superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Grzechooo    789

Nie no 52tys to nie jest jakaś tragedia, przecież to 1999r i dmc17t jak pordzewiałe pronarki z 2000 6-8t lat kupują po 35 to tu tak jakby dwie a nawet 3 przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Ale ta nie ma naklejki pronar więc nie może się tak cenić. 

A co do tonażu jak przeglądałem oferty to nie ma dużej różnicy cenowej między 6t a np15t nawet te większe bywają tańsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Pojechałem po imadło dla teścia. Starszy pan wyprzedaje wszystko z garażu. Ma wiertarkę ws w super staniem kupiona w 90tych latach i od tego czasu tylko w garażu używana. Ale ktoś już był ją oglądać i ma ją zabrać. Może jakbym wyciągnął kasę z kieszeni by poszła, ale raz że nie mam (2k chce, czyli bardzo przyzwoicie), a dwa że z podstawą nie weszłaby mi w auto. A szkoda. Ale poczyniłem inne zakupy przy okazji. Nie wytrzymalem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

Fakt nie istnieje, ale jak masz jeden komplet to go pilnujesz a jak parę kompletów to nie. Jak coś się robi i nie możesz znaleźć z tego kompletu to bierze się z drugiego a wtedy łatwo zgubić, przynajmniej ja tak mam, a sporo tych gratów jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

ja mam w każdym ciągniku po 2 komplety różnych najpopularniejszych kluczy plus 30/32 , jakieś 2-3 śrubokręty, kombinatorki, boczki, do tego komplet do kombajnu, komplet w aucie na wszelki wypadek,  z 5-6 różnych kompletów w domu i ze 4 u teścia, do tego jeszcze cała duża walizka nasadek i pokręteł, a i tak ciągle mało

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
3 godziny temu, Grzechooo napisał:

Nie no 52tys to nie jest jakaś tragedia, przecież to 1999r i dmc17t jak pordzewiałe pronarki z 2000 6-8t lat kupują po 35 to tu tak jakby dwie a nawet 3 przyczepy.

ale to 2 stronny wywrot tylko 

ja swoją 9t za 25 oglosiłem i nie było szału z zainteresowaniem 

tu masz za pół ceny praktycznie 17.13 https://sprzedajemy.pl/przyczepa-rolnicza-bss-brandys-panav-ps2-17-13-16-12-13ton-rychtal-2-e30984-nr58724709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
1 godzinę temu, jahooo napisał:

ja mam w każdym ciągniku po 2 komplety różnych najpopularniejszych kluczy plus 30/32 , jakieś 2-3 śrubokręty, kombinatorki, boczki, do tego komplet do kombajnu, komplet w aucie na wszelki wypadek,  z 5-6 różnych kompletów w domu i ze 4 u teścia, do tego jeszcze cała duża walizka nasadek i pokręteł, a i tak ciągle mało

W żadnym ciągniku ani kombajnie nie wożę żadnego klucza.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
1 minutę temu, jacek1296 napisał:

W żadnym ciągniku ani kombajnie nie wożę żadnego klucza.

a jeździsz w pole po kilkanaście kilometrów ?

obraz.png.468cfa1d7ac0b5bccaa103412290485b.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2201

 to cię nogi nie bolą , 

28 minut temu, jacek1296 napisał:

W żadnym ciągniku ani kombajnie nie wożę żadnego klucza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
34 minuty temu, jacek1296 napisał:

W żadnym ciągniku ani kombajnie nie wożę żadnego klucza.

Czyli wychodzi na to że nic maszynami nie robisz 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Ja mam w warsztacie po x sztuk każdego rozmiaru + do dwóch ciągników walizki z podwojnymi-potrojnymi wszystkimi kluczami + wiadomo śrubokręty, młotki, breszki itd. W zasadzie tylko 13 ktoś mi na potęgę wynosi, bo wiecznie żadnej znaleźć nie mogę. Narazie nie planuje żadnych kupować, chyba że gdzieś się w ogłoszeniach czasem taniej trafiają jakieś markowe to tam jakieś gedore od czasu do czasu kupię. A co do dzisiejszej wycieczki to wygląda to tak o. 

Imadło do wiertarki 100

 narzynki, gwintowniki, pokretla wszystkie - 200

Wiertła 150

Stojaki na złomie 4dyszki. 

Generalnie to co u dziadka kupiłem wychodzi bez imadła jakieś 1.8-1.9 zł/szt. Ok. 47narzynek, 41 gwintownikow, 87 wiertel. Narzynka największą ~22, to samo gwintownik, wiertło największe 18(powyżej 10 jest jakieś 15szt), największe pokrętło ma 50cm, imadło szczęki 10cm i na ok 10 się rozchodzą. Część jest współczesnych gratów, ale zdecydowana większość wygląda na komunistyczne. Wiertła wszystkie poostrzone, gwintowniki i narzynki większość zwykle rozmiary w dobrym stanie (dosłownie na kilku trafiło się jakieś uszczerbienie).

A pod spodem imadło. Okazało się większe od mojego. Szczęki 15 (u mnie 14). Tylko u mnie szerzej się rozchylają, trzebaby było sprężynę przedłużyć. Teraz nie wiem, czy oddać dla teścia swoje ogarniete, a sobie te kupione poczyscic przedłużyć sprzężyne i pomalować czy już nie kombinować i niech się sam z tym już bawi. 

 

 

IMG_20220713_132907_copy_2000x1125.jpg

IMG_20220713_132815_copy_2000x1125.jpg

IMG_20220713_133544_copy_900x1600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

kurde, dlaczego ja na takie wyprzedaże garażowe nie trafiam?😑

pawel885 napisał:

tu masz za pół ceny praktycznie 17.13 https://sprzedajemy.pl/przyczepa-rolnicza-bss-brandys-panav-ps2-17-13-16-12-13ton-rychtal-2-e30984-nr58724709

zgadza się, tylko jak wygląda tą od Jacka a jak ta z ogłoszenia. kup taka z ogłoszenia, zrób na taką od Jacka zobaczymy ile będziesz cenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz byłem na złomie to gościu przyniósł na złom reklamówkę nowych gwintowników od m4 do m12 większość firmy fanar i odkupiłem to po 20 zł za kg a było chyba z 2 kg a z 50 gwintowników a jak sprawdziłem to jedna sztuka m12 to koszt nawet 80 zł       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Niektórzy nie wiedzą co mają. Tutaj dziadek się orientował, ale chciał sprzedać, bo się przeprowadzać będą. Ile powiedział, tyle dałem, nie targowalem się. Zostawił sobie wiertła na stożek żeby z wiertarka oddać i parę narzynek z pokrętłami.

Z takimi starymi gratami to ciężko wycenić ile to może być warte

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
daron64 napisał:

Ja mam w warsztacie po x sztuk każdego rozmiaru + do dwóch ciągników walizki z podwojnymi-potrojnymi wszystkimi kluczami + wiadomo śrubokręty, młotki, breszki itd. W zasadzie tylko 13 ktoś mi na potęgę wynosi, bo wiecznie żadnej znaleźć nie mogę. Narazie nie planuje żadnych kupować, chyba że gdzieś się w ogłoszeniach czasem taniej trafiają jakieś markowe to tam jakieś gedore od czasu do czasu kupię. A co do dzisiejszej wycieczki to wygląda to tak o. 

Imadło do wiertarki 100

 narzynki, gwintowniki, pokretla wszystkie - 200

Wiertła 150

Stojaki na złomie 4dyszki. 

Generalnie to co u dziadka kupiłem wychodzi bez imadła jakieś 1.8-1.9 zł/szt. Ok. 47narzynek, 41 gwintownikow, 87 wiertel. Narzynka największą ~22, to samo gwintownik, wiertło największe 18(powyżej 10 jest jakieś 15szt), największe pokrętło ma 50cm, imadło szczęki 10cm i na ok 10 się rozchodzą. Część jest współczesnych gratów, ale zdecydowana większość wygląda na komunistyczne. Wiertła wszystkie poostrzone, gwintowniki i narzynki większość zwykle rozmiary w dobrym stanie (dosłownie na kilku trafiło się jakieś uszczerbienie).

A pod spodem imadło. Okazało się większe od mojego. Szczęki 15 (u mnie 14). Tylko u mnie szerzej się rozchylają, trzebaby było sprężynę przedłużyć. Teraz nie wiem, czy oddać dla teścia swoje ogarniete, a sobie te kupione poczyscic przedłużyć sprzężyne i pomalować czy już nie kombinować i niech się sam z tym już bawi. 

 

 

IMG_20220713_132907_copy_2000x1125.jpg

IMG_20220713_132815_copy_2000x1125.jpg

IMG_20220713_133544_copy_900x1600.jpg

super zakupy 👍👍👍 gdzie takie wyprzedaze?😉😄😄😄 jak bys sie pozar z tesciem to imadlo moge odkupic😆


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
19 minut temu, przybyslawice5211 napisał:

Ja raz byłem na złomie to gościu przyniósł na złom reklamówkę nowych gwintowników od m4 do m12 większość firmy fanar i odkupiłem to po 20 zł za kg a było chyba z 2 kg a z 50 gwintowników a jak sprawdziłem to jedna sztuka m12 to koszt nawet 80 zł       

nie koniecznie , podejrzewam że nie przeszły kontroli jakości i je wyrzucili 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
7 minut temu, wojtal24 napisał:

super zakupy 👍👍👍 gdzie takie wyprzedaze?😉😄😄😄 jak bys sie pozar z tesciem to imadlo moge odkupic😆

Nie no chyba wezmę mu swoje oddam a te sobie powoli ogarnę. Moje wydaje się być w nieco lepszym stanie - mniej powyrabiane wszystko. A i tak mam jeszcze 4 imadła. A 90% rzeczy robię na najmniejszym z nich

5 minut temu, pawel885 napisał:

nie koniecznie , podejrzewam że nie przeszły kontroli jakości i je wyrzucili 

 

Ale nie każdy zdaje sobie sprawę co dana marka znaczy. Np znajomy, który był mechanikiem kiedyś powiedział, że dla niego coval to najlepsza marka kluczy, a jakbyś go spytał co myśli o gedore, to by powiedział, że pierwsze słyszy 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj