Polecane posty

Tomek90    2265

@losktosskoro jest nie opłacalny metkonazol w tym zabiegu to po co jego wymieniać?? Anglicy nawet pod uwagę nie biorą tego przy testach bo się nie nadaje, są lepsze rozwiązania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265
5 godzin temu, isentor napisał:

To ze strony ahdb? Możesz mi podesłać linka? Szukałem tam właśnie wpływu s.cz. na choroby ale nie znalazłem. Kiedyś mi się udało ale zgubiłem

Ja mam zrzuty albo pdf, łatwo znalesc. 

 

A co powiecie że 220g protio bije pełną dawkę cyprondilu + połowa dawki epoksy 🤔

Oczywiście patogeny przy zabiegu T1 głównie łamliwość. 

 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

amistar xtra w 1l robił robotę. Raz go stosowalem i było ok. Później go wycofali chyba. Wtedy z 20ha plon wyszedł 5t ale fakt że pierwszy raz rzepak na tych polach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isentor    81
6 minut temu, Tomek90 napisał:

Ja mam zrzuty albo pdf, łatwo znalesc. 

 

A co powiecie że 220g protio bije pełną dawkę cyprondilu + połowa dawki epoksy 🤔

Oczywiście patogeny przy zabiegu T1 głównie łamliwość. 

 

Możesz podesłać link? Szukałem tam masę czasu i nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

Jak będę się grzebał znowu to wkleję. 

10 minut temu, XTRO napisał:

amistar xtra w 1l robił robotę. Raz go stosowalem i było ok. Później go wycofali chyba. Wtedy z 20ha plon wyszedł 5t ale fakt że pierwszy raz rzepak na tych polach

A mi tam on jakoś nie bardzo. Azoksy z difinakonazolem już lepiej. 

Xtra tam u was lubelakow powinien być dostępny i to polski 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, mraukot napisał:

Ależ nalot się zrobił na epoksykonazol 😮 W Pakosie jeszcze w niedzielę mieli 22 szt. Safira 5l , a dziś już nima 🤔 W Inagri podobnie.

W Agroloku masz Safir. Godzinę temu zamawiałem 

22 godziny temu, mraukot napisał:

Ależ nalot się zrobił na epoksykonazol 😮 W Pakosie jeszcze w niedzielę mieli 22 szt. Safira 5l , a dziś już nima 🤔 W Inagri podobnie.

W Agroloku masz Safir. Godzinę temu zamawiałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isentor    81

Zostały mi resztki środków i tak sobie myślę na pszenżyto po rzepaku je wrzucić: Cindo 0,1l + Prokarb 0,5l + Bounty 0,3l byłoby to w porządku?

Edytowano przez isentor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539
55 minut temu, Tomek90 napisał:

Jak będę się grzebał znowu to wkleję. 

A mi tam on jakoś nie bardzo. Azoksy z difinakonazolem już lepiej. 

Xtra tam u was lubelakow powinien być dostępny i to polski 😁

Syngenta ma dobre nośniki.  Nie wiem, od tamtej pory mieszanina jakaś a rok temu Pictor, w tym jeszcze się nie zastanawiałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin34    141
37 minut temu, drobny napisał:

I jaka cena w Agroloku za 5l Safiru ? Maja czysty Protiokonazol?

Czysty protiokonazol mają ceny ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2145

To cena za 5l protiokonazolu czy epoksykonazolu? Bo jak za epoksy to w Internecie taka bańka była 200zł taniej.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    215

5l Safiru w agroloku kosztuje 680zł brutto :O W rolno ogrodniczym jutro rano będe wiedział czy jeszcze będzie w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za taką cenę to powinno się ich yebać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975

Tak właśnie wyglądają interesy z Agrolokiem. Najchętniej zdarliby skórę z rolnika i przyjechali na drugi dzień sprawdzić czy odrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

Za bardzo się rozbuchali i teraz myślą że mogą jebac rolnika ale są firmy co mają taniej. Od 5 lat wydzwania babka i ani raz nic nie mieli taniej niż biorę w procam, rolpol jak biorę nawozy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

"Dla roślin" podniosło cenę na Safir z 524 (niedziela) na 652 (czekają na dostawę , przyjmują zamówienia 😊) W Agroloku w czwartek za Safir powiedzieli 560 zł .

To wina wiadomego filmu . Ps. tutaj jeszcze jest https://www.sklepfarmera.pl/safir-125-sc-adama/

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

ja już sam nie wiem, jeśli tak drożeje to jak będze różnica 20 zł na ha w t1 to dokładam te 20 zł i jadę Boogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    156

Chemirol miał mieć protendo a jednak nie będą mieć tego środka. Jedynie AsPik 250 ec 125 g tebukonazol oraz 125 g protiokonazol. Procam ma już w ofercie solo protiokonazol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się w.ebałem fest. Mało u nich zamawiam a nie sprawdziłem jakie ceny są na necie. 

Zadzwoniłem tam , bo szukałem Proteusa 

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj