Skocz do zawartości

Paolo8

Members
  • Postów

    38
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

298 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Paolo8

Mentor

Mentor (12/14)

  • One Month Later
  • Collaborator Unikat
  • Very Popular Unikat
  • Week One Done
  • Dedicated Unikat

Najnowsze odznaki

455

Reputacja

  1. Pisiory też bez honoru suczesyny
  2. Jednak Polacy to głupi naród
  3. Kolega prasował po sąsiedzku to mi wjechał 16szt 130 wziął 250zl
  4. Posłuchaj dziadka co robili ci twoi Ukraińcy ⬆️
  5. Tamci lizali d*pę i ci robią to samo ale ty nie umiesz tego powiedzieć
  6. Bo ten nasz kraj to jest pojebany, po całej tej aferze powinienem wyjść premier z prezydentem powiedzieć że zamykamy granicę, koniec traktowania pobłażliwie Ukraińców w Polsce, zerwać stosunki dyplomatyczne, koniec tranzytu broni i sprzętu przez nasz kraj... Po dwóch tygodniach sami by przyszli na kolanach. Po takiej akcji to i Wołyń by się ruszył... Z nimi trzeba ostro jak to robił Wiśniowiecki bo tylko tak rozumieją.
  7. Odbudujemy im miasta a oni wyślą w zamian zboże i mleko, bo czym te dziady zapłacą?
  8. Tak mogliśmy d*pę dalej wypinać, a ekshumacji nie ma i nie będzie.
  9. Też lubię historię nawet bardzo
  10. Ja trzy obejrzałem dzisiaj zrobiłem sobie przerwę i zaraz włączam z powrotem, nawet ciekawy. W ogóle wszystkie te filmy na podstawie cobena są spoko... Dzięki za polecenie🙋
  11. Się dzisiaj odpoczywa i ogląda cały dzień.
  12. Wygodę masz... Ile bel miałeś? U mnie wyszło 18- 19 z hektara 130 po pasówce
  13. Jeszcze dowcip na dobranoc 😁 Wiecie dlaczego Araby chodzą w dresach? Żeby koza nie słyszała rozsuwania rozporka 🤭
  14. Pojeździłbyś cały dzień 30 i 80 to inaczej byśmy gadali
  15. Nie zmęczony jestem, bo cały dzień siano woziłem. Ty Zbyszek z tych nowoczesnych chyba 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v