superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

bratrolnika    28761
44 minuty temu, pawel885 napisał:

Jak ktoś ma kasę to kupuje zabawkę jaką mu się podoba 

Nie patrzy na nic 

Ma spełnić zachciankę 

 

 

jak ktoś nie ma co z pieniędzmi robić to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

już nie o to chodzi 

chcesz być najszybszy w mieście to kupujesz takie czy podobne cacko a nie turystyka czy enduro 

zabawka dla bogatych chłopców, nawet jakiś system miała do jazdy na kole 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4268

Pomocy elektrycy.

Wyjechałem sobie zetorkiem z garażu, bo parę pier**l jeszcze do założenia miałem. Odpalił (jak zawsze) od strzała. Na dworze go zgasiłem, odpaliłem jeszcze raz, zgasiłem. Wróciłem do niego gdzieś po godzinie - nic się nie odzywa. Tylko wskazówki opadają jak wciskam starter. Rozrusznik się nie odzywa. Hebel ok, pominąłem go - bez zmian. Wymieniłem wsuwkę - bez zmian. Miernik pokazuje. 12.8V. Na zwarcie nawet nie zaiskrzy. Cewka? 

Jak na złość drugi mam pożyczony 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
Dnia 2.07.2022 o 15:58, TheraRolnik napisał:

Paczta jaka kosiarka 

traktor-4x4-ciagnik-fortschritt-zt303-100-83-skrzynia-biegow-manualna-jaslo-534930695.jpg

sąsiad taką miał, kosiarka miała napęd na łańcuchu w tej listwie na dole, ponoć 2 ha i łańcuch trzeba naciągać, ale nie bez powodu było tego mało, marka KOLA   

Dnia 3.07.2022 o 21:01, bratrolnika napisał:

A nie ma kagańca na 299 jak wszystkie motocykle po którymś tam roku???

Poza tym u nas to nawet te 250 nie ma gdzie się napędzić, a co tu mówić szybciej 

skoro ja A4ką  bez problemu u mnie na krajówce rozpędzę się spokojnie 200 to motorem 250-300 bez problemu, kolega ma e90 335i to 300? 2 warunki, po północy i tylko 45 lub 42

13 godzin temu, bratrolnika napisał:

no ok, rozumiem, tylko gdzie

ja nie neguję, jak kogoś stać, to czemu nie, ale można wygodniejszy sprzęt na nasze drogi kupić za te 100tys.zł które kosztuje CBR

to tak jak z tymi co jeżdżą Ferrari czy Lamborghini po polskich drogach, jest lans, widać że cię stać, ale są wygodniejsze pojazdy, równie szybkie, i z równie dobrym odejściem

nie trzeba mieć drogiego auta żeby tak zapieprzać, 10tys wystarczy na 200 spokojnie na 300 to tak z 40 trzeba położyć, chociaż zależy jak z modami  


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1008
48 minut temu, daron64 napisał:

Pomocy elektrycy.

Wyjechałem sobie zetorkiem z garażu, bo parę pier**l jeszcze do założenia miałem. Odpalił (jak zawsze) od strzała. Na dworze go zgasiłem, odpaliłem jeszcze raz, zgasiłem. Wróciłem do niego gdzieś po godzinie - nic się nie odzywa. Tylko wskazówki opadają jak wciskam starter. Rozrusznik się nie odzywa. Hebel ok, pominąłem go - bez zmian. Wymieniłem wsuwkę - bez zmian. Miernik pokazuje. 12.8V. Na zwarcie nawet nie zaiskrzy. Cewka? 

Jak na złość drugi mam pożyczony 

Zacznij od prostych rzeczy, klemy, kable czy wszystko dobrze przewodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
7 minut temu, igor10246 napisał:

skoro ja A4ką  bez problemu u mnie na krajówce rozpędzę się spokojnie 200 to motorem 250-300

Mam auto które prędkością nie ustępuje motocyklowi, jednak w aucie czuje się bezpieczniej powyżej 200km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1684
13 minut temu, igor10246 napisał:

sąsiad taką miał, kosiarka miała napęd na łańcuchu w tej listwie na dole, ponoć 2 ha i łańcuch trzeba naciągać, ale nie bez powodu było tego mało, marka KOLA   

skoro ja A4ką  bez problemu u mnie na krajówce rozpędzę się spokojnie 200 to motorem 250-300 bez problemu, kolega ma e90 335i to 300? 2 warunki, po północy i tylko 45 lub 42

nie trzeba mieć drogiego auta żeby tak zapieprzać, 10tys wystarczy na 200 spokojnie na 300 to tak z 40 trzeba położyć, chociaż zależy jak z modami  

Tak z czystej ciekawości: dal przykład auta za 40000pln jadącego 300km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4268
44 minuty temu, jaco512 napisał:

Zacznij od prostych rzeczy, klemy, kable czy wszystko dobrze przewodzi.

To zrobiłem od razu - posprawdzalem, poodkręcałem wszystko, podokrecalem na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526

Mógł się kabel w izolacji przepalić ,,przegnić " ,miałem tak.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4268
40 minut temu, jacek1296 napisał:

Tak z czystej ciekawości: dal przykład auta za 40000pln jadącego 300km/h.

Pewnie np większe Niemce z V8, V12 po zdjęciu kagańca pewnie by się zakręcily w tych prędkościach. A jakieś sztuki w okolicach 40tez można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3893
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Mam auto które prędkością nie ustępuje motocyklowi, jednak w aucie czuje się bezpieczniej powyżej 200km/h

Ja wczoraj jechałem 230 samochodem przez i mi to w zupełności wystarczy :) Nie ma co ryzykować. W sobote niedaleko mnie zabił się motocyklista, któremu łoś wyskoczył na droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1684
47 minut temu, daron64 napisał:

Pewnie np większe Niemce z V8, V12 po zdjęciu kagańca pewnie by się zakręcily w tych prędkościach. A jakieś sztuki w okolicach 40tez można kupić.

Powiedzmy, że coś tam wiem o samochodach, ale w podanym budżecie 300km/h nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1144
2 godziny temu, igor10246 napisał:

sąsiad taką miał, kosiarka miała napęd na łańcuchu w tej listwie na dole, ponoć 2 ha i łańcuch trzeba naciągać, ale nie bez powodu było tego mało, marka KOLA   

skoro ja A4ką  bez problemu u mnie na krajówce rozpędzę się spokojnie 200 to motorem 250-300 bez problemu, kolega ma e90 335i to 300? 2 warunki, po północy i tylko 45 lub 42

nie trzeba mieć drogiego auta żeby tak zapieprzać, 10tys wystarczy na 200 spokojnie na 300 to tak z 40 trzeba położyć, chociaż zależy jak z modami  

A ile Ty masz już lat, że Ci się spieszy do pietra? 200 na krajówce, noo szacun kolego za zawartość pod kopułką.

https://motofilm.pl/2021/12/jezdzisz-z-predkoscia-200-km-h-zobacz-co-zostalo-z-auta-osobowego-po-zderzeniu-wideo/

A tak wyglądają te super fury za 10 tys którymi można gnać 200 km/h przy nagłej utracie prędkości

Tragiczny wypadek w Trzciance. Wypadli z drogi i uderzyli w drzewo

Portal-Swarzedzki-tragiczny-wypadek-Tran

Edytowano przez jacor73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
7 godzin temu, jacor73 napisał:

A ile Ty masz już lat, że Ci się spieszy do pietra? 200 na krajówce, noo szacun kolego za zawartość pod kopułką

Lat ma niewiele , szacun za co?za zawartość której niema?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
9 godzin temu, Krzysztof81 napisał:

Ja wczoraj jechałem 230 samochodem przez i mi to w zupełności wystarczy

Prawo jazdy uwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4268
9 godzin temu, jacek1296 napisał:

Powiedzmy, że coś tam wiem o samochodach, ale w podanym budżecie 300km/h nie kojarzę.

Czyli twierdzisz, że np te auta, po zdjęciu kagańca, nie zakręca się koło 300?

https://www.olx.pl/d/oferta/audi-s6-435-koni-210tys-przebiegu-CID5-IDOVn7a.html

https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-seria-7-bmw-750i-bdb-stan-zadbana-full-versja-CID5-IDKLfjb.html

https://www.olx.pl/d/oferta/audi-a8-d3-6-0-w12-long-lpg-CID5-IDPLggN.html

https://www.olx.pl/d/oferta/mercedes-cl600-v12-147tys-km-amg-pakiet-430km-zamiana-CID5-IDPL9Ak.html

 

3 godziny temu, stempos1980 napisał:

Z każdego zostanie kupka złomu przy tej prędkości 

Nie trzeba 200 jechać żeby z auta została kupka złomu. 

Chłopaczek od nas z roboty kupował nowe auto - E46, 2.0d. Przez telefon najważniejsze pytanie przed zakupem było dla niego "a 2xx pojedzie?". Jak ze mną jechał do roboty to też najważniejsze pytanie "a ile ma koni, bo kolega ma takie samo i jego tak się nie zbiera", "a bo ja miałem a4 1.8t zrobione na tyle i tyle koni i spokojnie 260jechalo. Ale to jak nim trochę pojeździłem i byłem go pewny". Generalnie chłopak zgrywa speca, a BMW (które ostatecznie kupił) okazało się, że ma j**nieta uszczelkę 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
11 godzin temu, bratrolnika napisał:

Mam auto które prędkością nie ustępuje motocyklowi, jednak w aucie czuje się bezpieczniej powyżej 200km/h

no rzeczywiście... kompakt z niższej półki po chiptuningu na pewno jest super bezpieczny i stabilny przy prędkościach >200km/h ;)

jak wcześniej wspomniana motorynka z silnikiem wsk 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4268

Nie żebym się czepiał, czy bronił bravy, ale nie napisał nic o tym, że jest super bezpieczny, tylko że czuje się w nim bezpieczniej powyżej 200 - ja zrozumiałem, że bezpieczniej w stosunku do motocykla. A wiesz, ja tam czuje się bezpieczniej w osobówce przy 200, niż na motocyklu przy 100 😅

Edytowano przez daron64
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
27 minut temu, pawel885 napisał:

no rzeczywiście... kompakt z niższej półki po chiptuningu na pewno jest super bezpieczny i stabilny przy prędkościach >200km/h ;)

jak wcześniej wspomniana motorynka z silnikiem wsk 

a ty nie czujesz się bezpieczniej otoczony blachą, niż jadąc motocyklem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

a ty nie czujesz się bezpieczniej otoczony blachą, niż jadąc motocyklem???

@bratrolnika, ile trzeba kasy na jakiś mozliwy motor turystyczno szosowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj