Polecane posty

danielhaker    6901

Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!

Dnia 31.12.2018 o 13:55, ZELKOW napisał:

właśnie co mi po 1000zł nawet za tone jak średnia koło 3t z ha pszenicy, lepiej niech pszenica będzie po 600zł ale te chociaż 6t niech się urodzi i będzie lepiej jak teraz, z mojego rejonu to już pewnie powyżej 800netto dają za paszówke

Kontynuacja tematu: 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

A ja bym chciał po 1000 i 6 ton z ha sorry ale mam duże potrzeby Jak odpoczne to wywiozę pierwsze jeczmień kontrakt do końca stycznia a póżniej pomyślę o pszenicy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

rolnik404 napisał:

jaka ilość

cena za tonę, może być i 5ton,ale znając życie przy większej ilości coś dopłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64
Świętokrzyskie powiat Opatów 850 nie wiem czy czekać czy wozić strasznie piździ wiatr
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Kto dokładnie i czy ma swój transport. Mam 60km do Opatowa

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdzioch87    0
4 godziny temu, mezik0 napisał:

Świętokrzyskie powiat Opatów 850 nie wiem czy czekać czy wozić strasznie piździ wiatr

U kogo taka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

Sory ze deczko nie w temacie ,po ile u was kukurydza bo dzwonił dzis do mnie znajomy kurnikarz i mialem sie rozeznac bo chce zaczac wywozic :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

W moim regionie cena jęczmienia przewyższyła cenę pszenicy :) po 800zł jak wystawiłem to nie nadążyłem odbierać telefonów :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
17 godzin temu, Jurek87 napisał:

Sory ze deczko nie w temacie ,po ile u was kukurydza bo dzwonił dzis do mnie znajomy kurnikarz i mialem sie rozeznac bo chce zaczac wywozic :)

Pod koniec grudnia się dowiadywałem to 680 netto ale słyszałem że i 700 można dostać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ogólnie to z kukurydzą jest kicha bo miała sypać po 5 ton i ludzie zapasów narobili w obawie o wzrost cen i jest to najtańsze zboże obecnie

51 minut temu, Agrest napisał:

Jakie ceny na pszenżyto macie? 

800 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78
1 minutę temu, staszek131415 napisał:

Ogólnie to z kukurydzą jest kicha bo miała sypać po 5 ton i ludzie zapasów narobili w obawie o wzrost cen i jest to najtańsze zboże obecnie

Tanieje bo mniej paszy idzie do kurników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik404    3
3 minuty temu, popo73 napisał:

Tanieje bo mniej paszy idzie do kurników.

zobacz na giełdach czy tanieje i przestań siać propagandę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal26    12
23 godziny temu, mezik0 napisał:

Świętokrzyskie powiat Opatów 850 nie wiem czy czekać czy wozić strasznie piździ wiatr

U kogo taka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

 

800 brutto

O kurka, uzgodniłem po 740 brutto.

Jeśli gość potwierdzi to sprzedam.

 

Dziś sprzedana pszenica jara po 950 brutto

 

Całe 300kg, czyli drożeje 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

Dlaczego ktoś założył  temat  ceny pszenicy  przecież  zawsze się pisało  ogólnie. Malopolska 830 netto pszenica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Ostatni na terenie gminy jęczmień  pasz. dziś zakupiony 15t 800 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    516
3 godziny temu, Agrest napisał:

Jakie ceny na pszenżyto macie? 

Wipasz Międzyrzec Podlaski 700netto, Agrolok 760netto logo gospodarstwo

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj