superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

daron64    4258
31 minut temu, Desperado napisał:

Nie ma tatuś imadła?  O.o   dobrze że przed ślubem karty odkryła.

Ja tam niespecjalnie oceniam ludzi przez pryzmat stanu posiadania.

A może chce sie chajtac i dlatego chce żeby imadło kupił 🤔 kurcze tymi poszukiwaniami może sam sobie stryczek na szyję zakładam 😅

13 minut temu, TheraRolnik napisał:

Kurła chłop bez imadła to jak baba bez kowadła 

O Ho Ho dzieci nam na forum dorastaja

30 minut temu, 6465 napisał:

Jak bym miał że 100ha to bym sobie takiego 914 do opryskiwacza i rozsiewacz nawozów kupił. Założył bym mu wąskie koła.

To mój zetorek u poprzedniego właściciela robił w opryskiwaczu na 150ha niby. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Czy jest na forum ktoś kto składa silosy zbożowe i mógłby udzielić kilku podpowiedzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Dziękuję mi się żarnik w halogenach. Z tego co znalazłem, to jest to 118mm R7X 500w, a na internetach znajduje r7s. Mogę takie brać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
KlimekPL napisał:

Czy jest na forum ktoś kto składa silosy zbożowe i mógłby udzielić kilku podpowiedzi? 

Yacenty ostatnio coś stawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
4 godziny temu, 6465 napisał:

Jak bym miał że 100ha to bym sobie takiego 914 do opryskiwacza i rozsiewacz nawozów kupił. Założył bym mu wąskie koła.

Bądź jak Siumek, on tak zrobił na swoje naście ha

3 godziny temu, daron64 napisał:

 

A może chce sie chajtac i dlatego chce żeby imadło kupił 🤔 kurcze tymi poszukiwaniami może sam sobie stryczek na szyję zakładam 😅

A to ty na kocią łapę żyjesz z tą swoją???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
3 minuty temu, bratrolnika napisał:

A to ty na kocią łapę żyjesz z tą swoją???

"Na kocia łapę" ma takie dość pejoratywne znaczenie u nas. Tak wiesz -  jak się wcześniej człowiek nie zebrał, to teraz już ciężko. Ja zresztą nie jestem z tych, co to uważają że musowo brać ślub. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Mam pytanie zaczęło mi sączyć na szybko złączu od hydrauliki w jd. Tam są te wciskane na szybko. Jak się do uszczelek dostać i jaki to wymiar jest? Jakaś gumkę widzę ale jak to wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
42 minuty temu, daron64 napisał:

"Na kocia łapę" ma takie dość pejoratywne znaczenie u nas. Tak wiesz -  jak się wcześniej człowiek nie zebrał, to teraz już ciężko. Ja zresztą nie jestem z tych, co to uważają że musowo brać ślub. 

Dzięki za odpowiedź, z tego co gadaliśmy tyle razy to odniosłem wrażenie że w już poobraczkowani

Aczkolwiek nie jest to dla mnie jakikolwiek wyznacznik co do oceny człowieka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Ale co ślub to ślub :P dobra żartuje, z tego co odpisujesz zgaduje że pracujesz w służbie mundurowej i strzelam na policję mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Z czasem usankcjonowanie związku staje się dla ludzi ważne. Kiedyś jeździłem trochę "po ludziach" i wykonywałem kontrole z których pisało się protokół. W protokole wpisywało się osobę obecną przy kontroli i kim ona jest dla kontrolowanego. Na jednej z takich kontroli spytałem się kobiety kim ona jest dla kontrolowanego. Odpowiedziała: "Nie wiem, matką jego dzieci?". Tak się zdarzyło, że po około roku czasu też tam przeprowadzałem kontrolę i ta pani już miała nazwisko takie same jak kontrolowany. Podejrzewam, że ta pierwsza kontrola i moje pytanie spowodowało to że ta kobieta zaczęła zastanawiać się nad swoją sytuacją. W końcu prowadziła wspólnie ze swoim partnerem jakiś biznes i w razie jakiegoś nieszczęścia mogła zostać z niczym...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
54 minuty temu, bratrolnika napisał:

Dzięki za odpowiedź, z tego co gadaliśmy tyle razy to odniosłem wrażenie że w już poobraczkowani

Aczkolwiek nie jest to dla mnie jakikolwiek wyznacznik co do oceny człowieka 

Kiedyś chciałem, ale tak jakoś po śmierci ojca przestałem czuć potrzebę, jak to niżej napisali, sankcjonowania związku itp kwesti powiedzmy kościelnych.

40 minut temu, Janeczko napisał:

 mam rację?

Nie, nie pracuje w policji. Czasem mieliśmy służby z policją to chyba za zadne pieniądze bym nie chciał takiej roboty. Ile oni się muszą z patola uzerac, to głową mała. 

 

 

Dobra teraz poważne rzeczy. Laże i robię porządki i w ciągniku chciałem prąd pociągnąć do gniazdka zapalniczki/USB. 

Ciągnąć aż z aku, czy z rozrusznika? Czy może deskę otworzyć i z któregokolwiek miejsca gdzie jest prąd? Dawać jakiś bezpiecznik? Jaki? Raczej nic poza ta pierdoła do ładowania telefonu nie będzie pod to podpięte.

Edytowano przez daron64
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Część deski zdjalem, to żeby tam spokojnie coś robić, to musiałbym całą rozebrać. Chyba szybciej będzie cały kabel nowy z rozrusznika pociągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
6465 napisał:

@Belaruss820 dawaj świeczkę z trujką i z moim Kubą będziecie jedna imprezę pękać 🙂

IMG_20220709_170351.jpg

Wszystkiego najlepszego jubilatowi. Przekaż od żółtego wujka. Ten tort opisuje Ciebie? Napisane "mamrocze". 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, 6465 napisał:

@Belaruss820 dawaj świeczkę z trujką i z moim Kubą będziecie jedna imprezę pękać 🙂

IMG_20220709_170351.jpg

Takie maleństwo i już go alkoholizują 😊

Edytowano przez Dziad932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
23 minuty temu, 6465 napisał:

@Belaruss820 dawaj świeczkę z trujką i z moim Kubą będziecie jedna imprezę pękać 🙂

IMG_20220709_170351.jpg

Co to ma być za impreza. Flaszka ledwo napoczęta, żarcia jak na lekarstwo, jedna Pepsi i same puste talerze. Weź się nie kompromisuj 😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
romek6340 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-jednoosiowa-wywrotka-4-5t-6t-3-stronny-wywrot-CID757-IDPeFCd.html

Ogłoszenie w zasadzie dla przykładu. Rozglądam się właśnie za czymś w podobnym stylu. Czyli wywrotka jednoosiowa w miarę "zgrabna". Może na AF ktoś z Was akurat ma/będzie miał?

Powiedz w jakiej lokalizacji szukasz? Może coś będę miał w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
2 minuty temu, superfarmer02 napisał:

Co to ma być za impreza. Flaszka ledwo napoczęta, żarcia jak na lekarstwo, jedna Pepsi i same puste talerze. Weź się nie kompromisuj 😶

A ty byś na torta przyjechać czy nażrec się. Ty usługi świadczysz to cię stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
1 minutę temu, 6465 napisał:

A ty byś na torta przyjechać czy nażrec się. Ty usługi świadczysz to cię stać.

A ty masz etata. Za słodko i % to nie najlepsze połączenie dla mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Kabel pociągnięty, nadzwyczaj łatwo poszło. Podejrzane. Dawać bezpiecznik jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj