Polecane posty

jarek2030    45
Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant

U mnie za obornik wymieniają zazwyczaj słomę albo kosza na sieczke jak kolega sobie beluje sam to 35 zł w mojej okolicy mógłbyś wołać za balota

Wiadomość z agroFakt.pl

Sylwekx25    618
Z tego co słyszałem o okolicy to też po 10 zł płacą za bele. Ja się wymieniam za obornik

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez rival1120
      Witam, mam zamiar wymienić sprzęgło w swoim case ale wiem ze te ciągniki rozjeżdżają się 1 cm i trzeba wyjąć zabezpieczenie i tu moje pytanie gdzie to zabezpieczenie jest i jak go wyjąć, chce się dowiedzieć wcześniej żeby później nie było niespodzianek
    • Przez zeflik
      Witam Koledzy , może mi ktoś odpisze , wymieniłem filtry na nowe, olej, pompę w skrzyni oraz uszczelniacze w przystawce i na zimnym oleju i jak i na gorącym napęd ciągnie , sprawdzałem elektrozawór chodzi prawidłowo zamyka i otwiera. Podłączyłem zegar na wyjściu które idzie do przystawki pokazuje prawie 20 bar na zimnym a jak trochę pochodzi to już spada, na gorącym oleju zaś było 10 bar. Znajomy mechanik mówi mi ze skrzynia możne być zużyta bo jest smarowana centralnie i tam możne uciekać ciśnienie. Dodam jeszcze ze po przejechaniu ok 17 km skrzynia była gorąca jak silnik bez żadnego obciążenia. 
    • Przez Lukecki
      Witam, znalazłem ciągnik Deutz dx 90, sprzedajacy mówi ze wszystko z nim w porządku napęd, wom, skrzynia, hydraulika w porządku  oprócz instalacji oraz twardego sprzęgła, wycenił go najpierw na 19500, potem zszedl na 17500 a kiedy sie skontaktowałem powiedzial ze odda za 16 tys. Jest sprowadzony z Francji, czy mieć wątpliwości? 
    • Przez Piter1992
      Witam mam problem z variantem 280 a konkretnie chodzi o zgniot. Podczas belowanua wskazowka jest za polowa zielonego czyli tak jak zawsze bylo ale gdy zaczyna piszczec sterownik w ciagniku ze jest juz bele gotowa do wiązania to wskazowka wzrasta na pole czerwone a gdy konczy wiazac  sznurkiem to spada az na poczatek zielonego pola.dodam ze silowniki od klapy i od zgniotu mam zrobione.podczepialem tez pod drugi ciagnik i nie bylo roznicy. Ktos moze ma jakies pomysly

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.