superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

daron64    4258

Kurde miałem się hamować. Ktoś mi już tu zwracał uwagę, że za mocno wodę leje. 

Ostatnio pisałem pismo do rdosiu i wysyłałem mojej, żeby rzuciła okiem czy jakichś błędów nie ma (jak samemu czytasz swoje, to ciężko wyłapać niekiedy błędy), to mi powiedziała, że piszę jak stary dziad 😅

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Tu już do miana "dziad" dwóch uzurpuje sobie domniemane prawa, chcesz być trzeci ??

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

jeden uparcie twierdzi, że jest dziad, a drugi sobie taki nick założył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1142
12 minut temu, daron64 napisał:

Czemu? Nie bardzo rozumiem

@Dziad932, Tracz jako kurpiowski dziad nad dziadami no i Ty trzeci😉

Edytowano przez jacor73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Ogłoszenie tego agregatu to okolice @soltys48 i @szymon09875 , poproś, może któryś znajdzie chwilę i ci zobaczy co i jak, a obydwaj w porządku są to może znajdą chwilę żeby pomóc 

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145
jahooo napisał:

Ten strup przeżyje jeszcze niejeden nowy ciągnik

albo i nie


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14121
3 godziny temu, jahooo napisał:

jeden uparcie twierdzi, że jest dziad, a drugi sobie taki nick założył :D

No bo jestem dziad... 

3 godziny temu, jacor73 napisał:

@Dziad932, Tracz jako kurpiowski dziad nad dziadami no i Ty trzeci😉

O albo i dziad nad dziadami jestem 🤔 ewentualnie taki dziad że mną inne dziady gardzą 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
10 godzin temu, daron64 napisał:

Na zachodzie 12 i 14 kosztują krocie. Na grupie ja FB ktoś wrzucał z wyglądu ladna chyba 12, to ponad 100k chcial. Ale ta z ogłoszenia faktycznie wyglądem nie zachęca. 

Tu gdzie pracuje,facet ma 1455 xl odpicowaną,silnik pięknie chodzi. Jakis fanatyk tych sprzetow,w okolicy nie ma nigdzie 14,jest jeszcze 1255xl tez w lux stanie. Mowil ten facet ze nawet czesci ciezko znalezc do 14 bo ciagnik rzadko spotykany w PL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

1455 wyprodukowano 7621 sztuk, za dużo ich nie ma, poza tym są popularne do tractorpullingu na zachodzie, dlatego mało trafia do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
33 minuty temu, jaco512 napisał:

1455 wyprodukowano 7621 sztuk, za dużo ich nie ma, poza tym są popularne do tractorpullingu na zachodzie, dlatego mało trafia do nas.

Ale ciagnik jak na swoje lata zadbany, w srodku nie wydarty, a dźwięk silnika to juz klasa sama w sobie. Na pokazy moglby nim jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9917
Dnia 7.07.2022 o 23:32, daron64 napisał:

Przecież to ma prawie 40 lat, tam się cuda mogły dziać przez ten czas. Co za problem wywalić stara maske i kabinę i dać nowa? Jak ktoś to pare lat temu zrobil, to ceny jeszcze nie były tak zaporowe jak teraz 

Tylko dach jest zmieniony. Oryginalny wygląda zupełnie inaczej, no i z grubym dachem były szyby boczne uchylne i inne drzwi. 

Dnia 7.07.2022 o 23:12, TheraRolnik napisał:

904 wychodziły w takich wersjach 🤔 Tzn wysoki dach i ścięta maska 

https://m.olx.pl/d/oferta/sprzedam-ursusa-904-CID757-IDPU4uW.html

Dach od naglaka, maska typ fiński, najpierw export, w 90 latach szły na kraj już. 

Oryginalny gruby dach wygląda zupełnie inaczej. Tu poza halogenami nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Dziady i inne chłopy - imadła mi trzeba. Moja ostatnio była w garażu u mnie i coś tam, że jej ojciec imadła nie ma, a wczoraj do mnie pisze, że z nim coś gadała i żebym mu poszukał imadła. Oddałbym któreś swoje, bo w sumie z 5 używam najczęściej 2-3, ale on chcę koniecznie stalowe. Ma ktoś jakieś kowalskie na sprzedaż, albo widział samoróbkę stalowa (albo opinie o nich - swego czasu sporo osób na paru grupach na FB się oferowało)? Gdzieś tam jedno kowalskie na olx znalazłem z60 km od domu, ale mówiła że się nie pali, to myślę popytam i tutaj

@6465

Dla mnie ciężka seria w 4garach wygląda hmm..powiedziałbym - proporcjonalnie. 6tki już tak nie wyglądają (zwłaszcza jak je na 34 kołach postawią)

Edytowano przez daron64
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
Dnia 7.07.2022 o 09:08, slawek74 napisał:

remont czy przyczepa z remontem 🤔 mam jd6400 do sprzedania ładowarkę teleskopową chcę kupić

wiela zatego JD? i jest tur? 

Dnia 7.07.2022 o 17:53, Norman napisał:

@slawek74 Koszt remontu swojej starej przyczepy d47 = 25 tyś. zł. Tj. nowa zabudowa burty 50+30 pewnie na starej ramię, prostowanie i wzmocnienie ramy głównej. Piaskowanie, malowanie drugie koła, plandeka, instalacja elektryczna. Czas ponad 6 mis. od zaprowadzenia. 

 

to jest nie opłacalne, ja kupiłem za ok5tkę d47 w stanie takim że zboża można wozić bez strachu zgubienia połowy no ale blachę na podłodze i burtach za 2-3 lata wypadało by wymienić  

Dnia 7.07.2022 o 23:12, TheraRolnik napisał:

904 wychodziły w takich wersjach 🤔 Tzn wysoki dach i ścięta maska 

https://m.olx.pl/d/oferta/sprzedam-ursusa-904-CID757-IDPU4uW.html

nie, ulep, chyba eksporty wychodziły podobne ale to kabina, maska jest z ostatnich metalowych już z serii xx34 i ostatnich 14tek

Dnia 8.07.2022 o 08:11, bartek1992 napisał:

tak z 20-30 jest do włożenia, jeśli mechanicznie jest w pełni sprawny ( było wcześniej z pompą wtryskową) ale to są rzeńniki nie ciągniki i trwałością w takim samym stopniu tam liczniki mogą się obracać i po stanie nie widać, tak samo jak stare JD stare albo fendty 10 tys godzin na dotarcie a następne 20-30 na zatarcie a i tak nie koniecznie, grono użytkowników tu rośnie i coraz bardziej te ciągniki zaskakują 

12 godzin temu, massey235 napisał:

Lemken Smaragd - Maszyny rolnicze - OLX.pl  panowie zna ktos tego handlarza>?

Same antares 130 Pobórka Wielka • OLX.pl czy on nie jest za tani? znalazłem go na agraffaires ale ceny nie ma ani nic o uszkodzeniu

ten same to tak połowa ceny rynkowej, jak pompa do roboty to pewnie cała hydraulika zatarta, pytanie dla czego i czy ma półbiegi   bo jak ktoś zalał zły olej to może się okazać że hydraulika cała do roboty a skrzynia też może być w nie lepszym stanie 

9 godzin temu, Belaruss820 napisał:

Tu gdzie pracuje,facet ma 1455 xl odpicowaną,silnik pięknie chodzi. Jakis fanatyk tych sprzetow,w okolicy nie ma nigdzie 14,jest jeszcze 1255xl tez w lux stanie. Mowil ten facet ze nawet czesci ciezko znalezc do 14 bo ciagnik rzadko spotykany w PL. 

prawda, ale to największa konkurencja do 600tek fendta a to są nawet w polsce ciągniki legendy a moim zdaniem silniki w ihc są lepsze niż mwm 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
1 godzinę temu, 6465 napisał:

Podobają mi się te ciągniki. Kurde zawsze mi się podobały czy to 904 czy 914.

Ehhh ciągnik z takim dachem i maską moje marzenie za czasów jak jeszcze Zetora nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
igor10246 napisał:

Dnia 7.07.2022 o 09:08, slawek74 napisał: remont czy przyczepa z remontem 🤔 mam jd6400 do sprzedania ładowarkę teleskopową chcę kupić wiela zatego JD? i jest tur? 

jest tur mx 120 euroramka cena pw i więcej informacji na forum jestem personanongrata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
20 minut temu, daron64 napisał:

Dziady i inne chłopy - imadła mi trzeba. Moja ostatnio była w garażu u mnie i coś tam, że jej ojciec imadła nie ma, a wczoraj do mnie pisze, że z nim coś gadała i żebym mu poszukał imadła.

 

Nie ma tatuś imadła?  O.o   dobrze że przed ślubem karty odkryła.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Jak bym miał że 100ha to bym sobie takiego 914 do opryskiwacza i rozsiewacz nawozów kupił. Założył bym mu wąskie koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
17 minut temu, Desperado napisał:

Nie ma tatuś imadła?  O.o   dobrze że przed ślubem karty odkryła.

Kurła chłop bez imadła to jak baba bez kowadła 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj