Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

DTaras    1951

Zagotowałem się raz gdy pety, puszki i pieluchę kobieta zagrzebywała w piachu. Trudno powiedzieć czy to efekt pincet. Wcześniej nigdy się z tym nie spotkałem a ostatnio śmietnik na plaży występuje masowo. Na szczęście w Chorwacji to nie przejdzie to jeszcze jest gdzie pojechać.


Po uja było do tego doprowadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985

Z ,,pewnością'' to za sprawą 500+🤑

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, DTaras napisał:

Po uja było do tego doprowadzać?

Przestań jęczeć i naucz się czerpać z tego korzyści.

 

Jeśli potrzebujesz wzoru do naśladowania to dam ci świetny przykład mentor dla ciebie:

http://cichastanica.pl/

Jebią ludzi na kasę jak się da a serwują gówno.

Frytki kilka sztuk, bez soli bo zabrakło, w dodatku zimne 8zł.

Herbata w kubku od espresso (nie wiem czy kubków im zbrakło czy oszczędzają na wodzie) 9 zł.

Zapiekanka bez keczupu 12 zł.

Browar oczywiście musi być, i tu bez zaskoczenia 5 zł, chyba on przyciągał klientów. 

Całe hordy tatusiów i mamusiów, ci pierwsi walili z butli, mamusie z kubeczka bo z sokiem, bachory odstawiały dantejskie sceny (miały gdzie w końcu restauracja w plenerze), do kasy kolejka na kilka osób. Stoliki usyfione, z głośnika nakurwia zenek, zachód słońca, woda. Pięknie k**wa pięknie taki biznes to ja rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Parafrazując . I Ty tam byłeś ,

                        miód i wino piłeś ....

                                     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A no byłem byłem.

Guzik nic nie piłem i nie jadłem. Żona herbatę.

Mają to na dwie części podzielone, jedna część normalna restauracja (i być może tam jest normalnie cokolwiek by to nie oznaczało), a drugi bar przy plaży to ten opisany spęd. Wtedy akurat restauracja była dostępna dla zorganizowanego przyjęcia, wstęp dla innych wzbroniony więc musiałem odsapnąć w drugiej części. Ale jak zobaczyłem ceny herbaty i frytek pomyślałem grubo.... A gdy zobaczyłem herbatę frytki to myślałem że mnie krew zaleje że już zapłaciłem i jakakolwiek manifestacja niezadowolenia mogła by się wiązać z interwencją 2 gogusiów stojących przy bramie.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
44 minuty temu, DTaras napisał:

Zagotowałem się raz gdy pety, puszki i pieluchę kobieta zagrzebywała w piachu. Trudno powiedzieć czy to efekt pincet. Wcześniej nigdy się z tym nie spotkałem a ostatnio śmietnik na plaży występuje masowo. Na szczęście w Chorwacji to nie przejdzie to jeszcze jest gdzie pojechać.

 

Po uja było do tego doprowadzać?

 

Taras, bo tak właśnie wygląda odzyskiwanie godności.

Damian, byli nie raz mieszkańcy, restauratorzy, szefowie muzeum, przewodnicy i hotelarze. To jest  zła kasta i bałwan ich nie posłucha. Proletariat niech się wypasa i przeszkadza normalnym ludziom w zwiedzaniu miasta a nawet w jedzeniu kotleta. 

Widzę że ty wielce wybredny kulinarnie jestes. Najpierw za 3 dychy miałbyć odgrzewany kotlet a jak jest duzy wybór włoskich dań to sa poniżej twoich poziomów kulinarnych i też źle . No cóż my na wschodzie bidne som i takie byleco jedzom. 

Prostak pozwolił na syf to jest syf. Jakby pracownicy w firmie chcieli pić codziennie (zapotrzebowanie) to też szef im powinien pozwolic?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Ulman napisał:

Widzę że ty wielce wybredny kulinarnie jestes.

Nie jestem wybredny, wręcz przeciwnie bo można rzec że jestem prymitywnym mięsożercą

i z tego powodu niestety nie lubuję się w sałatkach ani makaronach.

 

Steki, gulasze, dziczyzna, sznycle 9_9

 

sałatkę czasami robię sam, wszyscy się nią zachwycają ale dla mnie to jak trawa :D

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

To jakim prawm uważasz ze dobry makaron za 30 dychy nie można nazwać obiadem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
9 godzin temu, DTaras napisał:

Zagotowałem się raz gdy pety, puszki i pieluchę kobieta zagrzebywała w piachu. Trudno powiedzieć czy to efekt pincet. Wcześniej nigdy się z tym nie spotkałem a ostatnio śmietnik na plaży występuje masowo. Na szczęście w Chorwacji to nie przejdzie to jeszcze jest gdzie pojechać.

 

Po uja było do tego doprowadzać?

 

No widzisz . Musisz zrozumieć zalety 500+ bo jak tylko widzisz wady to pewno ciężki charakter masz . Zaletą będzie że poznasz nie tylko polskie morze 👏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Znam już wiele wybrzeży i kilka akwenów poznałem. W Chorwacji po prostu są kamienie... Weźcie przestańcie z tym zapotrzebowaniem bo to marketing z przedszkola w Waszym wydaniu. Tego się nie rozpoznaje tylko kreuje. Zatem nie jest to już potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
1 godzinę temu, 12zbyszko napisał:

No widzisz . Musisz zrozumieć zalety 500+ bo jak tylko widzisz wady to pewno ciężki charakter masz . Zaletą będzie że poznasz nie tylko polskie morze 👏 

Zaleta jest to ze możesz zobaczyć ze jęk człowiek sam pieniędzy nie zarobił to ani ich nie uszanuje ani się zachować nie potrafi. Widać tez dokładnie ze niektórzy nie bywali nad morzem nie dlatego ze ich system skrzywdził ale dlatego że się poza  swoim kibucem zachować nie potrafi

Zbychu, rozwiązałeś już może zagadnienie korzyści płynących dla podatników z tak ogromnego podniesienia kwoty wolnej od podatku?  Jakoś tak omijasz ten prosty przecież temat


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 6.09.2019 o 13:19, wojtekd napisał:

Oszustka SSchetyny ;).

 

 

 

Dnia 6.09.2019 o 18:57, OnufryZagłoba napisał:

:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

 

20 godzin temu, 12zbyszko napisał:

Ja pierd...le nawet swoich haseł wyborczych nie znają . 

Jedyne hasło  które ta hołota pamięta to :" Aby Tylko Do Poselskiej Ławy" .Hasła poszczególnych partii i ich "PrOgramy" umykają uwadze pozostałych uczestników wycieczki która liczy na to że wspólny autobus spowoduje obniżony  koszt biletu. Wszyscy oni liczą na najbardziej ogłupiały i zindoktrynowany  elektorat  który  śni po nocach że PIS mu zagraża. .

  • Like 4
  • Thanks 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A są tacy , którym "o koryto" nie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

jako podstawe należy przyjąć date wprowadzenia podniesienia kwoty wolnej od podatku i płac jaki w tym okresie występowały  ,pytanie czy dorabiający studenci na tym skorzystali czy nie w owym czasie  ?  karać oszołomstwo co zaśmieca krajobraz , tu chodzi o ich wychowanie a raczej brak tego przez ich rodziców , nwet ci co mają po 50 lat ich nie wychowano i oni popełniają błedy dalej  karać i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Co ma do tego data albo płace?  Czy rząd zaznaczył gdzieś że na tym  do przodu będą tylko ci którzy nie maja nawet pół etatu na płacy minimalnej? Cała reszta czytli pewnie 98%  podatników nie ztskuje nic albo traci. No ale jak to?  Przeciez z 3 tys masz dzielny rzą dpodniósł kwote wolna na 8 tys. Pewnie xle policzyłem  bo  dobra zmiana nie okłamała by obywatela 🤪


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

no ok . a pierwsza kwota 3 tys . w ogóle kiedykolwiek komuś dała coś z tego tytułu , cz nie ? Kwota bazowa od której podniesiono też na początku wprowadzenia jakoś działała a było to tylko 3 tys. teraz jest 8 tys , jak by wprowadzono  np. 20 tys kwoty wolej to też przy rosnących płacach za 4 lata może okazać sie nie wystarczające .chociaż  te 20 tys to już teraz nie jest zbyt wygórowną   Dla tego można zagłosować na SLD oni mają postulat by wprowadzić 30 tys kwote wolną  od podatku , Mamy wybór SLD  ma przeciwnie do peowców jakiś program .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
16 godzin temu, Ywa napisał:

:D mój tata też Zbyszek....

oj tam pośmiać można się przecież...

 

kurna-ja tez mam atlas kotow a nawet go przeczytalem[wiem normalny polak nie czyta...... ] 

polityka vegi ma 2 gwiazdki w recenzjach-czyli strata czasu, ywa tak jest czy krytycy przesadzaja ze to knot na miare smolenska a nawet wiekszy ??

filmy smarzowskiego to fantastyka ?? tylko wolyn mu sie nie udal i jest prawdziwy ??? to tez wyraz fantazji scenarzystow i rezysera....

 

 

polska bedzie rosla w sile a ludziom bedzie sie zylo lepiej- juz to kiedys slyszalem...........jak to sie skonczylo, kazdy zostal milionerem, pensje nie rosly rocznie o 600 zl tylko o 600 tysiecy. niewielu bylo  wtedy takich nieudacznikow ktorzy na garnuszku u rodzicow byli, nie pracowali bo nie musieli- przez lata utrzymywal ich niemiecki wywiad pod przykrywka pomocy dla przesladowanych politykow  solidarnosci-to z autobiografii prezesa 😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
12 minut temu, jarecki napisał:

no ok . a pierwsza kwota 3 tys . w ogóle kiedykolwiek komuś dała coś z tego tytułu , cz nie ? Kwota bazowa od której podniesiono też na początku wprowadzenia jakoś działała a było to tylko 3 tys. teraz jest 8 tys , jak by wprowadzono  np. 20 tys kwoty wolej to też przy rosnących płacach za 4 lata może okazać sie nie wystarczające .chociaż  te 20 tys to już teraz nie jest zbyt wygórowną   Dla tego można zagłosować na SLD oni mają postulat by wprowadzić 30 tys kwote wolną  od podatku , Mamy wybór SLD  ma przeciwnie do peowców jakiś program .

Kwota 3 tys dała kazdemu 3 tys. Czego tu nie rozumiesz? KAZDY miał taką kwotę wolną. Teraz KAŻDY kto zarabia ROCZNIE powyżej 12 tys ma nadal 3 tys. a zarabiajacym powyżej 85 tys daje mniej niz było kiedyś i wraz ze wzrostem zarobków maleje do zera czyli ponieśli oczywista strate na podniesieniu kwoty wolnejO.o Człowiek zarabiający 60 tys rocznie ma nadal 3 tys kwoty wolnej Gdzie więc jest te 8 tys?  To tak jakbyś wprowadził ulgę podatkowa tylko dla mężczyzn urodzonych w ostatniej dekadzie wrzesnia w roku 1997 pod warunkiem ze mają dokładnie 193 cm wzrostu,  niebieskie oczy i ważą conajmniej 108 kg.😋

Jeśli gdzies popełniłem błąd w moich wyliczeniach ,  mozesz to z pewnością  udowodnić.. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

nie błedu nie ma , ale ja zapytałem o studentów pracujących ponieważ zwiekszenie kwoty do 8 tys ,zmiejszyło podatek tym co zarabiają około do 1 tys miesiecznie jak np . dorabiajacym studentom , co nie zmienia faktu w jakim celu została podniesiona  ta kwota ,a to po to bo taki był nakaz z trybunału chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Ch... tam ze studentami. Jaki to jest odsetek pracujacych?  0,5? 1%? Nie bądź śmieszny. Rząd jednym tchem wymienia to jako sukces. Dali wiekszą ulge by zabrać więcej pieniędzy a ludzie jeszcze sie ciesza. To jakiś intelektualny dramat. Pomyśl że tak może być z wieloma dobrodziejstwami ze strony PIS. Dop


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
2 godziny temu, Ulman napisał:

Zaleta jest to ze możesz zobaczyć ze jęk człowiek sam pieniędzy nie zarobił to ani ich nie uszanuje ani się zachować nie potrafi. Widać tez dokładnie ze niektórzy nie bywali nad morzem nie dlatego ze ich system skrzywdził ale dlatego że się poza  swoim kibucem zachować nie potrafi

Zbychu, rozwiązałeś już może zagadnienie korzyści płynących dla podatników z tak ogromnego podniesienia kwoty wolnej od podatku?  Jakoś tak omijasz ten prosty przecież temat

Ja wolnej kwoty nie mam . Jak coś kupuję płacę 100 % . Już ci pisałem że taki mądry jak rostoski nie jestem.

Ale muszę przyznać że nieraz masz rację . Ostatnio widziałem że młodzież chodzi w pszetartych dziurawych spodniach i katanach . Widać efekty rządzenia Pis 😂😂😂 

Edytowano przez 12zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, 12zbyszko napisał:

młodzierz

🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Zetorki ty chyba strażak jesteś . Już poprawiam .😭 ale to nie efekty 500+😂😂😂

Edytowano przez 12zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj