superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

bartek1992    145
1 godzinę temu, damianos95 napisał:

Wyczyść skrzynkę 

Najlepiej jak najmniej narazie się rozglądam ale coś około 60tys może trochę więcej 

już wyczyszczona 


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
1 minutę temu, tytanowyJanusz napisał:

Po mojemu drogo w UJ. Kilka lat temu kupiliśmy samoróbka bez plandeki za 1500 z papierem. Ile ona już ton przewiozła, napewno mocniejsza od tych nowych. Ostatnio patrzyłem na jakieś większe wymiarowo bez papiera to nic nie ma. Pożyczałem taka jak z linku do przewozu burt to strach bylo mocniej pas ściągnąć żeby ramy nie uszkodzić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
damianos95 napisał:

Zadowolony jesteś ? Jak ze spalaniem ? Dla mnie za duza  Ale ciężko znaleźć w fajnym stanie pewnie sporo się najezdziles nim kupiłeś chyba że masz farta

No parę sztuk oglądałem. Lepiej mieć zapas mocy. Chciałem akutat ten model ale nie wykluczałem ani 155 ani 120 a nawet oglądałem modele z serii 14. I co lepsze jechałem oglądać 120.54 i nie dojechałem bo po drodze zajeżdżałem do handlarzy i kupiłem - nie była ogłoszona. Sezon przerobiłem ma swoje za I przeciw no i sprzęt leciwy ale taki chciałem taki mam. Spalenie, hmmm... liczyłem że będzie mniejsze. Rozpieszczony byłem spalaniem mtzta.


tytanowyJanusz napisał:

https://sprzedajemy.pl/przyczepka-z-2021-malo-uzytkowana-lukow-2-6bea9f-nr66969654

Tanio czy drogo?

Szkoda że przednia burta nie jest otwierana

cena spora ale pewnie po tyle teraz chodzą. Ja osobiście takiej bym nie kupił bo to delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
6 minut temu, Grzechooo napisał:

No parę sztuk oglądałem. Lepiej mieć zapas mocy. Chciałem akutat ten model ale nie wykluczałem ani 155 ani 120 a nawet oglądałem modele z serii 14. I co lepsze jechałem oglądać 120.54 i nie dojechałem bo po drodze zajeżdżałem do handlarzy i kupiłem - nie była ogłoszona. Sezon przerobiłem ma swoje za I przeciw no i sprzęt leciwy ale taki chciałem taki mam. Spalenie, hmmm... liczyłem że będzie mniejsze. Rozpieszczony byłem spalaniem mtzta.

 

cena spora ale pewnie po tyle teraz chodzą. Ja osobiście takiej bym nie kupił bo to delikatne.

 

MTZ 80km ? Ile ci spalał w orce i ile byłeś w stanie zaorać na godzinę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1142
34 minuty temu, tytanowyJanusz napisał:

https://sprzedajemy.pl/przyczepka-z-2021-malo-uzytkowana-lukow-2-6bea9f-nr66969654

Tanio czy drogo?

Szkoda że przednia burta nie jest otwierana

Pewnie taniej niż nowa, ale ciągle drogo chociaż ze względu na ramę z blachy zimnowalcowanej. W 2011 za Rydwana dałem, jak mnie pamięć nie myli chyba 2500, No i sprawdź jakie masz DMC wpisane w dowodzie samochodu, bo tu 750, a nie wszystkie samochody tyle mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, Grzechooo napisał:

przecież napisał że na styk to jeszcze nie potrzebuje, ale w sumie rady doświadczonych w temacie bezcenne😛

 

Ja szukałem ciągnika na początku koło 40, potem 50 a kupiłem za prawie 70.

 

a ja szukałem do 40, kupiłem za 18, a tydzień wcześniej poszedł 1246 za 25 w stanie takim samym lub lepszym niż mój, troche żałuje, i tego fendta 615lsa z turem, tuzem, i womem, miałbym ciągnik o który nie musialbym się martwić  o brak mocy, a i na usługi by się pojeździło  


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
damianos95 napisał:

MTZ 80km ? Ile ci spalał w orce i ile byłeś w stanie zaorać na godzinę ?

Tak 80km, wszystko zależy od ziemi, pługa i warunków. Jak lekka ziemia to 12l/ha i ok 1:15 godz. Na borowinach to i 18-20l szło.


igor10246 napisał:

a ja szukałem do 40, kupiłem za 18,

rekin biznesu z Ciebie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
1 godzinę temu, jacor73 napisał:

Pewnie taniej niż nowa, ale ciągle drogo chociaż ze względu na ramę z blachy zimnowalcowanej. W 2011 za Rydwana dałem, jak mnie pamięć nie myli chyba 2500, No i sprawdź jakie masz DMC wpisane w dowodzie samochodu, bo tu 750, a nie wszystkie samochody tyle mają.

10lat temu to inna epoka. Teraz cokolwiek z rydwana kosztuje krocie. W tamtym roku kupowałem przyczepkę to za gołego sorela 2osiowego ~230/140 dałem koło 3200. Tych wymiarów jednoosiowa z kołem podporowym i zapasowym kosztowała tyle samo. Plandeka ze stelażem to było wtedy chyba ponad 800zl - nie pamiętam, albo stelaż z plandeka 800, albo stelaż 800 i plandeka 200. Teraz jeszcze wszystko poszło do góry. Cena jak że wszystkim - wystawiaja drożej niż sami zaplacili za nowe. Takie czasy pojebane 🤷

1 godzinę temu, jacor73 napisał:

Pewnie taniej niż nowa, ale ciągle drogo chociaż ze względu na ramę z blachy zimnowalcowanej. W 2011 za Rydwana dałem, jak mnie pamięć nie myli chyba 2500, No i sprawdź jakie masz DMC wpisane w dowodzie samochodu, bo tu 750, a nie wszystkie samochody tyle mają.

10lat temu to inna epoka. Teraz cokolwiek z rydwana kosztuje krocie. W tamtym roku kupowałem przyczepkę to za gołego sorela 2osiowego ~230/140 dałem koło 3200. Tych wymiarów jednoosiowa z kołem podporowym i zapasowym kosztowała tyle samo. Plandeka ze stelażem to było wtedy chyba ponad 800zl - nie pamiętam, albo stelaż z plandeka 800, albo stelaż 800 i plandeka 200. Teraz jeszcze wszystko poszło do góry. Cena jak że wszystkim - wystawiaja drożej niż sami zaplacili za nowe. Takie czasy pojebane 🤷

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2201
10 godzin temu, Chłoporobotnik napisał:

Rozsiewacza to za darmo nie chcę, od tego jeszcze ręce są. 

 Zeby to choć siodło miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
7 minut temu, superfarmer02 napisał:

Pod takie mocowanie da się wsadzić wąski ząb? 

Screenshot_2022-11-18-06-38-57-226_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Od da się, wąski ząb nie ma dziury. Choć pewności nie mam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
28 minut temu, kizak napisał:

 Zeby to choć siodło miało

Wszystko jest możliwe do zrobienia .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9917
28 minut temu, 6465 napisał:

Od da się, wąski ząb nie ma dziury. Choć pewności nie mam.

Dziurę ma, tylko że to nie jest uchwyt na ramę 60*60 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2201

 Hektarów i tak nie będziesz siał ,przerost formy nad treścią.

8 minut temu, mf362 napisał:

Wszystko jest możliwe do zrobienia .

 A zawalisko i następny klamont do serwisu zostanie    ,chociaż w jakichś szkółkarskich ,warzywniakach ,gdzie ciągnik nałamie to może i sens ,albo i nie .😐

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
2 godziny temu, superfarmer02 napisał:

Pod takie mocowanie da się wsadzić wąski ząb? 

Screenshot_2022-11-18-06-38-57-226_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

pierdziel te uchwyty, przyjedź, to przyspawamy zęby do ramy🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

pierdziel te uchwyty, przyjedź, to przyspawamy zęby do ramy🤣

Będzie zabezpieczenie non stop.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj