Po co? Roboty nie przerobię, aby więcej hodować musiałbym kupować zboże albo dobrać dzierżawy, duże zwiększenie hodowli wiąże się z nowym budynkiem a po co mi to? To co teraz zwiększyłem nioski to kosztem likwidacji chowania brojlerów poza 50 na rok dla siebie, perlików i kaczek.