Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość

Tak mi się przypomniało . Damian , była już milicja po Ciebie , czy nasz naczelny hodowca byków jedynie znowu kłamał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

No i znowu ekipa będzie chciała oficjalnie zarabiać mniej bo im rodzinne zabiorą.:lol:
Jak żyć Premierze, jak żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Można se premię w co drugim miesiącu przyznać i jakoś dociągną do pierwszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
9 minut temu, damianzbr napisał:

Słyszeliście że pensja minimalna ma ostro poszybować w górę? To się ku..rwa przedsiębiorcom do d*py dobiorą.... Co oni czy nią, za co my przedsiębiorcy sobie teraz ferrari zatankujemy skoro większą część zysku zmuszą nas oddać tym niewdzięcznym pracownikom.

To se gaz do Ferrari założą i będzie git.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
10 minut temu, damianzbr napisał:

Mi też taki klimat się nie podoba, ale po tym co widzę ostatnio na około jestem przekonany że należę do mniejszości.

 

Disco polo, stragany, tanie żarcie, ryk i krzyk da lepszy utarg bo zainteresuje wiele osób które dysponują stosunkowo nie dużą gotówką, a  ,,francja elegancja,,  zwabi raptem 2 czy 5 nadętych puzonów oczywiście z grubą kieszenią, ale którzy łącznie zostawią mniej kasy niż w.w klientela.

Patrz na przykład biedronka vs. ekskluzywny sklep, UBER vs TAXI z flotą z pod gwiazdy itd. itd.

 

Słyszeliście że pensja minimalna ma ostro poszybować w górę? To się ku..rwa przedsiębiorcom do d*py dobiorą.... Co oni czy nią, za co my przedsiębiorcy sobie teraz ferrari zatankujemy skoro większą część zysku zmuszą nas oddać tym niewdzięcznym pracownikom.

https://40ton.net/oto-mirjan-odbieral-swoje-nowe-actrosy-konwoj-20-ciezarowek-ferrari-bentleyem-czele/

To niech zrobia targ wokół pomnika smoleńskiego. Też będzie utarg. 

Piękne miasto a fajansu narobili  i to w zabytkowej części.

Powinieneś odwiedzić Zamość i sprawdzić  te ceny dla "nadętych". Za 30 dychy możesz zjeść niezły obiad  wiec w porównaniu do nadmorskich miejscowości gdzie 500+ jeżdzi to grosze. Jak ktoś wieśniak to robi wiochę i tyle. 

No i ci restauratorzy nie mają gdzie parkować swoich Ferrari i Maserati🤣

Nie jeszcze rolnikom  jeżdzącym JD dopier...ą  w imie srawiedliwości społecznej


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Ulman napisał:

Za 30 dychy

To razem to ile to by było ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Słusznie.👍 Za 30 Pln


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
15 minut temu, damianzbr napisał:

Disco polo, stragany, tanie żarcie, ryk i krzyk da lepszy utarg bo zainteresuje wiele osób które dysponują stosunkowo nie dużą gotówką, a  ,,francja elegancja,,  zwabi raptem 2 czy 5 nadętych puzonów oczywiście z grubą kieszenią, ale którzy łącznie zostawią mniej kasy niż w.w klientela.

Sorry ale tak mi się skojarzyło jak Zamość i puzon. Otóż parafii garnizonowej w Zamościu szefował kiedyś ksiądz Puzon. Był słusznej postury i nie opierdzielał się w tańcu.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, Ulman napisał:

To niech zrobia targ wokół pomnika smoleńskiego. Też będzie utarg. 

Piękne miasto a fajansu narobili  i to w zabytkowej części.

Powinieneś odwiedzić Zamość i sprawdzić  te ceny dla "nadętych". Za 30 dychy możesz zjeść niezły obiad  wiec w porównaniu do nadmorskich miejscowości gdzie 500+ jeżdzi to grosze. Jak ktoś wieśniak to robi wiochę i tyle. 

No i ci restauratorzy nie mają gdzie parkować swoich Ferrari i Maserati🤣

Nie jeszcze rolnikom  jeżdzącym JD dopier...ą  w imie srawiedliwości społecznej

Gdyby pomnik smoleński był w środku starówki miał byś i targ wokół niego. Proste.

 

Miasto, No piękne, piękne. Ale kto narobił fajansu?

To tak samo jakby obwniniąc biedronkę  o to że w PL sprzejaje się najwięcej szajskiego jedzenia i to w dyskontach. Zamiast wysokiej jakości produkty w małych bezpośrednich sklepikach.

Było zapotrzebowanie na fajans więc jest i fajans. Już sobie nie zmyślaj że pis opłaca statystów robiących na środku fajans. Jest na to popyt jest fajans, nie będzie popytu zniknie i fajans.

 

Zamość odległa kraina, ale nie wieżę że za 30 dychy zjem niezły obiad w dodatku bezpośrednio przygotowany przez kucharza z kwalifikacjami. Chyba że dla ciebie ten niezły obiad to odgrzewany kotlet przez babę bez pojęcia z frytkami i surówką nasiekaną początkiem tyg.

 

Nie zgrywaj się, bo na prawdę nie jest mi w smak całe te buńczuczne towarzystwo 500+, przez które wiele fajnych miejsc stało się ostatnio mało fajnych z dwóch powodów. Pierwszy to właśnie ,,fajans,, w zachowaniu ludzi którzy wcześniej nie mieli kasy i nie pojawiali się w takich miejscach, a teraz są w dodatku przynieśli z domu krzyki, ryki czy disko polo (lubię każdą muzykę ale kuźwa nie śpiewam po kilku głębszych ,,miłość w zakopanym,, na cały głos w eleganckiej restauracji....) 

a drugi to nastawienie restauratorów, bileciarzy, parkingowych, recepcjonistów itp. nawet słowem się nie można o nic zapytać, a broń Boże zwrócić uwagę zamanifestować zgłosić problem, bo typ wywala cię na kopach w jednej sekundzie ponieważ może sobie na to pozwolić bo wie że na moje miejsce czeka gromada nieokrzesanych dzikusków :D

Ale co tam, trzeba zmienić lokale na takie gdzie owa klientela nie chadza i mieć trochę wyrozumiałości, przecież kiedyś się ,,dotrą,, a za nim to nastąpi nieźle sobie na nich zarobię, ja i wielu innych przedsiębiorców którzy skorzystali na rozkręceniu gospodarki przez tych ,,dzikósków,, i ich 500+

 

Także jak to mówią, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

500+ jest cool a ludzie kiedyś dorosną i wszystko wróci na swoje tory. Nawet starówka w Zamościu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, 12zbyszko napisał:

Wolne sądy

No szybkie to one nie są ... :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No chyba nie w "zwykłych" sprawach .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
36 minut temu, zetorki12 napisał:

To razem to ile to by było ? 🤔

hahah, Zastanawiam się o co ci chodzipo co cytujesz. Dopiero gdy ulman odpisał załapałem w czym rzecz.

 

Masz ten sokoli wzrok. Jakoś tak siedzisz i skrupulatnie analizujesz czy to wrodzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
46 minut temu, zetorki12 napisał:

Tak mi się przypomniało . Damian , była już milicja po Ciebie , czy nasz naczelny hodowca byków jedynie znowu kłamał ?

nie było.

 

Może nie kłamał ale nie chcieli przyjąć zgłoszenia jak to policja.

Mógł iść od razu do sądu skoro takie szybkie w sprawie szarego człowieka. :D

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, damianzbr napisał:

hahah, Zastanawiam się o co ci chodzipo co cytujesz. Dopiero gdy ulman odpisał załapałem w czym rzecz.

 

Masz ten sokoli wzrok. Jakoś tak siedzisz i skrupulatnie analizujesz czy to wrodzone?

Jakoś tak czasami samo mi się wyłapuje .       Sam też potrafię bez sensu napisać , ale to zauważam z opóźnieniem . :D

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, GRZES1545 napisał:

sondy

Co sondowałeś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985

Sondaż wyszedł kiepsko dla sądów bo Damianowi jeszcze kompa nie zarekwirowali, a nawet go nie osondzili  :)

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
37 minut temu, damianzbr napisał:

1.Gdyby pomnik smoleński był w środku starówki miał byś i targ wokół niego. Proste.

 

2.Miasto, No piękne, piękne. Ale kto narobił fajansu?

To tak samo jakby obwniniąc biedronkę  o to że w PL sprzejaje się najwięcej szajskiego jedzenia i to w dyskontach. Zamiast wysokiej jakości produkty w małych bezpośrednich sklepikach.

3.Było zapotrzebowanie na fajans więc jest i fajans. Już sobie nie zmyślaj że pis opłaca statystów robiących na środku fajans. Jest na to popyt jest fajans, nie będzie popytu zniknie i fajans.

 

4. Zamość odległa kraina, ale nie wieżę że za 30 dychy zjem niezły obiad w dodatku bezpośrednio przygotowany przez kucharza z kwalifikacjami. Chyba że dla ciebie ten niezły obiad to odgrzewany kotlet przez babę bez pojęcia z frytkami i surówką nasiekaną początkiem tyg.

 

5. Nie zgrywaj się, bo na prawdę nie jest mi w smak całe te buńczuczne towarzystwo 500+, przez które wiele fajnych miejsc stało się ostatnio mało fajnych z dwóch powodów. Pierwszy to właśnie ,,fajans,, w zachowaniu ludzi którzy wcześniej nie mieli kasy i nie pojawiali się w takich miejscach, a teraz są w dodatku przynieśli z domu krzyki, ryki czy disko polo (lubię każdą muzykę ale kuźwa nie śpiewam po kilku głębszych ,,miłość w zakopanym,, na cały głos w eleganckiej restauracji....) 

 

1.A kto ci powiedział że targowisko musi być akurat na starówce?  Czemu nie może być na warszawskim placu wokół pomnika ? Miejsca i klientów w miescie wiecej.

2. Kto narobił fajansu? Ano prosta chłopina z PISu na stanowisku prezydenta. Zamojski miał klase i wyczucie. Żadnych syfów  na starówce, porzadek, cisza, atmosfera do zwiedzania. Nawet parasole w ogródkach piwnych  były w jednym kolorze by elegancko było a nie przasnie. Ludze to bardzo doceniali i turystyka mocno ruszyła. 

3 Jak się stwarza warunki to jest fajans. Normalny człowiek powinie szanować zabytkowe miejsca wpisane na listę UNESCO.  Jak jest popyt na fajans to niech idą w cholerę kilometr dalej z tym bajzlem.

4. To że nie wierzysz to twoja sprawa. Normalnie zrobione żarcie i ludzie z całej Polski to jedzą.  Taka włoska ze starówki www.veronacafe.pl . Popatrz na ceny.

5. I właśnie takie 500+ wpuścili na rynek i dziadowo robia takie jak opisałeś. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Więc dlaczego mieszkańcy nie pójdą na sesję i nie zażądają zmiany stanu rzeczy? Może i chłopina obecny burmistrz się nie popisał, a czy ktoś teraz naciska aby powróciły jednolite parasole i spokój, ktoś zgłaszał potrzebę aby przenieść targowisko w inne miejsce?

Jeśli chodzą a on nie che spełnić woli mieszkańców będzie jest to jego ostatnia kadencja. A może ludziom to nie przeszkadza?

Za 3 dychy a w sumie do 30 zł są sałatki, makarony i jakiś odgrzewane skrawki drobiowe lub wieprzowe kolejne dania są już znacznie droższe dochodzą nawet do 50 zł.

 

Już widzę adepta 500+ zajadającego całą rodziną po steku za 6 dyszek robiącego wokół siebie burdel, piłującego japę na pół lokalu któremu nie przeszkadza że każdy z gości bacznie i z niesmakiem obserwuje jego poczynania.

Kupi frytki i cole a nie stek, dlatego to tylko kwestia czasu gdy nastąpi podział lokali na serwujące tylko frytki i zapiekanki oraz na oferujące tylko steki. Nie ma się co irytować, trzeba spokojnie przeczekać.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj