Damian_B

Members
 • Ilość treści

  304
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

25 Excellent

O Damian_B

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Trzeba powoli szykować kombajn. Po lewej midnight po prawej rgt Mela.
 2. Nie, płacą za tyle ile jest %. Jest 9 to za tyle zapłacą. Chodzi o to że jak by było poniżej 8 % nie wypłacają ale procenty zostają i przy kolejnej szkodzie sumują się. Dzisiaj już decyzja o wypłacie odszkodowania
 3. W sumie to nie musisz się jakoś przygotowywać , sprawdzi czy robak jest, policzyć łuszczyny, wprowadzi komputer i tyle.
 4. Dziś było szacowanie z PZU, 9% strat Woj łodzie Płatne od 8.
 5. To że mocznik może zaszkodzić jak jest sucho to wiem ale saletra na tym bardziej wilgotna ziemię to nie powinna zaszkodzić.
 6. Na razie niedoborów wody nie było. No wiem że muszą być spore opady a nadają teraz u mnie prawie co drugi dzień burze dla tego dam te około 80 saletry. Nie mam dużo pszenicy więc mogę zaryzykować a zaszkodzić nie zaszkodzi
 7. Warto sypać jeszcze saletrę na kłos? Zaczyna klosic się? W nocy spadło 6 l to bym dzisiaj rozsypał a nadają znowu jakieś opady
 8. U mnie w okolicy (centrum) nie palą się z podnoszeniem cen. Pasza 630 netto konsumpcja 750/780 netto. Ale niektórzy w kulki lecą z badaniem parametrów , na 3 młynach białko w granicach 13 i w górę oraz gluten powyżej 30 a na jednym dużym skupie 12 białko i gluten 25.
 9. Stosował ktoś może korrida pak? Jakieś opinie? A jak że skutecznościa tezosar extra box? Zwalcza chwasty w zalecanych dawkach czy wypadało by trochę większych dawki?
 10. Można jeszcze z cerone wjechać czy już za późno? 1/3 roślin z ościami. A wierzchu
 11. W PZU zdaje mi się że max jest 12,5 tys/ha
 12. Jak przyjdzie grad to będzie czuć pieniądz. Był gościu z PZU u mówił że był na plantacji buraka cukrowego , nie dość że mróz to jeszcze grad i 100% strat. Tam to pieniądz było czuć.
 13. Na jesieni w PZU dało radę ubezpieczyć na 5 ton po 2500. Na 3/4 klasę
 14. Też wstrzymuje się z T2 i r2. W poniedziałek wjadę pewnie z samym cerone
 15. Trochę dostał liść flagowy od mrozu...
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj