jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

DTaras    1961
dysydent napisał:

nie ma legalnie zebranych dowodów na Ziobrę bo każdy  cywilizowany sąd odrzuci zebrane w przeszukaniach pod nieobecność właściciela lub jego przedstawiciela (np adwokata) czy bodaj bezstronnego świadkai wszelkie zebrane dowody wszak mogły zostać podrzucone zwłaszcza gdy przeszukania mają wszystkie znamiona włamania.
Ta cała hucpa to pokazówka dla pospólstwa a nie chęć ukarania kogokolwiek Igrzyska na pokaz w których żadnemu z gladiatorów ma się żadna krzywda nie stać i się nie stanie. No chyba że sam zachoruje ale tu sędzią i wykonawcą już jest kto inny za co Jemu samemu dzięki bo więcej na nikogo już nie można liczyć ;)
z resztą - czy kiedykolwiek było inaczej?

Aaa to już nie do końca prawda bo można znaleźć osobę z otoczenia i z nią dokonywać wejść.


dysydent napisał:

czy już rzeczywiście wdrożono autonomię cybernetyczną do broni i właśnie nadarzyła się okazja na testy w realu?

Od wielu lat się to robi i np. polski system obrony przed dronami sam analizuje obraz i może używać środków rażenia autonomicznie.. Starszym są pociski tomahawk z naprowadzaniem na obraz, ruski system otblesk do naprowadzania i jego wersja do pilotowania pociskami. Zwykły odkurzacz potrafi lidarem skanować mieszkanie a dron komercyjny śledzić pojazd. Kwestia zdolności do modyfikacji oraz produkcji masowej oraz zdolności do sklejania w systemy - to trwa.


dysydent napisał:

3 godziny temu, DTaras napisał:

dzie o to, że już kolejny raz wskakujesz na faszyzm lub nazizm narodów

a nie widzisz co się dzieje? ja nie wskakuję, zsiąść nie pozwalają.
kończy się globalizm bo był na nieuczciwych zasadach budowany i gdy się okazało że pracowitość Chińczyków okazała się mimo wszystko wydajniejsza nawet ponad szulerstwo biznesu zachodu to panika i każdy ucieka w co może lokalnego a nazizmy są najłatwiejszą z dróg, sami przymykamy oko na ukraiński bo kacapski tłucze. Kiedyś tam trend się odwróci ale póki co ... rozejrzyj się - jak inaczej nazwać idee wokół których toczy się i ta wojna ukraińska i ta izraelska i odśrodkowe zagrożenia unijne jeśli nie nacjonalizmy?
Przecież sami Chińczycy byli zdziwieni że po co wojna gdy wystarczy biznesowo wykupić a tu zonk. sam natura upomina się o swoje prawa a rozpad plemienny jest jednym z jej najefektywniejszych przeciw- nadpopulacyjnych wynalazków ;)

Czemu mam nie widzieć? Natomiast Chińczycy myślą że weszli do sklepu z podbiciami i sobie będą mogli wybrać a tu nie chodzi o kupowanie podbicia tylko przejęcie sklepu i rebranding towaru z podbicie na "współpracę gospodarczą". Do Chińczyków jakby to docierało ale ruski ni chu chu nie przyjmuje ...


tracker napisał:

Kaczory przez 8 lat kradli i na wszystko starczało, a wystarczyły 3 miesiące uczciwego i praworządnego Tuska i na wszystko brakuje ... no oczywiście poza LPG T+ i innymi zboczeń cami.

Ale starczało bo w telewizorze mówili czy naprawdę tak było? Dopuszczasz też myśl iż po analizie wszystkich swych wtop PiS celowo w ostatnim roku podziałał na wyborców swymi decyzjami i sposobem ich tłumaczenia?


dysydent napisał:

czyli co? Mazurkowi nie wolno bronić interesu własnego kraju

Odpowiedź brzmi: jak się akurat w tym momencie para dziennikarstwem nie. Ma być bezstronny. Od molestowania broni interesem są specjalne ku temu instytucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
4 godziny temu, DTaras napisał:

Od wielu lat się to robi i np. polski system obrony przed dronami sam analizuje obraz

a tak, widziano taki system
jak pińcet chłopa po polach pod Komarowem śladów po rakiecie niedawno temu szukało i każdy sam "analizował" na czym takowe ślady miały by polegać
no i fakt - każdy z nich

 

4 godziny temu, DTaras napisał:

autonomicznie

kałuże i błocko omijał
tak że nie mów mi do czego i jakie są

 

4 godziny temu, DTaras napisał:

specjalne ku temu instytucje

bo niechby Ten Mazurek naprawdę obiektywnie i bezstronnie punkt widzenia kacapów zechciał roztrząsać czy tak byś Jego obiektywizmu bronił. ja z resztą też.

nie ma czegoś takiego jak obiektywny punkt widzenia może być co najwyżej porównywalny subiektywizm z różnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

prawde jest jak d*pa..

tracker dzisiaj lekow nie wzial ???

6 godzin temu, tracker napisał:

Panowie Tusk, Bodnar, Kierwiński i Sienkiewicz mogą wybrać, czy chcą spędzić w więzieniu 10 czy 20 lat, czy wolą dożywocie

https://wpolityce.pl/polityka/686765-panowie-tusk-bodnar-kierwinski-i-sienkiewicz-moga-wybrac

 

:D

dla pis-owcow tylko szpital..ale kraty tez sa..

6 godzin temu, dysydent napisał:

 

czyli co? Mazurkowi nie wolno bronić interesu własnego kraju i trzeba Go "prostować" a jak żydowska świnia sra w nieswoim kraju to jest nietykalna i jeszcze się muchy zleciały delektować się "wiktuałem"?

bo jak mam Wasze tu wpisy rozumieć?

oczywiście że mamy i swoich "zasrańcow" ale to nie znaczy taryfy ulgowej dla wszelakich innych, nazistowskie gów..o tak samo śmierdzi nieważne; polskie, niemieckie, ruskie, ukraińskie, ..., czy żydowskie
 

mazurek wybiera sobie ulomnych umyslowo rozmowcow ,ktory moze spokojnie osmieszyc.a tu sie trafil dysydent izraelsko-rosyjski altet -ego nasze z af, ksenofob, rasista ni i nazista.

4 godziny temu, tracker napisał:

Mamy premiera kłamcę, hipokrytę, niekiedy wprost występującego przeciw polskiej racji stanu, bawiącego się bezpieczeństwem kraju, natychmiast po objęciu władzy łamiącego własne obietnice. Może to i dobrze? Bo przecież taki stan rzeczy nie może trwać długo.

https://wpolityce.pl/polityka/687337-premier-z-focusow-powolny-hipokryta-grajacy-na-siebie

nie wiesz ze od paru miesiecy pinokio juz nie jest premierem ?? telewizji nie ogladasz ?

2 godziny temu, tracker napisał:

Kaczory przez 8 lat kradli i na wszystko starczało, a wystarczyły 3 miesiące uczciwego i praworządnego Tuska i na wszystko brakuje ... no oczywiście poza LPG T+ i innymi zboczeń cami.

widzisz jaka masz przyszlosc przed soba razem z proboszczem ....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, jacus napisał:

prawde jest jak d*pa..

no nie ma sensu oczekiwać od polityków jankeskich przeprosin za dwie atomówki na japońców i okazało się że nie ma sensu też oczekiwać przeprosin od Żyda nawet jeśli niechcący jednego z naszych zabije
tak - politykom więcej wolno zwłaszcza co butniejszych i zarozumiałych nacji i jeśli nie ma się na nich porządnego bejsbola to szkoda nawet zagajać rozmowy na drażliwe tematy bo inaczej jak pałą przez łeb nie zmusisz to nie ustąpi i nawet jeśli ci pluje w twarz to masz uznawać że to tylko deszcz pada.

se chociaż weź(my) parasol :P Mazurek "d*pa" nie wziął czyli pewnie sam sobie winien?

3 godziny temu, jacus napisał:

mazurek wybiera sobie ulomnych umyslowo rozmowcow ,ktory moze spokojnie osmieszyc.a tu sie trafil dysydent izraelsko-rosyjski altet -ego nasze z af, ksenofob, rasista ni i nazista.

co do tego możesz mieć rację bo tak po prawdzie anim tego Mazurka za często nie oglądał, praktycznie wcale ani tego Żyda ponad jeden ten przypadek nie widywał, nawet do końca nie byłem pewny czy mają u nas już jakiegoś ambasadora czy nie
incydentalny przypadek nie musi stanowić o pełnym obrazie osoby i tylko nie wiem który gorzej pogardę Polsce zamanifestował?; czy ten czy tamten ruski co wcale "nie chciało mu się gadać"? no ten chociaż się odzywa
choć z drugiej strony jak kogoś farbami polewaja i jest w kraju który bruździ w interesach jego macierzystego  to nawet tego ruskiego prędzej można zrozumieć

a tym "ksenofobem" to mi nawet przypomniałeś
czy tam u tych Żydów nie rządzi coś takiego bardziej podobnego do naszego PiSu? i powoli wszystko zaczyna pasować ;)
dobrze że u nas jeszcześmy zdążyli pogonić zanim i tu jakiej wojny by nie zmontowali
najgorsze w tym że powrócą a jak nie oni to jeszcze gorsi bo to "coś" co teraz nastało raczej za długo to się z tym partactwem swym przyrodzonym długo nie utrzyma
jak tak wertuję resztki pamięci to takiego politycznego "frankensteina" jak to "coś" tośmy chyba jeszcze nie mieli

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

warto pamietac ze ponad 2 miliony "zydow" po 90 roku przyjechalo z bylego zsrr..

natanjahu to taki nasz prezes tylko na duuuzo wieksza skale .. 

taki paradoks ze najwieksza cena ze holockaust [procz ofiar] zaplacili bogu ducha winni palestynczycy i do dzsiaj placa za grzechy europy i usa...

to nie niemcy i inni ich pomagierzy z caej europy  zaplacili za swoje zbrodnie tylko pasterze owiec..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5174

a żydów tam nie zaczęli przypadkiem wpuszczać już Turcy, za czasów gdy tam jeszcze sprawowali władzę?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, jacus napisał:

warto pamietac ze ponad 2 miliony "zydow" po 90 roku przyjechalo z bylego zsrr..

natanjahu to taki nasz prezes tylko na duuuzo wieksza skale .. 

taki paradoks ze najwieksza cena ze holockaust [procz ofiar] zaplacili bogu ducha winni palestynczycy i do dzsiaj placa za grzechy europy i usa...

to nie niemcy i inni ich pomagierzy z caej europy  zaplacili za swoje zbrodnie tylko pasterze owiec..

a no tak się kończy jak się stawia na rolnictwo a zwłaszcza ekologiczne
z całym cynizmem i wszystkimi analogiami ;)

a o , właśnie wyczytałem
jednak padły przeprosiny od żydowskiego ambasadora
no! teraz może mówić o cywilizacji a czy my zechcemy słuchać to już tylko zależy co będzie mówił i w czyim imieniu

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8568
1 godzinę temu, jacus napisał:

nie wiesz ze od paru miesiecy pinokio juz nie jest premierem ??

Okazał się że rudy jest mega PINOKIEM.Najpierw przeczytaj całość, dopiero się ośmieszaj.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4651
Napisano (edytowany)
11 godzin temu, PRZMAS19821982 napisał:

Rolnicy ruszają na dobre w prace polowe,strajki same się skończą...

Rudy robił wszystko  na przeczekanie....

dokładnie .. teraz wskoczył na 2 etap napuszczanie ludzi na rolników 

1 godzinę temu, witejus napisał:

Okazał się że rudy jest mega PINOKIEM.Najpierw przeczytaj całość, dopiero się ośmieszaj.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Tusk nie zablokuje granicy. "Jeśli chodzi o konkurencję zboża ukraińskiego, to ja coś robię"

https://www.portalspozywczy.pl/zboza/wiadomosci/tusk-nie-zablokuje-granicy-jesli-chodzi-o-konkurencje-zboza-ukrainskiego-to-ja-cos-robie,251971.html

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, witejus napisał:

Okazał się że rudy jest mega PINOKIEM.Najpierw przeczytaj całość, dopiero się ośmieszaj.

przecież "pinokio' tuskowego chowu

....jak darth vader palpatinowego i teraz sam palpatine się dopchał na szczyty tylko jeszcze nie wiadomo czy już stał się darthem sidiusem czy jeszcze nie
u sithów taka tradycja że uczeń stara się doścignąć mistrza aby w końcu go utłuc i zająć jego miejsce, no tym razem uczeń nie dorósł mistrza i sam został utłuczony
ciekawe kto teraz uczniem? wszak sithów było zawsze dwóch? Sienkiewicz? Bodnar jak ten skywalker co strony mocy zmienił?;)

nawet w tle mamy zręby imperium i jeszcze zło pod szyldem demokracji i dobra się maskuje ale łżą już jak Encyklopedia Wiki o sithah pisze i jak by yoda powiedział - i po tym ich rozpoznać można

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4651
15 minut temu, jahooo napisał:

a co do CPK, to wszyscy zgodnie mówią, że jak niemcy protestują, to znaczy, e jest to inwestycja potrzebna Polsce

  · 
 
Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy CPK to przyszłościowa inwestycja i czy Polska a powinna dążyć do finalizacji inwestycji.
nasze związki też to zauważyły 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1961
dysydent napisał:

a tak, widziano taki system jak pińcet chłopa po polach pod Komarowem śladów po rakiecie niedawno temu szukało i każdy sam "analizował" na czym takowe ślady miały by polegać no i fakt - każdy z nich

Ty sobie kpisz a tymczasem na wybrzeżu jest produkowany SKYctrl przy czym sprzęgnięcie tego z choćby HAWK iem to tylko kwestia pijackiego zakładu... Czy bym bronił/ganił Mazurka? A ja to robię? Weź. Napisałem tylko że ma pomysł na siebie. Wali mnie on po całości bo generuje w swej robocie strzępy informacji z którymi uj wi co tak naprawdę zrobić. Jego żydowski gość to buc a cały ten atak na dzień dzisiejszy jest nagłośnioną codziennością tamtej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3628
5 minut temu, Roman176 napisał:
  · 
 
Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy CPK to przyszłościowa inwestycja i czy Polska a powinna dążyć do finalizacji inwestycji.
nasze związki też to zauważyły 

Kurna ...co takim drobnym drukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, DTaras napisał:

Ty sobie kpisz a tymczasem na wybrzeżu jest produkowany SKYctrl przy czym sprzęgnięcie tego z choćby HAWK iem to tylko kwestia pijackiego zakładu... Czy bym bronił/ganił Mazurka? A ja to robię? Weź. Napisałem tylko że ma pomysł na siebie. Wali mnie on po całości bo generuje w swej robocie strzępy informacji z którymi uj wi co tak naprawdę zrobić. Jego żydowski gość to buc a cały ten atak na dzień dzisiejszy jest nagłośnioną codziennością tamtej okolicy.

a już nie pamiętam czy wyszło że Tobie o Mazurku odpowiadałem (może i wyszło) bo to @jacus mnie zainspirował czy bardziej sprowokował do dość ostrej i wyrazistej reakcji
Oczywiście nie chce mi się dociekać i cofać w tekstach jak to literalnie było bo Tobie czy komu to ważniejsze jaki swój punkt widzenia opisałem.
Oczywistym było że sytuacja się rozpłynie w czasie bo wojny Polski z Izraelem nie chcą obie strony i w sumie Izrael to bardziej "nasz człowiek" w tamtym regionie niż cała reszta ich otoczenia. tak - tam to jest nasz człowiek gdyby tutaj byli by konkurentem i innowiercą i chyba jeszcze historyczna amnezja tych instynktów nie zatarła
czasu cofnąć się nie da i cóż z nawet szczerych naszych żalów nad tymi których tu zamiast nas nie ma? co Żydzi chcą na sumieniach Europy wymusić? że to Oni tu powinni a nas powinno nie być? wtedy zwyczajnie przegrali według jedynych reguł jakie naprawdę decydują a teraz próbują według tych samych grać tam gdzie ich los rzucił. Próbowali grać narodami i zawsze przegrywali to teraz próbują grać jako naród we własnym państwie tylko nadmiar samodzielnego intelektu zawsze im te ich państwa rozsadzał od środka a jeszcze niepotrzebnie wrogów na zewnątrz przysparzał jak i tym razem
Może by jednak tak nie narzekał na nazbyt wysoki odsetek kretynów we własnym? ;)

kwestii technicznych i czego a bardziej czyjego z czyim spinania nie będę zglębiał bo ani powinienem ani chcę ani zapewne mi i nie wolno przynajmniej nazbyt dogłębnie bo niczego nie udowodnię czego bym i ja sam wolał ukryć
na takie tematy są inne - zamknięte gremia a przynajmniej powinny być i takowe i przede wszystkim - w ogóle
bo mam poważne wątpliwości czy w Polsce bodaj ten poziom śmy osiągnęli

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
1 godzinę temu, 12Pafnucy napisał:

Kurna ...co takim drobnym drukiem?

Roman ma sokoli wzrok...😉

1 godzinę temu, Roman176 napisał:

dokładnie .. teraz wskoczył na 2 etap napuszczanie ludzi na rolników 

No możliwe,nie śledzę na bieżąco ich glopkowatych często wywodów ...

Jakaś mądrość trza zachować,i to dziadostwo często trza wyłączyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1694
10 godzin temu, tracker napisał:

Mamy premiera kłamcę, hipokrytę, niekiedy wprost występującego przeciw polskiej racji stanu, bawiącego się bezpieczeństwem kraju, natychmiast po objęciu władzy łamiącego własne obietnice. Może to i dobrze? Bo przecież taki stan rzeczy nie może trwać długo.

https://wpolityce.pl/polityka/687337-premier-z-focusow-powolny-hipokryta-grajacy-na-siebie

Nie "mamy", tylko "mieliśmy" mateuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4651
2 godziny temu, 12Pafnucy napisał:

Kurna ...co takim drobnym drukiem?

bo góra skopiowana i takim mi już pisało 

39 minut temu, PRZMAS19821982 napisał:

na Internecie było napisane  ze zakłady przejmują a myślałem ze to feyk 

dobre czasy idą 

Może być zdjęciem przedstawiającym mapa i tekst „Zwolnienia grupowe w Polsce Słupsk Scania W 700 osób Kwidzyn MM Kwidzyn 110 osób Goleniów Ikea 130 osób Ostrów Mazowiecka Forte Com40 Wrocław 237 osób 100 osób Volvo Buses 400 osób Ociąż Com40 100 osób Warszawa Agora Carrefour BNP Paribas Sosnowiec Marelli 130 osób 190 osób 200 osób calej Polsce 900 sób (2024-2026) 500 osób (2024-2026) ING Kłodzko ABB 600 osób Bielsko-Biała Signify 130 osób Stellantis 468 osób źródio: oprac. wtasne Money.pl money.pl”

 

https://www.facebook.com/groups/628061249379044/permalink/674161498102352/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066
5 godzin temu, Leszy napisał:

a żydów tam nie zaczęli przypadkiem wpuszczać już Turcy, za czasów gdy tam jeszcze sprawowali władzę?  

to nie byly jakies wielie ilosci,potem anglicy chcieli zupelnie ograniczyc.

 

4 godziny temu, witejus napisał:

Okazał się że rudy jest mega PINOKIEM.Najpierw przeczytaj całość, dopiero się ośmieszaj.

pinokio jest tylko jeden i to wyrokiem skazany -inni to marne podrobki..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1961
jacus napisał:

warto pamietac ze ponad 2 miliony "zydow" po 90 roku przyjechalo z bylego zsrr..

natanjahu to taki nasz prezes tylko na duuuzo wieksza skale .. 

taki paradoks ze najwieksza cena ze holockaust [procz ofiar] zaplacili bogu ducha winni palestynczycy i do dzsiaj placa za grzechy europy i usa...

to nie niemcy i inni ich pomagierzy z caej europy  zaplacili za swoje zbrodnie tylko pasterze owiec..

Kaneańczycy, Filistynowie i Izraelici byli kiedyś zjednoczeni w tym pasterstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj