszych...

wojny domowe nie są czymś nadzwyczajnym

jaskółki przyleciały
przynajmniej u mnie

a pył? na razie jeszcze niebo niebieskie choć z godziny na godzinę bliżej rudego się robi ale słońce jest ok, nawet za bardzo przygrzewa i miałem orać pod kartofle ale se odpuściłem, może wieczorem i na noc

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960

słońce też wiem gdzie jest - jak mleczna żarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3218

wiatr u mnie z zachodu czyli jutro i tu rudo się zrobi

też nic nadzwyczajnego z resztą stąd wzięły się gleby gliniaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
dysydent napisał:

co się tak ekscytujecie tymi wyborami? nie dalej jak przedwczoraj pisałem że stary układ wygra że nawet szkoda fatygi po komisjach się szlajać.

Pisać pisałeś ale przy odsuniętej wierchuszce PiS to są jedyne miejsca gdzie państwo z tylnych siedzeń mogą zostać wykarmieni - to dla niektórych być albo nie być.


dysydent napisał:

wiatr u mnie z zachodu czyli jutro i tu rudo się zrobi

też nic nadzwyczajnego z resztą stąd wzięły się gleby gliniaste

No. Pioch na pustyni niech go uj spali - to nie plaża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3218
Napisano (edytowany)

noż q.. !
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,189654,30866874,pis-rozgromil-konkurencje-na-lubelszczyznie-utrzyma-wladze.html

no ja się chyba stąd wyprowadzę

trudno im się będzie wykarmić z centrali bo kto inny klucze do garkuchni trzyma to będą żerować na miejscowych. no i jak tu nie być Polską B jak się ma teraz już dwa pasożyty?! Pasożyty Ogólnokrajowe i Plaga inna - Samorządowa

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960

Chy chy. Ludzie tam u Was silnie tradycyjni... U mnie Krnąbrne Osły wygląda że tuż za Gangiem Sołtysa (Burmistrza) A Prostacy i Satrapi na trzecim miejscu...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    656
Napisano (edytowany)

Wspaniale u mnie zachodnia Polska prawie 49 % PiS :D

KO prawie 18 :DDDDD

w okolicznych okręgach trochę mniej PiS ok 35%,  KO też 18%,

tak głosuje wieś :D

Edytowano przez tracker

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3218
Napisano (edytowany)

acha
czyli nie ma gdzie się wyprowadzić bo miasto jest dla proletariatu  ja nie lubię być najemnym sługą etatowym i towarzystwo takowych jest bardzo nudne

19 minut temu, DTaras napisał:

Ludzie tam u Was silnie tradycyjni..

o! jakie dyplomatyczne określenie prostactwa
no w imieniu rzeczonych aż czuję się zobowiązany podziękować xD

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj