superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daron64    4258

Z czystej ciekawości - czemu? Tzn jeśli główny jest chyba najczęściej na masę, to czemu tutaj nie zrobić tak samo?

 

Idę przerabiam

Ale to wtedy włącznik za bezpiecznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Dobra więc przychodzi prąd, idzie na bezpiecznik, z bezpiecznika idzie na włącznik, z włącznika idzie na złączkę i ze złączki rozchodzi się na dwa gniazda.

Masa z dwóch gniazd idzie na złączkę i ze złączki wychodzi na masę na kabinę.

Czy to powinno być prąd na włącznik i za włącznikiem dopiero bezpiecznik i z bezpiecznika na gniazda? 

Narazie zrobiłem pierwszą opcję - włącza się, wyłącza, ładuje.

 

 

 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Jest ok 

1 godzinę temu, daron64 napisał:

Z czystej ciekawości - czemu? Tzn jeśli główny jest chyba najczęściej na masę, to czemu tutaj nie zrobić tak samo?

 

Idę przerabiam

Ale to wtedy włącznik za bezpiecznikiem?

Bo wszystko inne masz włączane plusem 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

A tak poza tematem. Chce jedna rzecz jeszcze do żniw sobie wyrzeźbić. Nie muszę, ale nie chcę mi się za kombajn brać 😅 no i potrzeba mi trochę płaskowników. Popatrzyłem sobie na necie po ile chodzą i dziś zachodzie do sklepu, myślę jak dużo droższe nie będą, to od razu kupię. Pytam czy takiemu takie mają. Kolej patrzy w komp. "W tej chwili nie mam żadnych" największy sklep w okolicy 🤦 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

Może komuś przyczepę trzeba, w jak będziecie dobrze gadać to jeszcze uścisk dłoni prezesa będzie gratis https://www.facebook.com/groups/1514794895454034/permalink/3244833132450193/?sale_post_id=3244833132450193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
Dnia 11.07.2022 o 07:46, kewink napisał:

https://m.olx.pl/d/oferty/uzytkownik/ENhL/

Panowie potrzebuje kupić jakąś wywrotkę a w podlaskim nic ciekawego w rozsądnych pieniądzach nie ma. Tutaj ktoś robi przyczepy koło Moniek, może jest tu ktoś z okolic albo coś wie na temat tego gościa i tych przyczep czy są coś warte czy raczej odpuścić.

mam od tego pana walec, podpierduchy nie robi, ze swojej strony polecam, miałem od niego brać jeszcze małą skorupę i lawete/ skrzyniówkę ale wniosek mi na to nie przeszedł   

4 godziny temu, daron64 napisał:

Pany złączki wago można stosować w instalacji 12v z prądem stałym?

no problem tylko patrz jakie obciążenie w Amperach będzie żeby ich nie potopiło bo to ich główna słabość jest   


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
Dnia 11.07.2022 o 16:40, mf362 napisał:

Stoję przed wyborem opon 9.00-16

Nie mogę się zdecydować na markę i wzór bieżnika . Mitas , ruskie czy może trzy paski Bieżnik.

Co doradzicie / odradzxicie

zależy do czego konkretnie potrzebujesz, bo możesz szukać używki 255/100 r16 lub 240 czy 260/70 r16


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141
igor10246 napisał:

Dnia 11.07.2022 o 07:46, kewink napisał: https://m.olx.pl/d/oferty/uzytkownik/ENhL/ Panowie potrzebuje kupić jakąś wywrotkę a w podlaskim nic ciekawego w rozsądnych pieniądzach nie ma. Tutaj ktoś robi przyczepy koło Moniek, może jest tu ktoś z okolic albo coś wie na temat tego gościa i tych przyczep czy są coś warte czy raczej odpuścić. mam od tego pana walec, podpierduchy nie robi, ze swojej strony polecam, miałem od niego brać jeszcze małą skorupę i lawete/ skrzyniówkę ale wniosek mi na to nie przeszedł   

Dzięki, trzeba będzie podjechać do niego i zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
daron64 napisał:

Ile może ważyć taka przyczepa?

A co masz chęć na prezesową łajbę? Do volvo na haka i przez Polskę po przekątnej byś obrócił🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
25 minut temu, Grzechooo napisał:

A co masz chęć na prezesową łajbę

Nie, po prostu ciekaw jestem fenomenu cen przyczep. Chyba, że czegoś nie zauważam, ale to przecież trochę kształtowników, trochę blachy, przewodów, koła. Żadnych jakichś precyzyjnych mechanizmów itd. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Koło Zambrowa jest stara d55 do kupienia za 31000zł zobaczyłem co ma jeszcze chłop do sprzedania a tam ciągnik siodłowy z 2006r za 26000zł, to już lepiej kupić ten ciągnik i dokupić patelnie niż tą przyczepę za tyle🙄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1142

Tylko po roku zapewne podwoisz wartość tego ciągnika. Jakas oponka, oleje filtry ubezpieczenie, podatek, niespodzianki i już tak tanio nie będzie

Edytowano przez jacor73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pełnych zniżkach ubezpieczenie ciągnika siodłowego to minimum 5 tys zł + podatek drogowy ,to nawet 10tys zł na utrzymanie ciągnika siodłowego dlatego są takie tanie    

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3230
Grzechooo napisał:

Może komuś przyczepę trzeba, w jak będziecie dobrze gadać to jeszcze uścisk dłoni prezesa będzie gratis https://www.facebook.com/groups/1514794895454034/permalink/3244833132450193/?sale_post_id=3244833132450193

pewnie do zmijki nie może wsypać bo do tyłu nie kipruje 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

Jak zawodowy handlarz- można wozić wode :). Ale cena to chyba dla jakiegoś fetyszysty od przyczep bo nie wiem kto normalny da tyle za takie coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
14 minut temu, Krzysztof81 napisał:

Ale cena to chyba dla jakiegoś fetyszysty

A konkretnie ile ?bo nie widać tam ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

Tylko, że ona nowa była ładnych pare lat temu. W sumie dana rzecz jest tyle warta ile w stanie jest ktoś za nią zapłacić. W końcu ktoś kupi bo wygląda fajnie. Może nie za tyle ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

Najszybciej, ale jak tu za 50 kupują rozyebanego zetora bez napędu to nie ma co za logicznie myśleć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj