Grzechooo

Members
 • Ilość treści

  3378
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

778 Excellent

8 obserwujących

O Grzechooo

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  LZA

Ostatnio na profilu byli

7523 wyświetleń profilu
 1. Ja też najpierw postawiłem te dwa a w ubiegłym roku jeszcze jeden, mam w planach jeszcze ten podajnik zmienić na wyższy, nawe już mam na oku tylko jestem na etapie negocjacji 9m chcą za 10k. 50t wydajności. po UJ? mam zamówiona blachę z kocem i fachowców na maj i nic nie trzeba przykrywać.
 2. Mam trzy wewnętrzne a dach ma być zmieniany na tym właśnie budynku.
 3. jakie bakterie kupujecie i gdzie? pytałem u dostawców i nie mogę dostać histica.
 4. Ja mam 120t i nie wiem co robić, a muszę opróżnić magazyn bo dach będę zmieniał, jak żyć?🤔🤒
 5. ostatni podnośnik działa ale mam tam siłowniki wspomagające także jest duża powierzchnia wypychająca bo główny 100 i 2x50 myślę że mogło by lepiej podnosić.
 6. mam trzy rozdzielacze połączone tulejami ciśnieniowymi wszystkie 80l, podnośnik podnosił zestaw siewny brona wahadlowa+siewnik amazone podnosił ale teraz zakupiłem wirówkę maschio i nie wiem jak będzie z pełnym podnosił.
 7. ok dzięki za podpowiedzi kupuje zegar i dam znać co będzie się działo
 8. A jak kupię ten zegar z pierwszego linku to wstawić goszeregowo między siłownikiem czy już siłownika nie podłączać?
 9. mierzyłem tłoczysko (to srebne😉) wczoraj pakowałem fasolę w bagach na samochód i miałem nasypane w jednym 703kg to musiałem dobrze gazować żeby podniósł, chłopina trochę pomógł i poszło do góry ale to UJ nie robota. Wykluczasz pompę?
 10. Siłowniki jednostronnego działania 55mm tłoczysko Wcześniej był rozdzielacz 45l ale opadał teraz jest 80l. Siła podnoszeniania nie zmieniła się wraz z wymianą rozdzielacza. Dlatego myślę nad wymianą pompy.
 11. Jaki kupić zegar taki: https://allegro.pl/oferta/zestaw-pomiarowy-cisnienia-hydrauliki-manometr-kpl-7524858561 czy taki: https://allegro.pl/oferta/zestaw-pomiaru-cisnienia-hydrauliki-wtyk-euro-10703483112
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj