pawel885

Members
  • Ilość treści

    4463
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

1286 Excellent

9 obserwujących

O pawel885

  • Ranga
    Zaawansowany
  • Urodziny 07/12/1985

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Mazowieckie

Ostatnio na profilu byli

12220 wyświetleń profilu
  1. pawel885

    HUMOR

    Żyć jak pies z kotem
  2. Śmiech na sali.... Podwozie rekorda.... To tak jak kiedyś maluchy ogłaszali i pisali wyposażenie - prawe lusterko, kołpaki, grzana tylna szyba.... Właściciel 20 lat starszego audi parskał śmiechem
  3. Masa firm ma cenę 670 netto https://www.cenyrolnicze.pl/zboza-oleiste-straczkowe/zboza-paszowe
  4. Ciekawe czy "ochrona" wliczona w koszt hehe
  5. Tak jest. Jak handlujesz z kimś długo długo a on się rozwija - nowe silosy, nowy tabor - ważę na prywatnej wadzę podkreślę to chyba ma głowę do interesów
  6. Jakie 2-3 zł za rozładunek? Dajesz swoich ludzi i łopatują?Czy wiadrami naparzają? Moje transporty są wyładowywane hydraulicznie na koszt przewoźnika Tak. Tylko on ma najsłabszą cenę na okolicy i jak u konkurencji jest 800 to u niego 790 ale płaci moment i gra gitara. Silos też nikomu z nieba nie spada
  7. Ale ja fakturuję tam gdzie trzymam więc zero kosztów. Dostaję cenę dnia z firmy a nie że zabieram i komuś innemu sprzedaje. W ubiegłym sezonie +150 na tonie względem ceny ze żniw , są zapisy i tylko stali dostawcy na to się łapią.Auto podstawiają jak ktoś chce za free tylko się wkurzają jak kosisz samochód cały dzień Może mam to szczęście że nie mieszkam w Twoim rejonie
  8. Wilejka słabizna, na podlasie się nadaje bo tylko słomy pełno
  9. Dostajesz cenę dnia jak pojedziesz zafakturować i wszystko
  10. U nas - płn Mazowsze okoliczne skupy 670netto. Nie jest źle . Ja i tak daje w depozyt i nie martwię się o magazynowanie
  11. Zwożą do nas rezerwy i odpad z zachodu i stąd ta cena, pamiętam 2-3 lata temu ogórki były drogie u nas ok 7zł/kg a w jakimś markecie 2zł/kg -wielkie jak cukinie - niemcy czy żabojady kazali wyrzucić to bo przenawożone 5 razy a Polak to łyknął za free i biznes kwitnie
  12. A żebyś wiedział.... W markecie parówki lepszej klasy ponad 20zł za kg a ja kupuje kabanosy po 27zł od lokalnego wytwórcy... Żeby nie zachód głodny naszego mięsa to byś sprzedawał swoje kabany po 2,5zł . Ostatnio był schab w jakimś markecie po 8.99 a ty chcesz kołku za żywiec 8zł
  13. Rolnicy sami sobie winni, lokalny producent pasz sam się chwalił że po co ma dawać chłopu za mokrą kukurydzę 400zł jak ma z UA po 300... Rolnicy powinni zbojkotować taką firmę , niech sam sobie żre tą paszę . Ale co, taki Staszek kupi bo 50zł na tonie tańsza i już kalkuluje że na 10 sztukach 100zł do przodu
  14. Staszek gdzie ta ósemka z przodu jak żeś przepowiadał ?
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj