Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 minut temu, jacor73 napisał(a):

Bajki opowiadacie towarzyszu. Ludzie w miastach mają taki kapitał, że na wsiach nikomu taki się nawet nie śni. Przede wszystkim ludzie w miastach korzystają z życia, a nie ciągle ogony i ciągnięcie za cyce. 

A ilu tych rozwojowców na wsiach ma coś swojego, budynki na kredyt, maszyny na kredyt

A co to jest skorzystać z życia? Moim zdaniem to mieć mądrych i spokojnych ludzi wokół siebie 

  • Like 2
  • Thanks 1
Opublikowano

Moja rodzina nie jest związana z rolnictwem, a mieszka na wsi, czyli tacy 'miastowi'. I z pensji w budżetówce kupili teraz mieszkanie w pobliskim mieście na wynajem. Więc nie myślcie,  że ludzie spoza rolnictwa nie mają pieniędzy. 

Opublikowano
AdamKutno napisał:

Moja rodzina nie jest związana z rolnictwem, a mieszka na wsi, czyli tacy 'miastowi'. I z pensji w budżetówce kupili teraz mieszkanie w pobliskim mieście na wynajem. Więc nie myślcie,  że ludzie spoza rolnictwa nie mają pieniędzy. 

mają mają, sek w tym ze nie mają w co ich wepchac tak jak w rolnictwie, kupią sobie nowe auto dom i tyle

Opublikowano
7 godzin temu, jacor73 napisał(a):

Bajki opowiadacie towarzyszu. Ludzie w miastach mają taki kapitał, że na wsiach nikomu taki się nawet nie śni. Przede wszystkim ludzie w miastach korzystają z życia, a nie ciągle ogony i ciągnięcie za cyce. 

A ilu tych rozwojowców na wsiach ma coś swojego, budynki na kredyt, maszyny na kredyt

ostatnie kilka lat tak , ale jeszcze przed covid tak nie było ,  to jest tak jak na instagram widać tylko to co ludzie chcą żęby widzieć , a w realu na pralke biorą na raty nie mówie żę jest bieda ale ..........

  • Like 1
Opublikowano
2 godziny temu, AdamKutno napisał(a):

Moja rodzina nie jest związana z rolnictwem, a mieszka na wsi, czyli tacy 'miastowi'. I z pensji w budżetówce kupili teraz mieszkanie w pobliskim mieście na wynajem. Więc nie myślcie,  że ludzie spoza rolnictwa nie mają pieniędzy. 

Budżetówka w Polsce to stan umysłu jak po covid odpalili im pensje i kolejne przywileje to już nie wiem czy gdzieś na świecie ktoś pracuje 15 lat...

  • Thanks 2
Opublikowano
9 godzin temu, jacor73 napisał(a):

Bajki opowiadacie towarzyszu. Ludzie w miastach mają taki kapitał, że na wsiach nikomu taki się nawet nie śni. Przede wszystkim ludzie w miastach korzystają z życia, a nie ciągle ogony i ciągnięcie za cyce. 

A ilu tych rozwojowców na wsiach ma coś swojego, budynki na kredyt, maszyny na kredyt

Dużo pijesz 🤔 więc jak pijesz to nie pisz 🤣🤣🤣🤣🤦

Opublikowano
2 godziny temu, WojciechFirus napisał(a):

Jak by ktos był zainteresowany mam do sprzedania ok 30t owsa, możliwość dowozu każdej ilości w pow. Łukowski, radzyński, rycki, lubartowski

cena?

  • Haha 1
Opublikowano
1 godzinę temu, jarecki napisał(a):

ostatnie kilka lat tak , ale jeszcze przed covid tak nie było ,  to jest tak jak na instagram widać tylko to co ludzie chcą żęby widzieć , a w realu na pralke biorą na raty nie mówie żę jest bieda ale ..........

A w rolnictwie, na wsiach jest inaczej, ile tych nowych maszyn jest za gotówkę, ile tych nowych budynków jest bez programów i bez kredytów? Jeżeli za wynajem mieszkania trzeba zapłacić 4 tys, to nie lepiej kupić własne mieszkanie na kredyt? Kto normalny zagląda na istagrama albo jakiegoś tiktoka?

To samo w rolnictwie, jeżeli jest możliwość załapać się na jakiś program, wziąć kredyt, kupić maszynę, wybudować budynek gospodarczy, to nie jest dobry kierunek? Kredyt sam w sobie jest bardzo dobrym wyjściem, pod warunkiem, że bierze się go z rozsądkiem na miarę swoich możliwości finansowych.

Opublikowano
12 minut temu, slawek74 napisał(a):

Dużo pijesz 🤔 więc jak pijesz to nie pisz 🤣🤣🤣🤣🤦

Ty i te Twoje złote rady, tak jak inni piszą, faktycznie te krowie smrody szkodzą Ci na umysł.

  • Haha 2
Opublikowano
3 minuty temu, jacor73 napisał(a):

A w rolnictwie, na wsiach jest inaczej, 

Jest tak samo są rolnicy co gromadzą kapitał i pomnażają majątek a są tacy żyją od wypłaty do wypłaty i tak samo jest na etatach 

  • Like 2
Opublikowano
3 minuty temu, Karol6130 napisał(a):

Radek, teraz deszcze to owies urosnie 

Trzeba skracać będzie 

Ratek ma kosiarkę to skróci 😛

3 minuty temu, jarecki napisał(a):

Jest tak samo są rolnicy co gromadzą kapitał i pomnażają majątek a są tacy żyją od wypłaty do wypłaty i tak samo jest na etatach 

Nawet na etatach tak jest częściej...

Opublikowano
1 minutę temu, slawek74 napisał(a):

Ratek ma kosiarkę to skróci 😛

Nawet na etatach tak jest częściej...

jest jeszcze 3 grupa co żyje od raty do raty 😂😂 jak myślisz w której się znajdujesz? 😂

Opublikowano
2 minuty temu, radekz200 napisał(a):

jest jeszcze 3 grupa co żyje od raty do raty 😂😂 jak myślisz w której się znajdujesz? 😂

Ratek ja belek na raty nie sprzedaję 🤣🤣🤣🤭

Opublikowano
1 godzinę temu, slawek74 napisał(a):

Ratek ja belek na raty nie sprzedaję 🤣🤣🤣🤭

przecież ci gadałem że ty wtedy sprzedajesz jałówki cielne 😂 za bele to za mało 😂

  • Haha 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v