Polecane posty

thomas015    2

Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  

Bartek933    1985

Zadzwoń do dilerów i popytaj, to nie są ściśle tajne informacje.

• Like 2

Przepraszamy, nie można wyświetlić treści.

petro11    25

Taki model będę sprzedawał jeśli zamówię nową. Od nowości mam nic nie pogięte. Talerze 660.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez Fugeo
      Cześć

Czy spotkał się ktoś może z takim siewnikiem w wersji zawieszanej? Może u kogoś w okolicy taki pracuje. Jakieś opinie na jego temat?
      Redlice wysiewające a za nimi wał gumowy lub oponowy - jak się sprawdza takie rozwiązanie?
    • Przez ursus56
      Witam w najbliższym czasie planuje zakup polskiego pługa  zagonowego  moja uwagę zwrócił pług agromasz z 2008 roku na zabezpieczeniu  posiadam już pług zachodni  overeum sweden 4 na zabezpieczeniu sprężynowym ale z roku na rok pola troszkę dobywa zastanawiam się nad kupnem drugiego pługa pomocniczego  tym razem  polskiego który pracował by z ciągnikiem 85 km lub 110 km jaki pług wybrać i  jakie są wady i na co zwrócić uwagę kupują używkę =D
    • Przez kamil5421
      Witam . Słuchajcie mam pytanie , może ktoś z was wie gdzie można dostać zamienniki ażurów do pługa Unia Ibis XXL S z 2010r. .. Niby Polska maszyna a jest z tym problem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.