Polecane posty

Nowy81    69
1 godzinę temu, krychu napisał:

Chemirol miał mieć protendo a jednak nie będą mieć tego środka. Jedynie AsPik 250 ec 125 g tebukonazol oraz 125 g protiokonazol. Procam ma już w ofercie solo protiokonazol?

Znasz cenę Asa w Cemirol?

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubawww    314
42 minuty temu, pieter1991 napisał:

jakby ktos chciał proteusa to można ogarnąć :P

W butelkach litrowych i to po 160 to szkoda przeplacac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
fezoi napisał:

"Dla roślin" podniosło cenę na Safir z 524 (niedziela) na 652 (czekają na dostawę , przyjmują zamówienia 😊) W Agroloku w czwartek za Safir powiedzieli 560 zł .

To wina wiadomego filmu . Ps. tutaj jeszcze jest https://www.sklepfarmera.pl/safir-125-sc-adama/

Chyba nikt nie jest do tego stopnia naiwny, by płacić 650 zł za 5l. epoksykonazolu 125 ! Hieny zwietrzyły, że można nieźle zarobić na wycofywanym z rynku preparacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieter1991    99
1 godzinę temu, Kubawww napisał:

W butelkach litrowych i to po 160 to szkoda przeplacac..

Bo obudziłeś się z ręką w nocniku... trzeba było brać zapas w czerwcu jak był po 600/5L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    18
1 godzinę temu, pieter1991 napisał:

jakby ktos chciał proteusa to można ogarnąć :P

ja bym chciał,jak to można ogarnąć ew. napisz na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
8 godzin temu, losktos napisał:

Też może być. Stosowałem w ubiegłym sezonie z tebukonazolem w T2/T3 i było ok.

 

ile tebukonazolu dodawałeś do priaxora ?

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    156
Nowy81 napisał:

1 godzinę temu, krychu napisał:

Chemirol miał mieć protendo a jednak nie będą mieć tego środka. Jedynie AsPik 250 ec 125 g tebukonazol oraz 125 g protiokonazol. Procam ma już w ofercie solo protiokonazol?

Znasz cenę Asa w Cemirol?

Jeszcze nie znają ceny. Za trzy tygodnie ma być na magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badek15    6

Panowie czy połączenie protiokonazolu i azoksystrobiny na t2 również daje taki długi efekt zielonosci że podczas zbiorów słoma jest zielona ? czy w praixorze efekt zielonosci to zasługa sdhi czy strobiluryny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

Jednego i drugiego. Azoksystrobina też daje długi efekt zieloności ale wszystko zależy od dawki i terminu. Ogólnie dawka strobiluryny nie wyższa niż 120-130 g w normalnym terminie T2 nie spowoduje jakichś negatywnych skutków

21 godzin temu, robercikj100 napisał:

ile tebukonazolu dodawałeś do priaxora ?

0,7


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekZ058    135

na T2 w planach mam zamiar dać w pszenicy ozimej Priaxor 1l ale myślę jeszcze dołożyć protiokonazolu jak uważacie 100g wystarczy czy za mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    215

Czy 1150zł za Ventur 10l to dobra cena i jaką zastosować dawkę w monokulturze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348
1 godzinę temu, drobny napisał:

Czy 1150zł za Ventur 10l to dobra cena i jaką zastosować dawkę w monokulturze ?

Dobra , procam tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

ale sprzedadzą ci pojedynczo? mi tylko chcieli w jakimś pakiecie za gruba kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975
54 minuty temu, masa24 napisał:

Dobra , procam tak?

I jak tam, Panie Przemądrzały? ;)  15 zł na litrze, a gość bierze może 1/3 tego co Ty!!! Potem się śmiejesz z  tych co dają odżywki, bo jak Cię Agrii wydoi to kieszeń pusta i nie masz za co kupić.

Edytowano przez JanKrzysztof
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badek15    6
losktos napisał:

Jednego i drugiego. Azoksystrobina też daje długi efekt zieloności ale wszystko zależy od dawki i terminu. Ogólnie dawka strobiluryny nie wyższa niż 120-130 g w normalnym terminie T2 nie spowoduje jakichś negatywnych skutków

A co dorzucić do protiokonazolu na t2 żeby było okej nawet gdy się opóźni zabieg ? i w jakich proporcjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xion    86

Łasi się ktoś na te ceny wycofywanych?? Bo jak pamiętam epoksykonazol 125 niecałe 400zł a ponad 600 to już żart jeszcze coś w asortymęcie fungi zostało ale męczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348
34 minuty temu, JanKrzysztof napisał:

I jak tam, Panie Przemądrzały? ;)  15 zł na litrze, a gość bierze może 1/3 tego co Ty!!! Potem się śmiejesz z  tych co dają odżywki, bo jak Cię Agrii wydoi to kieszeń pusta i nie masz za co kupić.

Specjalnie dla ciebie sprawdzę ceny w procamie i porównam z innymi jak będę robił zakupy

Będą konkurencyjne to zmienię firmę. Wg moich obserwacji jeden ma tańszy jeden produkt a drugi droższy i na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

Nigdy na nowy nie dostanie takiej ceny jak stały klient. 

Jeśli to w pakiecie to z inputem i halnym pewnie to tanio nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Bzdura.Cześciej nowy klient dostanie lepszą cena jak stały klient.

Nowego zachęcą cena do dalszych zakupów a stały jak bierze większość u jednego to nie sprawdzia cen.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3527

Masz racje ,ja co roku negocjuje z trzema firmami i wiedzą że negocjuje w trzech miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

To ja dziękuję takiej firmie 😆 zachęca cena, a potem co? Podniosą? A cenę sprawdzam na bieżąco jak ktoś robi inaczej to brawo 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj