PatrykNowakowski

Kverneland F160 czy unia ibis ls

Polecane posty

Witam 馃檪 szukam opini na temat p艂ug贸w obrotowych. Jakie macie opinie na temat p艂ug贸w tych w temacie? Jaki obr贸t jest lepszy si艂ownik z przodu, z ty艂u, pionowy czy poziomy, jakie s膮 plusy i minusy tych wariant贸w? Przedp艂u偶ki czy scinacze? Mo偶e kto艣 poleca jaki艣 inny p艂ug do 20 ty艣 z艂 na resorach 4x40? 馃檪

Screenshot_2019-03-15-07-49-26.png

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Krzysztof81    453

Za 20 ty艣 znajdziesz fajny p艂ug. Tylko zachodni znanej marki, rzadnego polskiego g贸wna i zachodniego wynalazku. Nie pogi臋ty, podawany i bez luz贸w. Najlepszy obr贸t do g贸ry. 艢cinacze czy przed艂u偶ki to zale偶y co b臋dziesz ora艂. Ja mam to i to ale przedpluzek nie u偶ywam, na moje potrzeby 艣cinacze wystarcz膮.

Udost臋pnij ten post

Maverick    55

Zale偶y do jakiego ci膮gnika, bo je艣li w planie jest kupno wi臋kszego ci膮gnika, to warto kupi膰 p艂ug 3+ 20 cali, a nie 4x40. Zawsze nale偶y kupowa膰 znane marki z dost臋pem do element贸w roboczych w przyst臋pnych cenach.

Udost臋pnij ten post

Wiadomo艣膰 z agroFakt.pl

chuck00    29

Je艣li p艂ug z Unii to tylko na odkladnicach Long, 偶adnych ZX itp nie bierz pod uwag臋, bo to nie jest orka tylko radlenie. Zachodni w tych pieni膮dzach niepogiety, niespawany, bez luz贸w - za marzenia nie karaja...

Pieni膮dz podzieli艂 nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udost臋pnij ten post

Je艣li masz zaufanego spawacza i tokarza to jak najbardziej kv u偶ywany polecam. Og贸lnie ka偶dy jeden jest pospawany byle w miar臋 dobrze to wygl膮da艂o.馃槑

Darek zgadzam si臋 z Tob膮!

Udost臋pnij ten post

Mikruss    167

za stare zachodnie uzywki 4 akibowe wolaja krocie bo to w koncuu najpopularniejsza i najbardziej porzadana liczba korpusow. Kupic 3ke i szukac 4twj skiby to tez nie lata wyczyn a i wolaja krocie. czasami mozna znalezc relatywnie tanio 5ke i pozbyc sie ostatnich korpusow.

Jak 4x40 czy 4x45 i tanio to mozesz szukac Frost bo bylo kilka modeli. jeden z nich to vogel nott w barwach frosta.

Udost臋pnij ten post

Do艂膮cz do rozmowy

Mo偶esz pisa膰 i zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li masz konto,Zaloguj si臋 teraz, aby publikowa膰 na swoim koncie.
Uwaga: Tw贸j wpis b臋dzie wymaga艂 zatwierdzenia moderatora, zanim b臋dzie widoczny.

Go艣膰
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwyk艂y tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawarto艣膰

• Przez podol21
      Witam. Sprzedam agregat podorywkowy Unia Kos 2.6 st. Rok produkcji 2012. Wog贸le nie u偶ywany.聽

• Przez powiatowy87
      Witam , chcia艂bym dowiedzie膰 sie opini na temat tych dw贸ch pras , jakie s膮 ich plusy i minusy , mam oferty na nie w bardzo podobnej cenie
    • Przez _Grzesiek_5
      Witam wszystkich, Od pewnego czasu zastanawia mnie czy skrzynie w john deerach by艂y blokowane? Tzn wychodzi艂 ci膮gnik z pe艂nym zakresem prze艂o偶e艅 ale niekt贸re kraje mia艂y przepisy gdzie pr臋dko艣膰 ci膮gnika nie mog艂a przekracza膰 jakiej艣 tam warto艣ci i z tego wzgl臋du zak艂adano blokady, kt贸re mo偶na zdj膮膰 i b臋dzie pe艂en zakres prze艂o偶e艅. Kiedy艣 czyta艂em i niby jest co艣 takiego, ale czy kto艣 si臋 spotka艂 z tym i m贸g艂by potwierdzi膰, 偶e widzia艂 na w艂asne oczy b膮d藕 robi艂 co艣 takiego u siebie? 馃檪 Pozdrowionka
    • Przez Bizon_Ursus
      Witam powiedzcie mi co艣 o Ursusie 1201 bo mam sposobno艣膰 wymieni膰 moja c385 na 1201 . jakie艣 zalety i wady (brak napedu to ju偶 wiem ) tego wi臋kszego??
    • Przez malorolny121
      Zamieni臋 lub sprzedam komplet talerzy聽 lm聽 30 to s膮聽 do wysiewu na szerokosc 30/36 metrow a mi s膮聽聽potrzebne talerze lm do rozsiewu na szeroko艣膰聽 15/18 metrow rozsiewacza uni brzeg.聽
  • Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

U偶ywamy plik贸w cookies, aby poprawi膰 funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj膮 tre艣膰 strony, w tym wy艣wietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa艅 u偶ytkownika, pozwalaj膮 nam r贸wnie偶 zrozumie膰, w jaki spos贸b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zamieszczane w Twoim urz膮dzeniu ko艅cowym. Mo偶esz dokona膰 w ka偶dym czasie zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Wi臋cej szczeg贸艂贸w w naszej Polityce prywatno艣ci i plik贸w cookies.