superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Grzechooo    789
bratrolnika napisał:

8 minut temu, mf362 napisał:

Albo dwu letnią kuge jak się komuś podoba 

Akurat dwuletnia Kuga mi się nie podoba, wolałbym starszą jeśli już 

Choć ostatnio po głowie co raz częściej chodzi mi po głowie zakup nowego auta, akurat teraz mogę sobie na to pozwolić, a kto wie, może więcej okazji w tym życiu już nie będzie 

ale ford ch..Ja wort😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25630

Kilka miesięcy temu byłem w salonie,  kuga od 140tys. Do wyboru tylko benzyna, lub dwie hybrydy.

Coś w rozsądnym wyposażeniu to 200 trzeba było położyć i pół roku czekać.

Mustang elektryk od 320tys. I schodzą jak ciepłe bułeczki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
8 minut temu, bratrolnika napisał:

Aktualnie diesla to w mało której marce możesz dostać, jeśli mówimy o nowych

jeszcze masa aut jest dostępnych 

mokka duter kuga 

nie mówiąc już o autach klasy premium 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1142
52 minuty temu, bratrolnika napisał:

Nie za 90 a za 95

Koło tego zaczynają się ceny nowej Suzuki Vitary, fakt że w bieda opcji, coś takiego akurat to już powyżej 100 trzeba mieć 

Za tyle kupisz też Dacie Dustera, choć tego pod uwagę nie biorę

W cenniku tak, ale żeby wyjechać z salonu, to trzeba grubo powyżej 100 położyć

42 minuty temu, bratrolnika napisał:

 

Choć ostatnio po głowie co raz częściej chodzi mi po głowie zakup nowego auta, akurat teraz mogę sobie na to pozwolić, a kto wie, może więcej okazji w tym życiu już nie będzie 

Brałem nowe z salonu, ale teraz wolę pewne 1, 2 latki

Edytowano przez jacor73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25630
13 minut temu, pawel885 napisał:

jeszcze masa aut jest dostępnych 

mokka duter kuga 

nie mówiąc już o autach klasy premium 

Nie ma już kugi w dieslu.

Jedyny jeszcze ford w dieslu to Ranger

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, jacor73 napisał:

W cenniku tak, ale żeby wyjechać z salonu, to trzeba grubo powyżej 100 położyć

Brałem nowe z salonu, ale teraz wolę pewne 1, 2 latki

A ja wolę takie graty kilkunastoletnie 😛 najlepsze , nie trzeba tak dbać , dmuchać i chuchać , zostawić na parkingu bez strachu że zarysują , można wszystko wpierdzielić do bagażnika 😉

Nawet zamykać nie trzeba , no chyba tylko po to żeby ktoś nie nasrał do środka 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19720
1 minutę temu, Dziad932 napisał:

 😛 😉

Nawet zamykać nie trzeba , no chyba tylko po to żeby ktoś nie nasrał do środka 🤭

W moim caddym bałby się 😂

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1142
4 minuty temu, Dziad932 napisał:

A ja wolę takie graty kilkunastoletnie 😛 najlepsze , nie trzeba tak dbać , dmuchać i chuchać , zostawić na parkingu bez strachu że zarysują , można wszystko wpierdzielić do bagażnika 😉

Nawet zamykać nie trzeba , no chyba tylko po to żeby ktoś nie nasrał do środka 🤭

No i tu Marcinie muszę Ci przyznać 100% rację, im starszy dupowóz, tym bardziej człek ma bardziej wyrąbane na jakieś wgniotki czy inne uszkodzenia 

Edytowano przez jacor73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
3 minuty temu, Dziad932 napisał:

nie trzeba tak dbać , dmuchać i chuchać

taaaa i żalić się na forum że szkoda 500zł na głowicę bo pasek jebnął 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo pieniądze wydane na remont samochodu są jak wyrzucone w błoto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 minutę temu, Dziad932 napisał:

Bo pieniądze wydane na remont samochodu są jak wyrzucone w błoto 

bym rzekł raczej że szkoda dokładać 500zł do auta wartego 600 😄

a tak poważnie to jeszcze chwila i skończy się jazda takimi samochodami 

będzie jak z piecami 

zaczną wycofywać powoli rejestrację używanych euro 1.2.3.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
22 minuty temu, Dziad932 napisał:

A ja wolę takie graty kilkunastoletnie 😛 najlepsze , nie trzeba tak dbać , dmuchać i chuchać , zostawić na parkingu bez strachu że zarysują , można wszystko wpierdzielić do bagażnika 😉

Nawet zamykać nie trzeba , no chyba tylko po to żeby ktoś nie nasrał do środka 🤭

Nie no... Nimo to jak powozić się jak prawdziwy dziad 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1774
23 minuty temu, pawel885 napisał:

bym rzekł raczej że szkoda dokładać 500zł do auta wartego 600 😄

a tak poważnie to jeszcze chwila i skończy się jazda takimi samochodami 

będzie jak z piecami 

zaczną wycofywać powoli rejestrację używanych euro 1.2.3.....

zamiast normalnie pozwolić by starsze auta samoistnie znikły z rynku wtórnego wraz z przebiegiem , zużyciem i brakiem dostępności części zamiennych zarówno nowych jak i z demontażu to kombinują by ludzie musieli iść w koszty i nakręcają przemysł motoryzacyjny porównywalnie z producenckim zaleceniem serwisu "long life"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
2 godziny temu, MonteChristo napisał:

Takie, że ogłoszenie już nieaktualne. A co tam i za ile było wystawione?

2 godziny temu, bratrolnika napisał:

Za taką kasę to można już nowego suva kupić, a nie 20-letni traktor 

Chyba dawno nie patrzyłes na cenniki..

1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Części nie są kosmicznie drogie ,jeśli dobrze pamiętam to lemiesz z dłutem ok 200 brutto

Teraz za lemiesze i dłuta (frank/granit) wyszło mi ~160. Za frank/coś lepszego niż granit wychodziło ~180

1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Nie za 90 a za 95

Koło tego zaczynają się ceny nowej Suzuki Vitary, fakt że w bieda opcji, coś takiego akurat to już powyżej 100 trzeba mieć 

Za tyle kupisz też Dacie Dustera, choć tego pod uwagę nie biorę

Ceny podstawowych wersji to szkoda w ogóle patrzeć. Byle pierdoły wrzucisz i już Ci się robi kupka pieniędzy do dołożenia. Albo inaczej - ja akurat jestem z tych co wolałby uzywany, ale lepiej wyposażony i z lepszym silnikiem, niż najbiedniejszy ale najważniejsze, że nowy.

1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

 

Choć ostatnio po głowie co raz częściej chodzi mi po głowie zakup nowego auta, akurat teraz mogę sobie na to pozwolić, a kto wie, może więcej okazji w tym życiu już nie będzie 

Parę lat temu myślałem o kupnie czegos nowego dla połowicy, coś wielkości meganki, ceeda itp. Nawet coś tam w salonie już oglądaliśmy. Ale jak się dołożyło coś do wyposażenia, żeby to sensownie wyglądało, to jakieś chore pieniądze się robiły. Teraz to już w ogóle kupono nowego auta to dla mnie jakaś finansowa abstrakcja. Jak stówy nie masz, to nie ma w ogóle po co nawet przeglądać. Chyba, że jakieś biedne Clio , czy inna scalę chce się kupić. Do tego wybór silników żaden w większości popularnych modeli. 

Rozwalił mnie jakiś czas temu kumpel. Zarobki ma takie jak ja - wtedy coś lekko ponad 4k, żona nie pracowała, 3dzieci i wziął nówkę suva z rata 1400/msc..odważnie. ale w sumie jakoś dal radę, jeszcze chyba 2-3lata mu zostały. 

1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Sąsiad teraz kupił kuge 2014 rok, ponad 50 tys dał nie pamiętam ile dokładnie. 170 tys ma przejechane 

Rodzice kolegi mają ten rocznik w klekocie, to jak parę razy do roboty nim jeździliśmy, to tak d*py nie urywał. Nie siedziałem w innych suwach z tego rocznika, ale jakoś nie widzę za co miałbym tam płacić te pieniądze - zdecydowanie mi nie podszedł.

54 minuty temu, Agrest napisał:

 

Jedyny jeszcze ford w dieslu to Ranger

W robocie mamy rangera 3.2. to tak szału nie ma. W pierwszym/drugim roku zaczęła pekac blacha na pace. W ostatnim roku jakieś masakryczne problemy z elektroniką - wieczna choinka na desce. Pojechał na serwis, zrobili. Pojechali go odebrać, to 10km odjechali i znowu to samo. Chyba 3razy lądował z tym samym w serwisie. W końcu ASO stwierdziło, że auto nie jest samochodem terenowym i jakiś tam modul jest nieosłonięty i od tego wariuje. Jakieś problemu z adblue - dłuższy czas cały czas wisiał komunikat że za niski stan. Automat dość szorstko pracuje. No i mega wkurwiające jest w robocie to, że nie można w nim (i nie tylko) wyłączyc świateł. W normalnym użytkowaniu pewnie nie przeszkadza tak, ale to jakiś durnowaty pomysł. Do tego np stoję z wyłączonym silnikiem, otwieram drzwi - jeeeeeeb zapalają się wszystkie światła jakie tylko mogą. Nie wiem co to za modą. Np w jeepie musisz zaciągnąc ręczny (od którego czujnik padł po kilku miesiącach), a w hiluxie w ogóle się nie da - montowali jakiś oddzielny wyłącznik wszystkich swiatel. Albo za***isty patent (ford)- otwieram z pilota zamek - odpala się radio (po co? dla kogo?). Otwieram drzwi - radio gaśnie 🤨 oczywiście zapalają się przy okazji wszystkie możliwe światła na desce.

 

Jak tak patrzę po tym co u nas nowe przychodzi do pracy i widzę jakie to ma ceny, albo co niektórzy znajomi kupuja, albo jak czasem jakiś konfigurator sobie przejrze, to kurcze najzywczajniej w świecie żal by mi było wydawać taką kasę na obecne produkty. Zdecydowanie wolałbym coś używanego. Oczywiście rozumiem wszystkich, którzy bardziej utylitarnie podchodzą do takich spraw.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
10 minut temu, daron64 napisał:

A co tam i za ile było wystawione

kv 4 okrągła rama zabezpieczenie kołek za 7800 chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pstrąg    15
57 minut temu, daron64 napisał:

 

. Jakieś problemu z adblue - dłuższy czas cały czas wisiał komunikat że za niski stan.

 

 

Z tym adblue w rangerach to norma. Nie można dopuszczać do niskiego stanu, bo pływak sie zawiesza.

Edytowano przez Pstrąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
7 godzin temu, pawel885 napisał:

kv 4 okrągła rama zabezpieczenie kołek za 7800 chyba 

To moim zdaniem nie tanio, żeby nie powiedzieć że drogo.

7 godzin temu, Pstrąg napisał:

Nie można dopuszczać do niskiego stanu, bo pływak sie zawiesza.

U nas raczej jak się zapalał komunikat (coś ponad 2k km), to raczej zaraz dolewali później), ale w sumie to nie do moich obowiązków należało, może gdzie przeciągnęli.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25630

Zapalanie świateł po otwarciu drzwi to fakt. Czasem może to być denerwujące.

Radio na szczęście po wciśnięciu stacyjki.

Kupiłem 3latka na wypasie w cenie nowego biedaka. Zrobił bym tak drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
10 godzin temu, soltys48 napisał:

Żółte GOOOWNO 🤭

Ogólnie chyba mało jest huardow zagonów, większość w ogłoszeniach i filmach są obrotowe . Potem przejął ktoś te markę czy do dziś robią maszyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

kuhn kupił huarda 

zagonowe trafiają się ale na resorze jeszcze nie widziałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
10 godzin temu, jacor73 napisał:

W cenniku tak, ale żeby wyjechać z salonu, to trzeba grubo powyżej 100 położyć

Dobierając auto pod siebie, tzn przede wszystkim z mocniejszym silnikiem, ceny za auta typu Vitara(tu akurat wyboru silnika nie ma), kia x-cee'd, renault captur, skoda kamiq ceny kręcą się w okolicach 105-110tys.zl 

9 godzin temu, daron64 napisał:

Chyba dawno nie patrzyłes na cenniki..

Jak wyżej, jestem bardzo na bieżąco 

9 godzin temu, daron64 napisał:

wziął nówkę suva z rata 1400/msc..

Nie kupuje rzeczy na które mnie nie stać, albo idę i kupuje za gotówkę, albo nie kupuje wcale 

10 godzin temu, pawel885 napisał:

jeszcze masa aut jest dostępnych 

mokka duter kuga 

nie mówiąc już o autach klasy premium 

Mówię o autach na które mnie stać, klasa premium jest poza moim zasięgiem 

Vitara-diesel nie dostępny, S-Tonic również 

VW T-Roc z tego co pamiętam również, tak samo Seat Arona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj