Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

Bananek    16868
bratrolnika napisał:

Nie chwal ich tak, tylko na początku zobacz czy klamki masz od środka, bo może na zewnątrz są 😁

jak mi wstawiali okna to majster opowiadał, że kiedyś baba sobie tak właśnie zażyczyła, żeby jedno okno wstawić klamką na zewnątrz. w razie jakby zacięły się drzwi.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Na rodzinnej wiosce taka jedna rodzina -patologia mieszkała, i z tego co pamiętam to od zawsze mieli okna założone "na lewą stronę"

Edytowano przez bratrolnika
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
6 minut temu, Bananek napisał:

kiedyś baba sobie tak właśnie zażyczyła, żeby jedno okno wstawić klamką na zewnątrz. w razie jakby zacięły się drzwi.

Mają ludzie pomysły, mnie by to do głowy nie przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12929
17 minut temu, pedro2 napisał:

To było do przewidzenia że prędzej czy później tak będzie, nie dziwi mnie to 

Edytowano przez Łolek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
13 minut temu, Łolek napisał:

To było do przewidzenia że prędzej czy później tak będzie, nie dziwi mnie to 

 Może gdzie i polacy swoje wyexportowali a z ukrów nasze karmią 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    7928
43 minuty temu, bratrolnika napisał:

Nie chwal ich tak, tylko na początku zobacz czy klamki masz od środka, bo może na zewnątrz są 😁

Nie chwalę....aż żem poszedł sprawdzić, ale klamki od środka ufff...ale jeszcze będą wstawiać i okna i drzwi, to... przypilnuję 😁

A poważnie, to akurat ta ekipa już kolejny raz u mnie robi i nie miałem zastrzeżeń do tej pory. Facet ma skład materiałów budowlanych i ekipę. Sam nie robi, bo ma jakiś problem z kręgosłupem, ale cały dzień był na miejscu i nadzorował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
11 godzin temu, DANDYS napisał:

Może nie będzie tak źle

FB_IMG_1685819224976.jpg

Był przymrozek ,mapa idealnie pokazuje moje miejsce zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916
2 godziny temu, Qwazi napisał:

Siemanko. 9°, szronu nie widziałem jak wczoraj, obym w parkach i kukurydzy nie zobaczył tego co wczoraj

Jak żeś sąsiadom pokosił, to one już dzisiaj będą tam szaleć i przewracać. Ja se we wtorek pozbieram tylko😎

Ale o tym nasypie ziemi to mi nikt nie powiedział i zabezpieczenie w kosiarce ścieło 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
57 minut temu, Łolek napisał:

To było do przewidzenia że prędzej czy później tak będzie, nie dziwi mnie to 

Na ARD jest taki program Brendpunkt.Ciekawe rzeczy tam czasem mówią.Np dlaczego Polska zawaliła swoje magazyny przenica.Ano  dlatego że liczyła na wybuch wojny po tej prowokacji w Przywodowie a że tak się nie stało to jesteśmy zaj..... towarem.Podobno podpisana na to zborze była umowa z Ukrainą.Lub temat po jaka cholerę Polsce 1000czolgow z Korei skoro nawet tych które wysłane były na Ukraine nie było kim obsadzić.Masa naszych urzędników i wojskowych tam się wypowiada oczywiście z zasłonięta twarzą.Majatek Zalenskiego w czasie trwania wojny wzrósł o 140mil dolarów jego żona przed koronacja Karola była na zakupach w Warszawie i w jednym z butików 50tys zł zostawiła.

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    7928

Szymek, bo ja nie wiem, gdzie nasyp...na sąsiadowym...jest🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
10 godzin temu, pedro2 napisał:

Niby sprzedaję, ale dla ciotki to wiesz jaka to sprzedaż.. nie no muszę wiedzieć mniej więcej, będzie czy nie?

kurła tyle tych co tam leży to zmierz każdy osobno i bedziesz wiedział 😛 

2 godziny temu, 6465 napisał:

Nie mam lasu.

juz cały sprzedałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
5 minut temu, radekz200 napisał:

 😛 

juz cały sprzedałes?

Nikt mi go nie dał😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5594
Chłoporobotnik napisał:

9 godzin temu, gregor1284 napisał:

Świadkiem będziesz?

W to mnie nie mieszaj...

Wiatr dalej zimny, słonecznie. Na 10 się trza zameldować na zebraniu a potem się zobaczy.

Co masz za zebranie?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14121
41 minut temu, pedro2 napisał:

@gregor1284 a co Ci, że po lekarzach biegasz?

Tam zaraz biegasz. W szpitalu byłem bo kamień na nerce mi się pojawił i w piątek byłem na kruszeniu. Wczoraj w zupełnie innym celu podróż była 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14121
22 minuty temu, marcin19071980 napisał:

Na ARD jest taki program Brendpunkt.Ciekawe rzeczy tam czasem mówią.Np dlaczego Polska zawaliła swoje magazyny przenica.Ano podobno dlatego że liczyła na wybuch wojny po tej prowokacji w Przywodowie a że tak się nie stało to jesteśmy zaj..... towarem.Podobno podpisana na to zborze była umowa z Ukrainą.Lub temat po jaka cholerę Polsce 1000czolgow z Korei skoro nawet tych które wysłane były na Ukraine nie było kim obsadzić.Masa naszych urzędników i wojskowych tam się wypowiada oczywiście z zasłonięta twarzą

Tak to się porobiło że prawdy co się dzieje w pl trzeba szukać w obcych mediach 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
41 minut temu, marcin19071980 napisał:

Na ARD jest taki program Brendpunkt.Ciekawe rzeczy tam czasem mówią.Np dlaczego Polska zawaliła swoje magazyny przenica.Ano  dlatego że liczyła na wybuch wojny po tej prowokacji w Przywodowie a że tak się nie stało to jesteśmy zaj..... towarem.Podobno podpisana na to zborze była umowa z Ukrainą.Lub temat po jaka cholerę Polsce 1000czolgow z Korei skoro nawet tych które wysłane były na Ukraine nie było kim obsadzić.Masa naszych urzędników i wojskowych tam się wypowiada oczywiście z zasłonięta twarzą.Majatek Zalenskiego w czasie trwania wojny wzrósł o 140mil dolarów jego żona przed koronacja Karola była na zakupach w Warszawie i w jednym z butików 50tys zł zostawiła.

Widzisz, masa urzędników siedzi w niemieckiej kieszeni, cała masa ludzi w administracji należy do PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, jahooo napisał:

Widzisz, masa urzędników siedzi w niemieckiej kieszeni, cała masa ludzi w administracji należy do PO

Ja tylko napisałem co mówią ale chyba gdyby to było nie prawda to momentalnie był by szum.Tak jak z tymi Polskimi obozami śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

a ze to bzdury to nie sprawdziles ???? 1000 czolgow ??

to cale forum -powielacie bzdury 

Ile mamy czołgów z Korei?
 
 
Dotychczas zawarte z firmą Hyundai Rotem kontrakty opiewają na 3,37 mld dol. (netto) i 2,4 mld dol. (netto). W ich ramach przewidziano dostawy łącznie 189 czołgów i 212 armatohaubic zbudowanych na podwoziu gąsienicowym, które do 2026 r.6 gru 2022

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj