jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

jacek1296    1694

A czego się spodziewaliście? Że donek będzie pomagał swoim przeciwnikom politycznym? Głosowaliście na pis, niech pis pomaga.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1961
Ulman napisał:

Guzik sie zmieniają  -  pewnie badania nastrojów społecznych wskazują na to że powinni tak do sprawy podejść. I znowu wyszło że konfa miała wiele racji.

Myślisz, że "konfę" interesuje posiadanie racji? I to solo? Na tyle stać każdego średnio rozgarniętego licealistę...


galan99 napisał:

Teraz to są prawdziwi politycy klasy światowej .

Aa wiesz, że tam padło łącznie siedmiu?


Roman176 napisał:

Wojny nie było, pandemii nie było @mirro ostrzegał, że to nieuchronnie nadchodzi. Wzięło nadeszło to teraz szukacie winnego... Dobrze, że jest ten Tusk tylko czemu nie było słychać o Kaczyńskim?


nie napisał:

7 godzin temu, dysydent napisał:

hanukę se qwa jeszcze jedną może zapalcie, co?

👍

5 godzin temu, Ulman napisał:

Guzik sie zmieniają  -  pewnie badania nastrojów społecznych wskazują na to że powinni tak do sprawy podejść. I znowu wyszło że konfa miała wiele racji.

👍

komentarz mazurka do wczorajszego wywiadu z podłym syjonistą 

Nigdy nie miałem takiej sytuacji, że po rozmowie zrywa się gość, stoi koło mnie i na mnie krzyczy. I na mnie wrzeszczy i ma pretensje. Moi koledzy kamerzyści, którzy byli ze mną w studiu, byli zdumieni. Ja również.

Całość zacytuj.


dysydent napisał:

z semickim faszystą sama esencja żydowskiego nazizmu i im szybciej świat się na tym pozna tym mniejszy kolejny holokaust czeka tę nację gwoli ścisłości to dopiero z Twojego linka @nie się dowiedziałem że ten "buc" (za Stanowskim) jest kacapskiego chowu, tak samo lewica ruska z komunizmu ewoluowała w putinowski faszyzm a niebawem się przekonamy czy Izrael też nie poszedł tą drogą; cały Izrael bo na teraz mamy tylko durnia pojedynczego którego nie musieliśmy spoić aby wychlapał co naprawdę i o nas i o innych myśli

Za daleko szukasz majster. Mamy własne w temacie marki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

wreszcie ktos mazurka naprostowal 😂. w koncu trafil sie ktos kto mu pokazal jego miejsce w szeregu..

ambasador broni interesu swojego kraju- niewyobrazalne...nasi tak nie robia..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, DTaras napisał:

a daleko szukasz majster. Mamy własne w temacie marki..

 

2 godziny temu, jacus napisał:

wreszcie ktos mazurka naprostowal 😂. w koncu trafil sie ktos kto mu pokazal jego miejsce w szeregu..

ambasador broni interesu swojego kraju- niewyobrazalne...nasi tak nie robia..

czyli co? Mazurkowi nie wolno bronić interesu własnego kraju i trzeba Go "prostować" a jak żydowska świnia sra w nieswoim kraju to jest nietykalna i jeszcze się muchy zleciały delektować się "wiktuałem"?

bo jak mam Wasze tu wpisy rozumieć?

oczywiście że mamy i swoich "zasrańcow" ale to nie znaczy taryfy ulgowej dla wszelakich innych, nazistowskie gów..o tak samo śmierdzi nieważne; polskie, niemieckie, ruskie, ukraińskie, ..., czy żydowskie
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)

nie ma legalnie zebranych dowodów na Ziobrę bo każdy  cywilizowany sąd odrzuci zebrane w przeszukaniach pod nieobecność właściciela lub jego przedstawiciela (np adwokata) czy bodaj bezstronnego świadkai wszelkie zebrane dowody wszak mogły zostać podrzucone zwłaszcza gdy przeszukania mają wszystkie znamiona włamania.
Ta cała hucpa to pokazówka dla pospólstwa a nie chęć ukarania kogokolwiek Igrzyska na pokaz w których żadnemu z gladiatorów ma się żadna krzywda nie stać i się nie stanie. No chyba że sam zachoruje ale tu sędzią i wykonawcą już jest kto inny za co Jemu samemu dzięki bo więcej na nikogo już nie można liczyć ;)
z resztą - czy kiedykolwiek było inaczej?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5174
1 godzinę temu, Nieustraszony1044 napisał:

Zazdrościsz im, co? 😜 

33 minuty temu, dysydent napisał:

nie ma legalnie zebranych dowodów na Ziobrę bo każdy  cywilizowany sąd odrzuci zebrane w przeszukaniach pod nieobecność właściciela lub jego przedstawiciela (np adwokata) czy bodaj bezstronnego świadkai wszelkie zebrane dowody wszak mogły zostać podrzucone zwłaszcza gdy przeszukania mają wszystkie znamiona włamania.
Ta cała hucpa to pokazówka dla pospólstwa a nie chęć ukarania kogokolwiek Igrzyska na pokaz w których żadnemu z gladiatorów ma się żadna krzywda nie stać i się nie stanie. No chyba że sam zachoruje ale tu sędzią i wykonawcą już jest kto inny za co Jemu samemu dzięki bo więcej na nikogo już nie można liczyć ;)
z resztą - czy kiedykolwiek było inaczej?

Uważam, że jakby były dowody to by chętnie kogoś przymknęli. Tylko, że zazwyczaj rządzący nie są aż tak głupi aby zostawiać po sobie dowody na jakiekolwiek łamanie prawa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)

dygresja:
nie wiem czy ktoś naczytał się podobnych i do moich nawet w tym temacie głoszonych prognoz czy już rzeczywiście wdrożono autonomię cybernetyczną do broni i właśnie nadarzyła się okazja na testy w realu?
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30859404,nowa-taktyka-ukrainy-przynosi-skutek-nato-nieoficjalnie-potwierdza.html

niezależnie czy "to już" czy tylko przechwałki to tak naprawdę nikt nie ma pojęcia jak będzie wyglądać każda następna wojna między wystarczająco silnymi technologicznie stronami i tych staromodnych generałów i reszty trepów nie ma sensu słuchać bo nie mają pojęcia o czym mówią z tym swoimi "strategiami".

i wniosek z owej dygresji - ile miliardów różnych walut wpompowano już i jeszcze zostanie wpompowane w Ukrainę? Jak by tak wycenił po wartości nieruchomości to po kilkakroć można by sobie ją kupić za te środki.
Jednak ludzie to gatunek debili :P

2 godziny temu, Leszy napisał:

Uważam, że jakby były dowody to by chętnie kogoś przymknęli. Tylko, że zazwyczaj rządzący nie są aż tak głupi aby zostawiać po sobie dowody na jakiekolwiek łamanie prawa.

nie istnieje coś takiego w jakim pojęciu użyłeś termin - "prawo"
Prawo jest tylko dla sług przez ich panów wymyślane aby nie musieli każdego sługi z osobna kontrolować, słudzy kontrolują się sami według narzuconych im zasad najczęściej sprzecznych z interesem tych sług. W ustalaniu kto panuje prawo jest tylko domyślne co do skali eskalacji środków używanych do tej walki i nie liczmy aby twórcy tego tzw "prawa" sami je stosowali bo ono im nie do tego celu było potrzebne.
Oczywiście mógł bym się jeszcze rozpisać na ten temat tylko kolejny raz udowodnił bym że ludzie to gatunek głupców a ileż razy można to samo udowadniać? :D

che; mamy tutaj też "prawo" czyli regulamin w/g którego nie wolno cytować posta w kolejnym tuż pod nim; i co? - miałaby sens moja odpowiedź gdyby nie cytat do czego jest odniesiona?
Oczywiscie można post zgłosić tylko że zgłaszający wyjdzie przede wszystkim na głupca
no ale "praworządnego" xD

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474
Napisano (edytowany)
17 minut temu, dysydent napisał:

dygresja:
nie wiem czy ktoś naczytał się podobnych i do moich nawet w tym temacie głoszonych prognoz czy już rzeczywiście wdrożono autonomię cybernetyczną do broni i właśnie nadarzyła się okazja na testy w realu?
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,30859404,nowa-taktyka-ukrainy-przynosi-skutek-nato-nieoficjalnie-potwierdza.html

niezależnie czy "to już" czy tylko przechwałki to tak naprawdę nikt nie ma pojęcia jak będzie wyglądać każda następna wojna między wystarczająco silnymi technologicznie stronami i tych staromodnych generałów i reszty trepów nie ma sensu słuchać bo nie mają pojęcia o czym mówią z tym swoimi "strategiami".

Tak., owszem mówiło się o takim czymś. Jednak szczebel weryfikacji i potwierdzenia zezwolenia na atak musiał odbywać się nie na zasadzie bezmyślnego wciśnięcia klawisza. Tu chyba poszli krok dalej i lejce zostały rzucone przez woźnicę.

A cos miałem już napisac.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)

problem w tym że nie wiadomo kto tym razem na koźle (taki stołek woźnicy) siedzi?

i nasz Minister kalecząc swoje nazwisko na ładosłav s'ikołski chyba mylnie tego "woźnicę" zlokalizował ;)
no chyba że chce robić za lejce

swoją drogą Pospieszalski mógłby Mu odpisać - dziękuję że nie "i'm sorry" a ja bym dodał - i może więcej ministrze już nie "wysyłaj" sygnałów bo cię jeszcze w polskim przekładzie gotowiśmy zrozumieć

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/prawicowy-publicysta-zaczepil-radka-sikorskiego-uslyszal-w-odpowiedzi-jedno-slowo/dctp9b9

:P
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    656

Mamy premiera kłamcę, hipokrytę, niekiedy wprost występującego przeciw polskiej racji stanu, bawiącego się bezpieczeństwem kraju, natychmiast po objęciu władzy łamiącego własne obietnice. Może to i dobrze? Bo przecież taki stan rzeczy nie może trwać długo.

https://wpolityce.pl/polityka/687337-premier-z-focusow-powolny-hipokryta-grajacy-na-siebie


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, tracker napisał:

Mamy premiera kłamcę, hipokrytę,

aleś odkrył
a kto/jaki inny jest zdolen się na ten stołek dopchać? xD

2 godziny temu, tracker napisał:

taki stan rzeczy nie może trwać długo

a to tylko wtedy jeśli znajdzie się jeszcze większy... jak wyżej :P

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
15 minut temu, tracker napisał:

Mamy premiera kłamcę, hipokrytę, niekiedy wprost występującego przeciw polskiej racji stanu, bawiącego się bezpieczeństwem kraju, natychmiast po objęciu władzy łamiącego własne obietnice. Może to i dobrze? Bo przecież taki stan rzeczy nie może trwać długo.

https://wpolityce.pl/polityka/687337-premier-z-focusow-powolny-hipokryta-grajacy-na-siebie

Jakby nie patrzeć to przez premiera i prezesa z pis cierpią teraz rolnicy

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7674
Napisano (edytowany)
32 minuty temu, tracker napisał:

Mamy premiera kłamcę, hipokrytę, niekiedy wprost występującego przeciw polskiej racji stanu, bawiącego się bezpieczeństwem kraju, natychmiast po objęciu władzy łamiącego własne obietnice. Może to i dobrze? Bo przecież taki stan rzeczy nie może trwać długo.

https://wpolityce.pl/polityka/687337-premier-z-focusow-powolny-hipokryta-grajacy-na-siebie

Nie kłamcę to jest  polityka , kto go pamięta jego rządy to nie dałby się w h...a załadować .

Oczarował wyborców wybrali geniusza , uzdrowiciela Polski .

Kto ma mu  zagrozić , jaka partia ?. Nie ma takiej .

 

Marek Belka: Dziś mam odczucie, że w polityce niestety trzeba kłamać .

TEGO SIĘ TRZYMAJMY 2,10 MIN .

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
2 godziny temu, racyl napisał:

Jakby nie patrzeć to przez premiera i prezesa z pis cierpią teraz rolnicy

a to Tusk już i do PiSu się ... zapisał?
jak zwykle coś muszę przegapić

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1961
jacus napisał:

wreszcie ktos mazurka naprostowal 😂. w koncu trafil sie ktos kto mu pokazal jego miejsce w szeregu..

ambasador broni interesu swojego kraju- niewyobrazalne...nasi tak nie robia..

Co nie znaczy że nie zachował się jak buc. A niestety z tym do czynienia mamy. Mazurek wlazł mu na prywatne podwórko i ten się zbiesił. To że w knesecie mówią po rusku wiadomo już dawno ale to jednak izraelska prawica. Nomen omen prawdziwe i uniwersalne oblicze każdej...


dysydent napisał:

2 godziny temu, DTaras napisał:

a daleko szukasz majster. Mamy własne w temacie marki..

 

2 godziny temu, jacus napisał:

wreszcie ktos mazurka naprostowal 😂. w koncu trafil sie ktos kto mu pokazal jego miejsce w szeregu..

ambasador broni interesu swojego kraju- niewyobrazalne...nasi tak nie robia..

czyli co? Mazurkowi nie wolno bronić interesu własnego kraju i trzeba Go "prostować" a jak żydowska świnia sra w nieswoim kraju to jest nietykalna i jeszcze się muchy zleciały delektować się "wiktuałem"?

bo jak mam Wasze tu wpisy rozumieć?

oczywiście że mamy i swoich "zasrańcow" ale to nie znaczy taryfy ulgowej dla wszelakich innych, nazistowskie gów..o tak samo śmierdzi nieważne; polskie, niemieckie, ruskie, ukraińskie, ..., czy żydowskie
 

Idzie o to, że już kolejny raz wskakujesz na faszyzm lub nazizm narodów - w szczególności niemiecki i żydowski. A u nas montuje się to samo i nie chodzi mi o Mazurka. Mazurek to taki soft skandalista - wpierdzieli temat na rozwinięcie którego formuła programu nie pozwoli. I to też taki folklor... albo formuła biznesowa.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, DTaras napisał:

dzie o to, że już kolejny raz wskakujesz na faszyzm lub nazizm narodów

a nie widzisz co się dzieje? ja nie wskakuję, zsiąść nie pozwalają.
kończy się globalizm bo był na nieuczciwych zasadach budowany i gdy się okazało że pracowitość Chińczyków okazała się mimo wszystko wydajniejsza nawet ponad szulerstwo biznesu zachodu to panika i każdy ucieka w co może lokalnego a nazizmy są najłatwiejszą z dróg, sami przymykamy oko na ukraiński bo kacapski tłucze. Kiedyś tam trend się odwróci ale póki co ... rozejrzyj się - jak inaczej nazwać idee wokół których toczy się i ta wojna ukraińska i ta izraelska i odśrodkowe zagrożenia unijne jeśli nie nacjonalizmy?
Przecież sami Chińczycy byli zdziwieni że po co wojna gdy wystarczy biznesowo wykupić a tu zonk. sam natura upomina się o swoje prawa a rozpad plemienny jest jednym z jej najefektywniejszych przeciw- nadpopulacyjnych wynalazków ;)

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
35 minut temu, dysydent napisał:

a to Tusk już i do PiSu się ... zapisał?
jak zwykle coś muszę przegapić

 

Tusk to sk***ysyn i oszust ale obecne cierpienia rolników są po 8 letnich rządach pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3220
Napisano (edytowany)

a czy ja temu zaprzeczam? (no w sumie tego mi nie zarzucasz)
na razie jeszcze wielkich cierpień rolnicy nie doznali tak po prawdzie bo jeszcze jedziemy na rezerwach ale gdy zacznie dochodzić do egzekucji komorniczych za niewypłacalność gospodarstw to nikt nie będzie pamiętał genezy a dostanie po ryju ten kto komornika wysłał.
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    656

Kaczory przez 8 lat kradli i na wszystko starczało, a wystarczyły 3 miesiące uczciwego i praworządnego Tuska i na wszystko brakuje ... no oczywiście poza LPG T+ i innymi zboczeń cami.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj