Skocz do zawartości

Polecane posty

BIMAR    0

Firma Bimar ze Zwolenia zakupi każde zboża paszowe, konsumpcyjne, rzepak, łubin, groch, grykę min 25t.        Zboże kupujemy na terenie całego kraju oraz odbieramy swoim transportem. Gwarantujemy dobre ceny oraz płatność podczas załadunku towaru. Tel 517-011-781

Wiadomość z agroFakt.pl

KULAWA_KOZA    88

Dokładnie.Coś napisał na początku a potem temat się urwał.

Będzie podobnie jak z tematem co niedawno był o sprzedaży ON po całej Polsce.

OKEY    154

Widocznie ceny w tej firmie nie są najmocniejszą stroną :) .

Zetor86    5

Widocznie ceny w tej firmie nie są najmocniejszą stroną :) .

Chwalą się najlepszymi cenami a tak na prawdę niczym się nie różnią od innych. Gdzies już coś o tym Bimarze niekoniecznie dobrego słyszałem ale nie chcę wymyślać bo i nie pamiętam za bardzo o co chodziło...

Edytowano przez Zetor86

Zetor86    5

firma płaci terminowo

może i płaci, nie wiem. No to aż ciekawy jestem ile mi dadzą za paszówkę i konsumpcję? bo póki co założyli temat i wszystkich mają w poważaniu...

wojtal24    173

Ja zadzwoniłem pod ten numer z ogłoszenia to za paszowke powiedzieli mi 610plus vat

Zetor86    5

Ja zadzwoniłem pod ten numer z ogłoszenia to za paszowke powiedzieli mi 610plus vat

skoro Tobie dają 610zł to ciekawe ile mi zaproponują w lubelskim? aż zadzwonię z ciekawości. A ile masz tej pszenicy?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez SchwammalTM
      Witam,

Chciałbym zapytać jak najefektywniej uprawić pole po częściowo wylegniętym a częściowo zniszczonym przez dziki owsie. Ze względu na ogrom zniszczeń nie został on zebrany. Zaraz po inspekcji koła łowieckiego pole zostało spryskane Glyfosem. Chciałem spróbować zaorać pole, ale pług bardzo się zapycha i po przejechaniu 10 m zrezygnowałem z orki i postanowiłem zapytać się mądrzejszych ode mnie.

Dodam, że orkę próbowałem robić na różnych głębokościach - w zasadzie nie robiło to zbyt dużej różnicy - pług zapychał się identycznie, przez co orać się nie dało.

Myślałem, czy najpierw nie przeciągnąć po polu kultywatorem, ale boje się, że powtórzy się historia z pługiem. 

Agregatu ścierniskowego ani talerzówki nie mam ani też za bardzo nie ma mi kto tego pola uprawić większym ciągnikiem. Mam C330.

Z góry dziękuję za rady!
    • Przez Blueberry
      Witam

Posiadam duże ilości selera korzeniowego doskonałych Holenderskich odmian Prinz, i Brilliant. Odmiany te są bardzo cenione w branży przetwórczej ze względu na duże rozmiary, okrągłe, gładkie korzenie, oraz biały twardy miąższ bez przebarwień i tendencji do tworzenia pustych komór.
      Selery mogą być myte i pakowane w worki raszlowe lub w skrzyniopalety w zależności od upodobań odbiorcy. Na chwilę obecną selery znajdują się jeszcze w polu, jednak na życzenie klienta w każdej chwili mogę rozpocząć zbiór.
      Cechą charakterystyczna dla moich upraw jet fakt że środki ochrony roślin zostały na nich ograniczone do niezbędnego minimum.
      Posiadam również inne warzywa, więcej informacji udzielę na priv, lub telefonicznie pod numerem; 515-642-723.
      Wystawiam faktury Vat.

Serdecznie polecam

• Przez damiandg
      Koledzy mam zamiar na przyszły rok posiać pierwszy raz rzepak na około 2,5h. Nie spodziewam się na początku jakiś wielkich plonów ale wiadomo że każdy musi nauczyć się uprawiać tę roślinę. U mnie w promieniu około 25km nikt nie sieje rzepaku a co za tym idzie w okolicy nie ma żadnego skupu. Powiedzcie mi jaką odmianę zasiać na pierwszy rok która mniej więcej wybacza drobne błędy i gdzie w okolicach Dąbrowy Górniczej (Śląsk, Małopolska) można sprzedać bez problemu taką małą ilość rzepaku?