Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maniack1211

Ursus tylne swiatła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniack1211    0

Witam. Chciałbym sie dowiedzieć dlaczego podczas włonczonego lewego kirunkowskazu, robi mi isę choinka, mrugają swiatła stopu iswiatła pozycyjne i oczywiście lewy kierunkowskaz, równiez świeci sie stop i lewy kierunek jak wcisnę hamulec. Gdzie mogło dojść do zwarcia, w którym mniejwięcej miejscu, prawy kierunek dział wporządku.

Wiadomość z agroFakt.pl

emil94    0

Sprawdź połączenie z masą lewego kierunku ;)

Edit: Koledzy mnie wyprzedzili :)

Edytowano przez emil94

maniack1211    0

ok jutro sprawdze, a czy automacik do stopu jest tab bardzo słaby, zakupiłem w tamtym roku nowy założyłem i działa a po zimie niedziała, po zwarciu przewodów które ida do automacika stop swieci, ale po naciśnieciu hamulca nieświeci, uszkodzony automacik, moze polecacie jakieś dobre rozwiązania.Czy tylko zakup nowego

asharot    175

Dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie przekaźnika do świateł STOP.

Przeczyścić styki w automaciku to raczej będzie ciężko.

agromatik    175

Źle się wyraziłem, chodziło o spray do elektryki. Wystarczy popryskać i po kilku min. po kłopocie.

Edytowano przez agromatik

kombinator18    18

Mati posty nabijasz czy sie nie masz na czym wyzyc ??

Mam problem z ogolnym nie wlaczaniem sie swiatel migacze dzialaja.

Przekrecam stacyjke a ta jakby nie reaguje wymienic stacyjke czy moze sa jeszcze jakies błahe sprawy dlaczego nie moga dzialac ?

asharot    175

Z błahych spraw to tylko przepalone żarówki,inna awaria to już poważna sprawa wymagająca wizyty w ASO.

mati4116    0

@kombinator18 a podświetlenie zegarów ci działa? Lub tylne światła pozycyjne? Jeśli nie to sprawdź czy prąd dociera do bezpieczników. Jeśli dociera to przeczyść styki bezpieczników a jeśli nie dociera to prawdopodobnie będziesz musiał wymienić stacyjkę.

djthomas    0

kombinator18 jeśli masz starą stacyjkę to jej nie zmieniaj bo te nowo to szajs. Jeśli nie działają ci światła to najczęstrzym powodem są spalone bezpieczniki

mati4116    0

@djthomas skoro kolega @kombinator18 piszę o takim problemie to moim zdaniem sprawdził bezpieczniki i z nimi jest wszystko ok.

kombinator18    18

Bezpieczniki git stacyjka niestety z tych nowych wszystko podlaczone itd kupie nowa stacyjke bo na halogenach nie bede kierowcow oslepial :lol:

bobytempelton    158

W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie, podpięcie komputera pokładowego twojego ursusa pod elektronicznego diagnostę, ze specjalną zakładką c-360, to rozwieje twe wszystkie wątpliwości <_<

mati4116    0

Kolego @bobytempelton a od kiedy to ursus c 360 ma komputera pokładowy? Co?

bobytempelton    158

@mati4116 twoje poczucie humoru w skali od 1 do 10 to jakieś -12 :lol: znajdujecie banalno-głupie powody usterek to ja też znalazłem :rolleyes: oczywiście bez urazy

mati4116    0

Kolego @bobytempelton z tego co ja wiem to te najbardziej banalne przyczyny usterek są zazwyczaj najbardziej trafne. Więc się tutaj nie wymądrzaj. Kolega @kombinator18 napisał że ma taki problem więc trzeba poznać kilka rzeczy skoro nie jest na miejscu aby mu pomóc a tobie nikt nie karze pisać na tym forum.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować