Skocz do zawartości

Zdjęcie

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni?

1285 odpowiedzi na ten temat

#261 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 18 kwiecień 2007 - 14:23

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Dzwoniliśmy. Dowiedziałem się że nasza N-ka już jest w porcie :wacko: . Teraz to już kwestia kilku dni.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Dzisiaj, 05:02
  •  

#262 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 18 kwiecień 2007 - 14:31

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? To pewnie się cholernie cieszysz i już nie możesz się doczekać. W życiu rolnika(szczególnie Polskiego rolnika)to wielka chwila :wacko: Także dojedz jeszcze tą Valtre wypożyczoną(oczywiście żartuje) bo niedługo będziesz ją pewnie musiał oddać, no chyba ze w ramach zadośćuczynienia ze tak długo musiałeś czekać zostawią Ci ja jako ciągnik pomocniczy :P

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#263 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 kwiecień 2007 - 16:47

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? heh w tamtym roku jak bylem na repecie to pracowalem przez chwile w stoczni i codziennie jezdzilem obok placu (wiaty bez scian :wacko: ) na ktorym stoja valtry przyplywajace z polnocy, robi wrazenie tyle nowych ciagnikow w metalicznych lakierach w jednym miejscu :P
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#264 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 16:57

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Już przyjechała :wacko: :P :P . Kilka fotek jest w galerii. Temat uważam za zamknięty :P

#265 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 17:13

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Jeszcze raz gratuluje :wacko: Nie ma co zamykać tematu bo jeszcze wielu użytkowników AF będzie pewnie miało ten sam problem co Ty więc się podepną pod ten temacik :P
Pozdrawiam :P

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#266 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 20 kwiecień 2007 - 18:16

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Ale mi nie chodziło żeby go całkiem zamknąć. Tylko żeby już nikt nie pisał bież JD czy jakiś inny ciągnik. Bo co ktoś poruszył ten temat to zawsze paru mądrych tak pisało. A jak by przeczytali to by wiedzieli że już kupiony :wacko:

Edytowany przez Pixel, 20 kwiecień 2007 - 18:48.
Ort.

#267 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 23 kwiecień 2007 - 17:25

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? a jak myslicie takie 4 garowe silniki w ciągnikach które osiągają moc rzedu 120Km będą żywotne? (Fendt 412, JD 6420S, Valtra N121)? a sa jeszcze mocniejsze

#268 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 19:00

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? ten temat byl juz poruszany wielokrotnie, przeszukaj forum
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#269 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 23 kwiecień 2007 - 19:44

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni?

a jak myslicie takie 4 garowe silniki w ciągnikach które osiągają moc rzedu 120Km będą żywotne? (Fendt 412, JD 6420S, Valtra N121)? a sa jeszcze mocniejsze

myślę że jeśli ciągnik będzie używany z "głowa" to dlaczego nie zawsze jest to oszczędniejszy od 6 cylindrów a jeśli ktoś potrzebuje cięższej maszyny to zawsze można dociążyć. z resztą sami widzicie że są ciągniki o większej mocy rzędu 151km (Valtra N141) i jeśli są dopuszczone do produkcji to muszą coś wytrzymać? Jeśli się mylę to mnie poprawcie :wacko:

#270 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 20:27

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? dokładnie zgadzam się w 100%(chyba wiecie o co chodzi? :wacko: )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 03 maj 2007 - 12:06

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Kat to ile wreście wyniosła cię ta Valtra ? Nie chce mi się szukać :lol:
Ciesz się każdą chwilą życia...

#272 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 04 maj 2007 - 18:46

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Ale radocha, też to kiedyś przeżywałem :lol: Gratuluję zakupu i życzę dobrego, długiego użytkowania ;)

kat, wziąłeś na kredyt preferencyjny czy komercyjny? Nie czekasz na PROW?

Coś nowego wiadomo na temat PROW?
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#273 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 04 maj 2007 - 19:46

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Wzieliśmy kredyt preferencyjny. Bo tak liczyliśmy i liczyliśmy, w naszym przypadku PROW i kredyt na 3% wyszło by nas to samo. A na prow to jeszcze bym czekał i może na następny rok bym się doczekał :lol:

Pozdro ;)

#274 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 05 maj 2007 - 17:24

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Na preferenycjny wzięliśmy bez VATu w 2004 roku PRONARa 1221A, którego teraz chcemy sprzedać.

Z pomocą PROW myślimy o kombajnie i/lub ciągniku, ze stajni JD. Przyszłość pokaże. Czy wiadomo już od kiedy składać można wnioski?

#275 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 05 maj 2007 - 18:17

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? @JarekWLKP proponuje zajrzeć do działu Przepisy i finanse :lol:

#276 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 05 maj 2007 - 18:37

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Dzisiaj byłem w agencji złożyć wniosek i mówili, że PROW ruszy raczej nie prędko, najwczesniej we wrześniu, ale są nikłe szanse, co ciekawe, mają teraz podzielić pulę do rozdysponowania na każdy rok z osobna.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#277 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 05 maj 2007 - 19:24

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Jaki wniosek sładałeś? Można składać wnioski PROW, zanim wystartuje?

#278 Share Pronar15

Pronar15

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 05 maj 2007 - 19:24

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Jak 120 koni to tylko DF agrotron k 120

#279 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 14:27

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? Witam
Sorki że odgrzebuje stary temat. Ale przypomniało mi się kilka żeczy które były tutaj poruszone.

Tak duży ciągnik miał być prawie nie wykorzystany. Po pierwszym roku użytkowania mam 265mth na liczniku. Do tego dojdzie 70mth z wiosny które zrobił ciągnik zastępczy. Czyli jak na moje nie jest wcale tak mało. W przyszłym roku będzie chodził jeszcze z prasą, więc ze 100mth jeszcze dojdzie :rolleyes:

Sprawa serwisu.
Jak kupowałem ciągnik to do serwisu było miałem ponad 60km. Na dzień dzisiejszy 30KM odemnie zaczęli handlować valtrą i w niedługim czasie ma tam także powstać serwis ;) .

I trzecia sprawa na PROW czekał bym do dzisiaj ^^

Jeśli źle zrobiłem że odświeżyłem temat to proszę modów Nie krzyczcie.....

Pozdrawiam ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 14:59

120 KM!!! Tylko z jakiej stajni? No to 120 km na 70 ha to w sam raz.Choć masz więcej łąk niż ornego. :rolleyes: Ale 100km też by wystarczyło,to zależy ile masz jeszcze ciągników do pomocy.Bo wiadomo że jak jest 1 do pomocy to duży też będzie robił trochę lekkich prac. ;)

Ale ja sie na tym nie znam tak mi się wydaje że kupiłeś ciągnik z myślą powiększenia areału. ^^