Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
1 minutę temu, slawek74 napisał:

myślałem że masz coś żeby pogryźć ...

Zęby to chyba jeszcze ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, Łolek napisał:

To są bajki 

16858780043525557630950243006169.jpg

Myślałem że to obrady sejmu🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12427
21 minut temu, DANDYS napisał:

widzieli na TVN24 ilu ludzi

Oglądam od rana tvpinfo i nic nie widziałem. Może odwołali ten marsz🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Syskie sy

Stalcy jus poglses

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12212
marcin19071980 napisał:

1 minutę temu, slawek74 napisał:

myślałem że masz coś żeby pogryźć ...

Zęby to chyba jeszcze ma

ja 🤔 w tygodniu u dentystki byłem...😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, slawek74 napisał:

ja 🤔 w tygodniu u dentystki byłem...😁

Był tylko ból czy dla oczu też coś było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4450
2 minuty temu, slawek74 napisał:

ja 🤔 w tygodniu u dentystki byłem...😁

Czy protetyczki🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12965
14 minut temu, 6465 napisał:

Oglądam od rana tvpinfo i nic nie widziałem. Może odwołali ten marsz🤔

Teraz chwilę posłuchałem tvnu i co tego pierdolenia to kurna jestem przerażony bo chyba za okupanta było lepiej niż za pisu, 

Odjebanie totalne, jak słucham tych przepychanek czy z jednej czy z drugiej to rzygać się chce, gdzie w tym wszystkim jest zwykły normalny obywatel 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4450

No i obiad u teściowej wciągnięty -teraz poważne konwersacje będą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2216
1 godzinę temu, superfarmer02 napisał:

Niestety już sprzedany. Co dobre to długi nie stoi. Spalanie podobno mniejsze od 5211. 

mam trochu większego z napędem ,to na hektar tej samej roboty ,to sporo mniej spali od c 360 ,a i cicho w kabinie ,usłyszysz telefon ,i możesz rozmawiać . Tylko że z częściami mało psującymi się to kłopot ,bo tam filtry ,sprzęgla ,lampy ,tłoki ,pierścienie ,uszczelki czy szyby,to bez problemu ,ale i wiele częsci pasuje z innych modeli fiata ,new hollanda . Chcąc kupić normalną częsc z katalogu ,to musisz latać po  e sklepach i czasem podany jest numer zamiennika ,a ten numer  np z casse ,i wtedy sporo taniej to samo . Wczoraj urwałem linkę sprzęgła ,to cena nie pamiętam czterdzieści złoty ,brałem nie org fiata z tym numerem tylko zamiennik z jakiegoś innego traktora idealnie pasujący [kupiona była wcześniej,gdyż jej śmierć przewidywałem na tamten rok]

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14153
5 minut temu, Łolek napisał:

Teraz chwilę posłuchałem tvnu i co tego pierdolenia to kurna jestem przerażony bo chyba za okupanta było lepiej niż za pisu, 

Odjebanie totalne, jak słucham tych przepychanek czy z jednej czy z drugiej to rzygać się chce, gdzie w tym wszystkim jest zwykły normalny obywatel 

Lepiej porozmawiajmy i moim stanie zdrowia. Odkryłem nowe schorzenie.... nie mogę pojedynczymy palcami u stóp poruszać..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12427
5 minut temu, Baks00 napisał:

No i obiad u teściowej wciągnięty -teraz poważne konwersacje będą 

Teściowa będzie majątkiem dzielić?

To może trzeba było jej tego grafiti na ścianie w pokoju nie malować 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3241
2 godziny temu, Łolek napisał:

Niby nikt nie był a ni 🤔😉

 

Wiesiek dupe pod kołdrę chowaj a nie sexy przy otwartym oknie i efekty są 🤭

A żebyś wiedział ,alele już lepiej pospałem trochę w kościele nie byłem.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2216

     Jak będzie taka susza dalej ,to dla tych co ukraińskie zborze kazali przyjąc   ,będą ordery czepiać ,ot chichot losu . A ukropu powiedzą dawajta swój sprzęt iamunicję z wdzięczności ,bo my tego nie zapomnimy ,oj nie zapomnimy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, Łolek napisał:

Teraz chwilę posłuchałem tvnu i co tego pierdolenia to kurna jestem przerażony bo chyba za okupanta było lepiej niż za pisu, 

Odjebanie totalne, jak słucham tych przepychanek czy z jednej czy z drugiej to rzygać się chce, gdzie w tym wszystkim jest zwykły normalny obywatel 

Łolek, chłopie.A kogo tam na górze interesuje co my robimy.My jesteśmy od płacenia podatków a nie od tego żeby się nami przejmować.Robia takie wały że w głowie nam się nie mieści.To wszystko kiedyś wyjdzie ale wtedy to już będzie przedawnienie.Jacus mi tu zarzuca że gdzieś tam usłyszałem o przekrętach i tu wstawiam nie sprawdzone informacje.Sprawdzic to ja sobie mogą rozkład jazdy autobusów a nie to co tam się wyprawia.Trzeba robić swoje i się nie oglądać na nic bo z góry nic nie dają.No chyba że trochę piachu na koniec.

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4450
4 minuty temu, 6465 napisał:

Teściowa będzie majątkiem dzielić?

To może trzeba było jej tego grafiti na ścianie w pokoju nie malować 😁

Teściowej majątek... 😁🤦 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, gregor1284 napisał:

Lepiej porozmawiajmy i moim stanie zdrowia. Odkryłem nowe schorzenie.... nie mogę pojedynczymy palcami u stóp poruszać..  

A tu już taki jeden był co co 10min nowe choroby go trafiały.

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    442
1 godzinę temu, jahooo napisał:

a co chcesz wiedzieć ? od MTZ-ta reglator napięcia

Wiem , zjarał się chyba. Czuć spalenizną, niby pokazł napięcie 17,5V. Kupiłem nowy ale niema tej śruby regulacyjnej zima-lato. Na nowym 14,5V,czyli ustawiony na wyższe ładowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8036
3 godziny temu, GRZES1545 napisał:
3 godziny temu, Pafnucy12 napisał:

Nie jest źle, bo o chorobach nic nie było 😄

Albo o lekarstwach 🙆‍♂️

O dorosłych dzieciach i wnukach, też nie było🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056
37 minut temu, Baks00 napisał:

No i obiad u teściowej wciągnięty -teraz poważne konwersacje będą 

ja po poludniu tez jade do tesciowej .. ale chyba powaznych konwersacji nie bedzie. bedzie tez tesc szwagra a on z podlasia a mieszka na podkarpaciu, moz eo rolnictiwe pogadamy ,pod jaroslawiem jego zona ma gospodarke.

32 minuty temu, gregor1284 napisał:

Lepiej porozmawiajmy i moim stanie zdrowia. Odkryłem nowe schorzenie.... nie mogę pojedynczymy palcami u stóp poruszać..  

a tym nawiekszym palcem to jeszcze dasz rade ruszac ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3684
37 minut temu, kizak napisał:

mam trochu większego z napędem ,to na hektar tej samej roboty ,to sporo mniej spali od c 360 ,a i cicho w kabinie ,usłyszysz telefon ,i możesz rozmawiać . Tylko że z częściami mało psującymi się to kłopot ,bo tam filtry ,sprzęgla ,lampy ,tłoki ,pierścienie ,uszczelki czy szyby,to bez problemu ,ale i wiele częsci pasuje z innych modeli fiata ,new hollanda . Chcąc kupić normalną częsc z katalogu ,to musisz latać po  e sklepach i czasem podany jest numer zamiennika ,a ten numer  np z casse ,i wtedy sporo taniej to samo . Wczoraj urwałem linkę sprzęgła ,to cena nie pamiętam czterdzieści złoty ,brałem nie org fiata z tym numerem tylko zamiennik z jakiegoś innego traktora idealnie pasujący [kupiona była wcześniej,gdyż jej śmierć przewidywałem na tamten rok]

Czyli z częściami większego problemu nie ma tylko trzeba dobrze poszukać? Długo go masz? Jak model? Była kiedyś taką awaria że ziemniaki go na kilka dni bo był problem z częściami? Są tam jakieś kłopotliwe podzespoly który w razie awaria nie idzie dostać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14153
4 minuty temu, jacus napisał:

ja po poludniu tez jade do tesciowej .. ale chyba powaznych konwersacji nie bedzie. bedzie tez tesc szwagra a on z podlasia a mieszka na podkarpaciu, moz eo rolnictiwe pogadamy ,pod jaroslawiem jego zona ma gospodarke.

a tym nawiekszym palcem to jeszcze dasz rade ruszac ???

Dam radę. Wyślij nr na pw to Ci zaprezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj