Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Jak cena się nie poprawi to najwyżej będzie się sprzedawać po jednym. Niech jeżdżą i szukają. Paszy jest zapas

Opublikowano
29 minut temu, Sorgo napisał(a):

Jak cena się nie poprawi to najwyżej będzie się sprzedawać po jednym. Niech jeżdżą i szukają. Paszy jest zapas

Mój region Podlasia dostał 10 litrów w 3 deszczach od 28 lutego, także zapasy u nas już powoli się zerują. 

Opublikowano
16 minut temu, Cybulek17 napisał(a):

Zaraz będzie bardzo duża korekta

Inne ubojnie 25.0 o klasa zmowa jest pomiędzy zakładami.

.

  • Haha 1
Opublikowano

Woźniecki - 1zł  , jest presja na wywołanie paniki , jak się uda to sukcesywnie na dół, jak podaż stanie to trzeba będzie zmienić taktykę. Obstawiam , że żaden zakład się nie wyłamie i sokołów też obniży

Opublikowano
11 minut temu, Cybulek17 napisał(a):

Woźniecki - 1zł  , jest presja na wywołanie paniki , jak się uda to sukcesywnie na dół, jak podaż stanie to trzeba będzie zmienić taktykę. Obstawiam , że żaden zakład się nie wyłamie i sokołów też obniży

Musisz uzbroić się w cierpliwość z tymi bykami. Do żniw dostoją?

Opublikowano (edytowane)

Całą Europa idzie mocno w dół , ale nie , zmowa cenowa. Pewnie dlatego, ze sie super łatwo sprzedaje

Austria Byki  6,0 / 6,15 / 6,30 
Niemcy 5,95 / 6,10 / 6,30 
Hiszpania 6,10 / 6,30 / 6,50

Edytowane przez Karol8885
  • Like 1
Opublikowano

Jeszcze niedawno pchali po 29 za O i się przebijali cenami 

7 minut temu, wojak1986 napisał(a):

Musisz uzbroić się w cierpliwość z tymi bykami. Do żniw dostoją?

Do czerwca mogą czekać 

  • Like 1
Opublikowano
4 godziny temu, HF86 napisał(a):

Mój region Podlasia dostał 10 litrów w 3 deszczach od 28 lutego, także zapasy u nas już powoli się zerują. 

U mnie też tyle ale rok temu też tak bylo aż w połowie maja przyszły deszcze i trawy dały plon

Opublikowano
8 godzin temu, Karol8885 napisał(a):

Całą Europa idzie mocno w dół , ale nie , zmowa cenowa. Pewnie dlatego, ze sie super łatwo sprzedaje

 

Nie przeżywaj, w drugą stronę łatwiej 😃

Opublikowano

Panowie przy zgłaszaniu urodzenia cielaka,  wbiłem zły numer matki, zamiast numer matki to wbiłem numer (babki cielaka) której już dawno niema i wyskoczył na czerwono błąd blokujący, jak to teraz poprawić? Czy będą za to jakieś sankcje? 

@WitekRolnik może ty pomożesz?

Opublikowano (edytowane)
30 minut temu, krzysiek277 napisał(a):

Panowie przy zgłaszaniu urodzenia cielaka,  wbiłem zły numer matki, zamiast numer matki to wbiłem numer (babki cielaka) której już dawno niema i wyskoczył na czerwono błąd blokujący, jak to teraz poprawić? Czy będą za to jakieś sankcje? 

@WitekRolnik może ty pomożesz?

Jak zgłoszenie pomimo tego błędu widnieje w zdarzeniach, to zaznacz i zrób korektę i będzie temat zamknięty bez dzwonienia, a jak nie ma w zdarzeniach to tak jak Bartek podpowiada, w zgłoszeniu usuń cielaka i w tym samym zgłoszeniu jeszcze raz wpisz wszystkie dane 

Edytowane przez WitekRolnik
  • Thanks 1
Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, krzysiek277 napisał(a):

Panowie przy zgłaszaniu urodzenia cielaka,  wbiłem zły numer matki, zamiast numer matki to wbiłem numer (babki cielaka) której już dawno niema i wyskoczył na czerwono błąd blokujący, jak to teraz poprawić? Czy będą za to jakieś sankcje? 

 

Też kiedyś się pomyliłem i inny numer wbiłem, oni z agencji automatycznie cofneli... i taka jedna pani zadzwoniła czy po pijanemu robię te przemieszczenia 😁🤦

Edytowane przez Paolo8
Opublikowano
1 godzinę temu, Paolo8 napisał(a):

Też kiedyś się pomyliłem i inny numer wbiłem, oni z agencji automatycznie cofneli... i taka jedna pani zadzwoniła czy po pijanemu robię te przemieszczenia 😁🤦

Ja to sam zdziwiony byłem jak to zobaczyłem, i mówię co to za numer i dopiero patrzę na paszport krowy a tam podałem numer matki ale krowy, a nie cielaka, jutro to poprawię 

Status mam w trakcie kontroli 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v