superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

jahooo    9276

a była taka marka, specjalizowali się w kombajnach na pochyłe , górskie pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28794

Żeby było śmiesznie dodam że jedyny egzemplarz jaki widziałem kosił na płaskim jak stół mazowszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12442
35 minut temu, jahooo napisał:

a była taka marka, specjalizowali się w kombajnach na pochyłe , górskie pola

Kosiłeś już coś MFem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3688
42 minuty temu, daron64 napisał:

A to co za ustrojstwo

 

Screenshot_2022-07-31-19-47-38-309_com.opera.browser.jpg

Kurła to swojego bym za 20 spokojnie sprzedał. Toż nawet jak by on stał to już kilka tys do przodu 🙆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9276
5 minut temu, 6465 napisał:

Kosiłeś już coś MFem?

robiłem rozruch - wymieniam bagnety, bo pożenione z różnej bajki i stalki rwie, u mnie dopiero żniwa w sobotę się zaczęły w okolicy i przyszła burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12442
16 minut temu, jahooo napisał:

robiłem rozruch - wymieniam bagnety, bo pożenione z różnej bajki i stalki rwie, u mnie dopiero żniwa w sobotę się zaczęły w okolicy i przyszła burza

Trzeba było brać od sołtysa w pakiecie z tamtymi gratami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9276

i wydac drugie tyle na transport, poza tym mi się nie chwalił, że chce sprzedać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
szwagier24 napisał:

Da radę przerobić ta zmijke na czerpalna? 

Screenshot_20220731_203552_com.huawei.android.launcher.jpg

wyrzucasz kosz i masz czerpalną, na koszu jest łożysko? jeżeli tak to musisz dorobić podporę coś w tym stylu: https://images.app.goo.gl/nCa33Yk2N9rHqVLr9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
1 godzinę temu, jahooo napisał:

i wydac drugie tyle na transport, poza tym mi się nie chwalił, że chce sprzedać

 

Na dziś nic nie sprzedaje. Może w przyszłym roku a i tak jest praktycznie zaklepany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795

Takie krótkie ogłoszenie, jeżeli ktoś ma na zbyciu przedłużacz siłowy 5x4 lub 5x6 w gumie i przewód linka to chętnie zapoznam się z ofertą, potrzeba mi 150m ale krótsze odcinki też mnie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    414

Wystarczy taki silnik aby napędzić siewnik konny? Potrzebna do tego jakaś przekładnia czy może być przełożenie 1:1 na siewniku? https://allegro.pl/oferta/silnik-z-przekladnia-planetarna-11obr-min-12v-3n-m-12017522278?reco_id=baee1255-117a-11ed-be19-82f4e6df8d8f&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14220
Dnia 29.07.2022 o 23:30, jedrus2020 napisał:

ma ktoś może do sprzedania niedrogo grubera albo jakiś pług zagonowy do 60 3 skiby. Łódzkie

@pawel885 jakiegoś grubera miał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    414

Tutaj niby chodzi taki sam, ale z tego co widzę jest tam dość duże przełożenie https://youtu.be/-zDMtyeDgDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274

Mam problem w swoim bizonie - leje mi się spod śruby spustowej oleju. Dosłownie leje. Już tam zmieniałem podkładki, grzałem je, czyscilem itd i nic. 

Która lepiej dać, miedziana, czy z gumowym fartuchem? Co dać na uszczelnienie gwintu?

 

IMG_20220801_131128_copy_1125x2000.jpg

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274

Na gwint chciałem dać delikatnie pakuły, tylko nie wiem jak z tymi podkładkami. Gumowe chyba będą szczelniejsze 

A śruby nie mieli 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30

Z gumowym fartuchem są zdecydowanie lepsze, do tego nowa śruba i nic nie powinno ciec. 
Jak sam gdzieś składam hydraulikę to tylko te metalowo-gumowe zakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274

W dwóch sklepach nie mieli śruby. Jutro z rana będę w mieście to tam popytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1155
2 godziny temu, daron64 napisał:

Na gwint chciałem dać delikatnie pakuły, tylko nie wiem jak z tymi podkładkami. Gumowe chyba będą szczelniejsze 

A śruby nie mieli 

A jesteś pewny, że wyciek jest na połączeniu śrubowym? Ojciec kiedyś miał podobny przypadek i okazało się, że przyczyną wycieku było pęknięcie miski przy samym gwincie. Wyglądało to tak,że cała ta niby nakrętka z gwintem wspawana w miskę pękła na 50% obwodu

Edytowano przez jacor73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
6 godzin temu, daron64 napisał:

Mam problem w swoim bizonie - leje mi się spod śruby spustowej oleju. Dosłownie leje. Już tam zmieniałem podkładki, grzałem je, czyscilem itd i nic. 

Która lepiej dać, miedziana, czy z gumowym fartuchem? Co dać na uszczelnienie gwintu?

 

Jeśli miska nie pękła koło śruby a gwint dobry w misce to daj miedzianą, tylko przed założeniem trzeba "przesycić" tzn. nagrzać do białego w palnik i do wody, wtedy miedz jest miękka i dobrze siada do uszczelnienia. IMG_20220801_131128_copy_1125x2000.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj